5927. dzień niepodległości Księstwa Sarmacji
218. dzień panowania Roberta Fryderyka
Gwar Grodziska, Prokrust Zombiakov, 17.08.2017 r. o 00:28:37, tantiemy: 5 990.00 lt
Azmaloth ucieka
Czy warto było Azmalothu ? Za odrobinę przyjemności przy paleniu miast i wsi przyjdzie ci zapłacić najwyższą cenę. Inaczej skończyć się to nie może. Jeżeli czytasz te słowa, a po smokach wszystkiego można się spodziewać, może lepiej byłoby dla Ciebie poddać się i złożyć łeb pod topór kata !

Walka trwa i wchodzi w decydującą fazę. Tak jak wcześniej drogę smoka znaczyły spalone domy i drzewa oraz płacz niewiast teraz znaczy ją smocza posoka płynąca z tysiąca ran. Eksperci od bytów legendarnych przewidują, że walka skończy się w przeciągu 36 godzin.

Gdzie teraz jest Azmaloth ? Po ataku na Grodzisk, odpartym przez bohatersko walczących rycerzy i awanturników wszelakiego pochodzenia i stanu, smok poszukał szansy na przetrwanie uciekając w trudno dostępne szczyty Gór Kocich.

ey9GjsdW.png

Chyba jeszcze nie zrozumiał, że ucieczki już nie ma. Zastępy łowców wraz z rodzinami, osobami towarzyszącymi i wszelkim dobytkiem ruszyły jego śladami.

g05gbOwo.jpg

Podobno gadzina zadomowiła się w opustoszałym Athos. Być może to tam rozegra się ostatni akt dramatu.
Dotacje
Ten artykuł dotowali: Tomasz Ivo Hugo.
Serduszka
Nie jesteś zalogowany i nie dodasz serduszka
Komentarze
Lubią ten komentarz: Prokrust Zombiakov.
Vladimir ik Lihtenštán, 17.08.2017 r. o 07:21:51
Będę upierdliwy, ale pozwolę sobie zwrócić uwagę Jaśnie Oświeconego, że nie robimy spacji przed wykrzyknikiem i znakiem zapytania. Nie przenośmy do Sarmacji francuskich zwyczajów!

Na smoka!
odpowiedz
Ten komentarz czeka na serca.
Gotfryd Slavik de Ruth, 17.08.2017 r. o 16:48:05
Co by nie mówić, dostała Gadzina porządne Lanie :) Na smoka !
Dodaj komentarz

Nie jesteś zalogowany