6116. dzień niepodległości Księstwa Sarmacji
113. dzień panowania Piotra III Łukasza
Jan Grimknur i radosna twórczość w komentarzach
W „A za ścianą wielka gra... ” (Park Stołeczny), 18.12.2018 r. o 07:53:26 (❤ 0)
@anglov to nie jest normalne, że czasami dwa odstępy to jeden odstęp, a rozszerzenie okna edycji zmienia całe formatowanie. :D Ja już się nauczyłem, że jeśli coś pisać, to pod żadnym pozorem nie można zmieniać wielkości edytora, ale i to nie gwarantuje sukcesu.
W „A za ścianą wielka gra... ” (Park Stołeczny), 10.12.2018 r. o 12:28:18 (❤ 0)
@KriVersen to formatowanie artykułu to jest porażka już w samym tym edytorze. Ja zazwyczaj piszę w jakimś prostym notatniku, później kopiuj - wklej i... Na koniec poprawianie wszystkiego po kilka razy... Dłamat.
W „Zawody strzeleckie” (Park Stołeczny), 23.11.2018 r. o 20:01:45 (❤ 1)
Najtrudniej będzie znaleźć coś co nie zjada czasu, jest proste i przyjemne, a także niesie ze sobą dużo radości...

Coś a'la DSJ, ale klimaty inne... Mimo wszystko, mimo notorycznego braku czasu i tak jestem za...
W „Fer 2.0 - Krater #01.1” (Przelane na Papier), 12.03.2018 r. o 07:17:51 (❤ 0)
@Albert sam się nie zbudują...
@Zombiakov o dziękuję za wspomnienie. Myślę, że UNA doceni wiedzę oraz zaangażowanie w jeszcze większym stopniu.
W „Fer 2.0 - Krater #01.1” (Przelane na Papier), 09.03.2018 r. o 16:21:30 (❤ 0)
@Zombiakov zwłaszcza na wydziale AIDS, tylko jeszcze nie wiem co skrót mógłby znaczyć. :-D
W „Fer 2.0 - Krater #01.1” (Przelane na Papier), 09.03.2018 r. o 08:22:09 (❤ 0)
Plan już w głowie jest, teraz tylko przelać go na papier i gotowe. Jeśli jednak ktoś ma jakieś pomysły, proszę nie bać się podzielić publicznie lub w odpowiednim wątku. Dyskrecji nie gwarantuję, ale wiadomo jak jest, w środku wszyscy jesteśmy psycholami.
W „Poezja Mrocznego Jana #01” (Przelane na Papier), 11.01.2018 r. o 10:36:43 (❤ 1)
#CzterySłowa #ArtykułNaMedal #CzućPiniondz

~1900 lt za słowo, jak jakiś krezus. :D
W „Poezja Mrocznego Jana #01” (Przelane na Papier), 11.01.2018 r. o 07:46:35 (❤ 0)
GNU jako zwierzę roku 2017!
W „Poezja Mrocznego Jana #01” (Przelane na Papier), 11.01.2018 r. o 07:46:17 (❤ 2)
Sorcha Raven, a co więcej, takie gnu, to nawet jak stoi w miejscu to dalej gnu.
W „Poezja Mrocznego Jana #01” (Przelane na Papier), 10.01.2018 r. o 13:59:01 (❤ 0)
@piwniczak słusznie zazdraszczasz. Wyborne mięsko, lepsze niż nasze mięsne krówki. :)
W „Poezja Mrocznego Jana #01” (Przelane na Papier), 10.01.2018 r. o 11:46:28 (❤ 3)
@Cynamon przesłania większego brak, raczej coś co weszło w czerep podczas wojaży, nie chciało wyjść, a musiałem się podzielić ze światem.

No i spoko jak komentarz autora dłuższy jest od samego wpisu. Ale przynajmniej jestem stuprocentowym autorem zarówno zdjęcia, jak i cudu poezji.

#jadlem
Trochę późno, ale:
zastanówmy się, czy aby przypadkiem nie jest to tak, że powinniśmy wybierać nie kandydatów a ich programy.

No właśnie powinniśmy wybierać kandydatów, a nie ich programy. Rolą księcia nie jest zmieniać, wybierać, głosować, decydować itp., podstawową rolą księcia jest być, być godnie, być dobrze itp. Cała reszta to tylko dodatek.

A program? Program, to tylko program, można pisać cokolwiek, papier wszystko przyjmie.
Niezła dupa z świni?

Osobiście odcinam się od Świnki Chrumci, nie znam, nie łączą nas więzi rodzinne, a co się działo na dyskotece w Ferze, zostaje na dyskotece w Ferze.
Samą eliminację rozumiem, a wyjaśni ktoś na jakiej zasadzie jest później realizowanie przekazywania głosów?
W „Zyriusz - stan 12'17 i 1/2” (Gwar Grodziska), 26.12.2017 r. o 23:26:36 (❤ 1)
Łopaty zwiększają wydajność pracy jeśli są prawidłowo użytkowane. W przypadku nieprawidłowego użytkowania łopat wkurwiają kierownika.

Wiem z budowy...
W końcu to na co czekałem. Tomasz Kędzierzyn moim kandydatem.
Pff, prześwietlenie... Liczyłem na gołe fotki. :/
Kowen popiera, ale nie każdy z jego członków (nie wiem jak członkinie). :) Ja tej kandydatury nie popieram, ale z drugiej strony nie popieram też żadnej innej. :D

Chociaż kusi mnie głos pusty. :D
@Sorcha, każdy dzień jest do tego dobry, nie trzeba czekać do świąt. :)
@Yenn Mam coś do kobiet na urzędzie, kobiet w pracy itp., z JKM Karoliną Aleksandrą mogę pomówić, tylko czy ona będzie chciała ze mną? :)
Tylko nie baba na księcia (no chyba, że wybierzemy chłopa na księcia, to wtedy mu na niego wszystkie baby!)!

Niestety baby mają to do siebie, że przychodzą im gorsze dni (średnio co drugi dzień) i strzelają fochy i nic już nie jest takie same.

Podumowując i jednocześnie motto:
Baba na księcia, tylko gdy księciem jest już chłop!
Dziękuję bardzo.
Wychodzi mi zatem, ze znów wypadałoby napisać coś nikomu niepotrzebnego. :D Myślę, by skrobnąć coś o tramwajach w Ferze, ale nie wiem czy mam pozwolenie Tramwajarza. :D
Ja myślę, że po prostu nie dojrzeliśmy się do zrozumienia tego. Może za siedemdziesiąt lat, gdy nasze mózgi już całkiem się przemienią w papkę... :D
Aż szkoda, że nie mamy czegoś takiego jak poczekalnia artykułów gdzie leżą one do usranej śmierci. Ale akurat artykuły Tramwajarza dużo osób komentuje. :D
Jak kiedyś byłem w Indiach to pociekła ze mnie trójeczka.

Tramwajarz na burmistrza Grodziska!
Kontynuację dzisiaj cykl...?
W trwającym kwartale (kwietniu)...?

Drink responsible. :-P
W „Smutny Krasnolud” (Park Stołeczny), 02.11.2017 r. o 01:39:35 (❤ 0)
A i właśnie, jakoś nie widzę krasnoluda co pije sobie trunek z piersiówki... Jak krasnolud i piersiówka?! To przecież nie pasuje do siebie... Każdy szanujący się krasnolud jakiego znam zawsze ma przy sobie kufel piwa (taki zamykany, by się nie wylewało podczas żłopania).

0 1 2 3 4 5 ... 7