6116. dzień niepodległości Księstwa Sarmacji
113. dzień panowania Piotra III Łukasza
Ludwik Tomović i radosna twórczość w komentarzach
Ach, te czasy wczesnej młodości, zanim ściąłem włosy i luźniej się nosiłem :D

Poza tym, to chyba mój debiut w powieści? :)
No bywa, jednak jest też całkiem przydatny :D
Quote:
Fedracją Słavonii

Kuhde, gdzie w nazwie widzisz "Ł" ? :P
Quote:
109 minuty meczu, kiedy to na chwilę przed gwizdkiem sędziego kończącym pierwszą połowę dogrywki,

109 minuta to już chyba w drugiej połowie dogrywki ;)
^ Na pewno łatwiej niż tworzyć coś od podstaw ;)
W „Tolerancja nas zabiła!” (Gazeta Teutońska), 03.11.2018 r. o 19:23:19 (❤ 0)
@Michal @RCA nie upadnie :)
Slawonia ma w tradycję wpisane bycie niewygodnym dla gospodarzy v-Mundiali :D
Gratulacje i powodzenia
@Andro są takie plany :)
Xpert eleven, za pomocą którego rozgrywamy mecze.

Będzie mogła uczestniczyć w rozgrywkach,jeśli spełni warunki uczestnictwa.
Wszystko może Pan sobie policzyć wchodząc w system x11.

Przerwy trwają różnie (zależy od admina ligi), długość sezonu także (zależy ile mamy drużyn i czy jest to v-mundial czy Liga Mikroświatowa)

Jestem na tel, więc niewygodnie mi sprawdzać x11, ale proszę sobie tam przejrzeć i będą daty wszystkich meczów, więc i długość sezonu da się stamtąd wyczytać.
XD

Nie w mojej nomenklaturze tylko w nomenklaturze x11, sezon to jeden cykl rozgrywkowy.

Żaden z tych narodów nie wykazał zainteresowania.
Rozumiem, że wg Pana Baskowie, Romowie etc. są dyskryminowani przez UEFA bo nie mogą brać udziału w Lidze Narodów?
Że wielu obywateli, którzy nie mają statusu aktywnych są dyskryminowani bo nie mogą startować na Księcia?
@peterwest @Michal

To już pytanie do autora plakatu :)
Myślę że to po prostu nawiązanie do barw Sarmackiej flagi a nie jej przedstawienie.
@GuedesDeLima każdy by chciał żeby jego prowincja miała miejsce w finale z automatu :P
@Salvadore
Jest to normalny i logiczny warunek, bowiem skoro Puchar, jak i wszystkie mikroświatowe zawody v-piłkarskie są toczone poprzez x11, to logicznym jest że tylko drużyny będące w systemie mogą w tymże systemie grać.
Poza tym jeśli jakiś naród nie spełnia warunków brania udziału w rozgrywkach mikroświatowych, albo nie wykazał zainteresowania braniem udziału w tych rozgrywkach to sam sobie zamyka drogę i sam się "dyskryminuje"

Kolejna edycja Pucharu jest planowana za trzy sezony
@Salvadore Nie, nie jest dyskryminacją.

Ale nic nie stoi Panu na przeszkodzie aby utworzył Pan i objął jakąś reprezentację :)
@Salvadore może dlatego że nie mają swojej reprezentacji w x11? :D
@defloriusz szczerze mówiąc, nie pomyślałem o tym
I 2018 a nie 2019 ;)
^Jaka ładna gra na emocjach
Btw. tak z czystej ciekawości - czemu na stronie KS Hasseland jest na pierwszym miejscu wśród prowincji?
Nie powinno być alfabetycznie?
@RemigiuszL wiem, tak chciałem trochę potrollować :P
Czy nazwa SW jest jakąś małą prowokacją w stronę SSR? ;P
Będę brał pod uwagę przy głosowaniu ;)
Piękne sprawozdanie, tylko jedna uwaga:

Slawonia!!!!!jedenjeden :P

Nie wiem skąd się to "ł" bierze :P
Hmm, artykuł trochę z du*y
Mam nadzieję że potem będzie konkurs ekologiczny? :P

0 1 2 3 4 5 ... 8