6145. dzień niepodległości Księstwa Sarmacji
142. dzień panowania Piotra III Łukasza
Ivan von Lichtenstein i radosna twórczość w komentarzach
Nie popieram pomysłu WKW z religią.
W „Już niedługo...” (piSMOK), 21.12.2016 r. o 20:14:30 (❤ 0)
Bardzo ciekawy artykuł.
W „Bal rycerski w Gidenie” (Gidena), 03.08.2016 r. o 20:01:29 (❤ 1)
qhZPBbK.jpg
W „Legenda o Karlu Szalonym” (Ród von Hohenzollern), 18.07.2016 r. o 01:37:04 (❤ 0)
Także piszę "w szufladzie" co nieco o historii, padły tutaj różne imiona, na szczęście mogę zawsze je dopisać, albo zmienić u siebie, by każde historyczne opowiadanie zgadzało się z resztą.

Czekam na ciąg dalszy!
Co prawda do większości z przedstawionych postulatów podchodzę z dystansem, jednak uważam że są one warte rozpatrzenia. Jest to także forma rozbudzenia aktywnosci w samorządzie, więc plus.
Dziękuję Jaśnie Oświecony.
W „Vox Populi VI/2016” (Herold), 09.07.2016 r. o 17:44:36 (❤ 0)
Czemu ogólnosarmacki? A co ma Sarmacja do monarchofaszyzmu?
Fare Dusa Sarmatiá sáh Aryon Baridasa!
W „Dzieje Konstancjusza z Nawii” (Herold), 04.07.2016 r. o 10:41:43 (❤ 0)
Zamierzam ciąg dalszy wprowadzić :)
Ordynacja wyborcza jest, panie de Hoenhaim.
Owszem, jest to część działań, ale ja widzę tutaj także dużo konkursów organizowanych przez Minister Dziedzictwa Narodowego, za co brawa.
"Łatwiej działać w dwóch mikronacjach niż w jednej"
Oczywiście miałem na myśli: "niż w trzech".
Łatwiej działać w dwóch mikronacjach niż w jednej, temu Wielmożny chyba nie zaprzeczy. A za przeprosiny dziękuję i wybaczam, oraz także przepraszam, ponieważ faktycznie użyłem nieco zbyt mocnych słów - wobec sprostowania nie mam już żadnych obiekcji, poza zarzutami o nabijanie aktywności, zwłaszcza że z trzech zalinkowanych postów widzę głównie pytanie o emisję kolekcjonerskiego znaczka, próbę "ogarnięcia" mężczyzny który albo nabijał aktywność albo nie wiem co robił, ale post "Sikam." nie wydaje mi się estetyczny, wobec czego napisałem tamtej osobie by śpieszył do wychodka, a nie chwalił się tym w miejscu publicznym. Trzecim postem jest pytanie czy w Winktown palą na stosach - bo mnie to ciekawiło, dotąd sądziłem że w Winktown nie działa żadna parafia ani biskupstwo z Państwa Kościelnego Rotria, wobec czego nie palą na stosach, ale odpowiedź osoby którą o to zapytałem rozwiała moje wątpliwości. W Winktown jednak palą na stosach.
Dziękuję bardzo za sprostowanie.
Jaśnie Oświecony! Dodano brakujące odnośniki.
Quote:
Co do sprostowań — Pan chyba raczy żartować :) Ma Pan 3 obywatelstwa, sarmackie, RON oraz bialeńskie. Jeśli chce Pan by to Panu udowodnić zapraszam do złożenia pozwu :) Z radością się z Panem spotkam w TK, i chętnie wówczas popolemizuję :) To co?

Złożyłbym pozew, jednak jestem zwolennikiem polubownego załatwiania spraw, dlatego wnoszę o sprostowanie. Obywatelstwa bialeńskiego nie posiadam od kwietnia, a oto dowód:
http://spolecznosc.bialenia.org.pl/index.php?topic=5650.0

Po raz kolejny widać jak Wielmożny próbuje okłamać opinię publiczną, bo nie dość że Wielmożny nie przyznał mi racji, to nadal Wicehrabia się parł, że posiadam trzy obywatelstwa.

"Co do IRCa, to zwyczajnie przemilczę"
Dlaczego? Proszę o przykłady mojego nieodpowiedniego zachowania. Jeśli pisze Wicehrabia w gazecie przeznaczonej dla każdego obywatela, to zazwyczaj - jeśli nie pisze Wicehrabia fikcji literackiej - powinien Wicehrabia pisać prawdę. A prawdę można udowodnić. Nie zamierzam ciągnąć Wicehrabiego do Trybunału Koronnego, ponieważ uwłaczałoby to powagi władzy sądowniczej, ale mimo wszystko prosiłbym, by albo Wicehrabia podał przykłady moich karygodnych zachowań na IRCu, albo odwołał tą wypowiedź.