6174. dzień niepodległości Księstwa Sarmacji
171. dzień panowania Piotra III Łukasza
Timan Demollari i radosna twórczość w komentarzach
Trochę rozczar, że bez głosu z Czarnolasu.
Autor ewidentnie nie chciał, żebym przeczytał, toteż uczynię zadość jego życzeniu.
W weekend płynę z CdB do Playi z transportem kumkwatów i broni dla rewolucjonistów. Jedno i drugie się przyda, to będzie długi konflikt.
@TadeuszBrus Ależ jest tutaj.
W „Wojna na Tropicanie!” (Trybuna Diuków), 15.11.2018 r. o 23:09:42 (❤ 1)
Sercem za Czerwoną Playą. Jutrzenka wolności znów zaświeci nad Tropicaną!
To już koniec, mam nadzieję, że dobrze bawiliście się na mistrzostwach, a relacje prasowe i ogólna organizacja spełniły Wasze oczekiwania. Z tego miejsca chcę gorąco podziękować Vanderleiowi i Leszkowi, bez nich ch*j by był a nie V-mundial.

Dziękuję też kibicom, cieszę się, że dzięki Wam V-mundialowi udało się "zafunkcjonować" w sarmackiej rzeczywistości.
Meynard to się fenomenalne nudził, 0 sytuacji przeciwnika. Jak zresztą przez całą fazę pucharową.
@Zombiakov jak się zbiła, to nie ma co ryczeć, trzeba iść po drugą. Wam to raczej jednak 0.7 trzyczaszkowskiej bym doradził.
Wspaniała zapowiedź, serdecznie dziękujemy i nie możemy się już doczekać pojedynku z Hasselandem!
W „Sejm LVIII kadencji” (Park Stołeczny), 06.11.2018 r. o 12:58:13 (❤ 0)
Nie daję serca za pokolorowanie sarmackiego kukuła na złoto.
@MaHi znakomicie. CdB jest takim prawdziwie "domowym" stadionem naszej reprezentacji, bo jakoś 9/10 składu pochodzi właśnie z Południowego Baridasu. Blichtr Almery chłopakom średnio pasuje.
W „Cień smoka” (Gazeta Hasselandzka), 03.11.2018 r. o 21:13:57 (❤ 1)
Sequel that nobody wanted.
Artykuł autorstwa kol. VAT-a, więc do niego ewentualne pochwały lub pretensje merytoryczne :D Uspokajam - tantiemy przekażę!
No, co ja mogę powiedzieć. Zgadzam się z każdym jednym punktem (dobra, ta liquid democracy to dla mnie na razie ciekawostka, ale nie mówię nie, brzmi ciekawie). Mój głos masz.
W „Dlaczego Liberi milczy?” (Park Stołeczny), 25.10.2018 r. o 22:34:34 (❤ 2)
Nie zostałem przekonany. Gdzie indziej poszukam swojego kandydata.
@leszcz Niepokój to naturalny stan trenera.
Na dzisśpary 1/4 wyglądałyby tak:
Trizondal-Elderland
Starosarmacja-Dreamland
Baridas-Hasseland
Teutonia-Wandystan
@Zibby bedziemy sie wymieniac z VAT-em.
Najlepsze byłoby losowanie po prostu, teraz troche cwaniaczyc jednak mozna.
Jest to obiektywnie do dupy, ale nie da sie z tym nic zrobic, zadnego guzika czy opcji.
@leszcz sto razy już o tym pisałem w roznych miejscach :P Tak, pierwsze miejsce grają z drugimi, ale nie jest to proste 1A-2B - trzeba walczyc o jak najlepszy bilans, bo uklad jest taki: najlepsza druzyna z pierwszych miejsc (po punktach i bramkach) gra z najgorsza z druzyn z drugich miejsc, druga najlepsza z pierwszych gra z druga najgorsza z drugich itd.

I owszem, moze tak byc ze np. Teutonia bedzie trzecia najlepsza z pierwszych miejsc a Wandystan drugi najlepszy z drugich i zagracie w cwiercfinale powtórkę.
Słusznie, musimy miec gdzie swietowac.
I tak muszę opanować sztukę bilokacji, by być jednocześnie w CdB na meczu z Tropicaną oraz w Rantiochii na meczu z Krasnoludami.
Nastawiłem już wideło, coby nagrać mecze, których wszak nie obejrzę lajw!
@RemigiuszL - o, ciekawe. Możesz rozwinąć troszkę? ;d
Prasę wandzką przywieźli dopiero po dwóch tygodniach, ale najważniejsze, że jest! Niech to będzie dobry turniej.

0 1 2 3 4 5 ... 15