5927. dzień niepodległości Księstwa Sarmacji
218. dzień panowania Roberta Fryderyka
Agencja Rozwoju Grodziska, Patryk Vindsor, 03.09.2017 r. o 21:29:52, tantiemy: 8 083.00 lt
Czyżby UFO nad Grodziskiem?
Artykuł został oznaczony jako Artykuł na Medal.
Dnia dzisiejszego w Książęcym Mieście Grodzisk doszło do niepokojącego zjawiska. W godzinach popołudniowych na nieboskłonie dostrzeżono niezidentyfikowany obiekt latający. Zaczęło się jak zawsze, najpierw dostrzegł pierwszy mieszkaniec, później kolejny, i tak cały tłum zaczął gapić się w jedno miejsce. Satyrycznie wyglądało to następująco:

YhC0MxUi.jpg

Ale dobrze, nie trzymam nikogo w niepewności jak wyglądało te rzekome UFO:

Wj0O4f5z.jpg

Oczywiście w tłumie wrzawa, krzywki typu co to jest, skąd ten balon się wziął, atak terrorystów itd. No cóż, po ataku Smoka miasto jeszcze nie wyszło z powszechnego strachu i paniki. Oczywiście zainteresowały się tym od razu władze wraz ze mną:

GGaYn6qF.jpg

Trzeba było podjąć decyzję. Zestrzelić, zostawić obiekt, co robić? Na początku rozpoczęliśmy rozmowę na kanałach radiowych. Niestety nikt nie odpowiedział. Być może balon nie był wyposażony w sprzęt radiowy. Zatem zaczęliśmy nadawać sygnały świetlne, także bez skutku. Na koniec znaki dymne, zarówno ciemne jak i jasne. Niestety i to nic nie dało. Więc co robić dalej - zwołałem w ratuszu sztab wojskowy. Zestrzelenie balonu za pomocą artylerii przeciwpowietrznej mogło spowodować szkody dla miasta - i tak już zniszczonego działaniem Smoka. Zatem postanowiliśmy zachować bierność. Dopóki obiekt w żaden sposób nie szkodzi miastu lub mieszkańcom to możemy nie reagować. Oczywiście warunkiem będzie że balon przeniesie się w inne miejsce i nie będzie niepokoić mieszkańców. Orientacyjny czas daliśmy do godziny 0.00 w nocy. Do późnych godzin wojsko, policja oraz pozostałe służby pozostały w pełnej gotowości. Na szczęście balon odleciał w stronę oceanu.

SK9P5aF7.jpg

Kim był tajemniczy jegomości sterujący obiektem? Tego nie wiadomo, choć doszły mnie słuchy że mógł to być Pan.. Salvadore van der Saar...
Dotacje
Serduszka
Nie jesteś zalogowany i nie dodasz serduszka
Komentarze
Ten komentarz czeka na serca.
Viktor Toghon at Atera, 03.09.2017 r. o 21:41:25
A ja nawet wiem gdzie wylądował.
Ten komentarz czeka na serca.
Erik Otto von Hohenburg, 04.09.2017 r. o 11:14:53
Tyle też krzyku o jeden balon ;D
odpowiedz
Jan Grimknur, 04.09.2017 r. o 13:06:00
@HochErik kiedyś Ci pęknie gdy nie trzeba, to podniesiesz jeszcze większy krzyk. :)
odpowiedz
Dodaj komentarz

Nie jesteś zalogowany