5927. dzień niepodległości Księstwa Sarmacji
218. dzień panowania Roberta Fryderyka
Gwar Grodziska, Prokrust Zombiakov, 11.09.2017 r. o 22:37:34, tantiemy: 10 169.00 lt
Program Aktywizacji Gospodarczej "Zyriusz"
Artykuł został oznaczony jako Artykuł na Medal.
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych Starosarmacji uruchomiło Program Aktywizacji Gospodarczej "Zyriusz" którego celem jest pobudzenie zainteresowania gospodarką oraz zapewnienie jej funkcjonowania chociażby w podstawowej formie. Głównym założeniem jest ciągłość działania, forma nie opierająca się jedynie na klikaniu oraz inkrementacyjny i spontaniczny rozwój inicjatywy. Nazwa rzecz jasna nawiązuje do legendarnego systemu gospodarczego Syriusz - tak na prawdę jedynego jaki Księstwo posiadało co również czyni go najlepszym EVER. Litera "Z" może się kojarzyć z "Zombie" bo Syriusz umarł dawno temu a jego idea próbuje wstać z grobu.

Zaczynamy od realizacji inwestycji publicznych w wątku na forum - integrując wysiłek gospodarczy z kartografią poprzez kosztorys oparty o dane geograficzne i oficjalne odległości. Kolejnym krokiem będzie możliwość kupna narzędzi podnoszących wydajność pracy (zawsze z matematyczną korzyścią dla kupującego) a przy okazji innych dupereli przydatnych narracyjnie.

Pracę przy budowie drogi urozmaicić nam mają wydarzenia - nie całkiem losowe bo z pełną premedytacją wymyślane i wrzucane do wątku. Będą one wpływać na przebieg inwestycji, osoby pracujące lub ich część. Już jutro przyjezdni pionierzy będą pod pozytywnym wpływem wulkany El Caballero.
Dotacje
Serduszka
Nie jesteś zalogowany i nie dodasz serduszka
Komentarze
Ten komentarz czeka na serca.
Laurencjusz Ma Hi at Atera, 11.09.2017 r. o 22:56:43
Super sprawa. Gdzieś jest cała siatka tzn. z Baridasem i całym naszym terytorium?
odpowiedz
Ten komentarz czeka na serca.
Jan Grimknur, 12.09.2017 r. o 10:24:44
Oo, takie coś mi się bardzo podoba. Jedyna szansa na system gospodarczy to jest całkowite powiązanie go z forum, oczywiście dalej musi być opcja, że ktoś nie chce brać w tym udziału, ale niech gdzieś coś i w jakiś sposób się nalicza. :)
odpowiedz
Ten komentarz czeka na serca.
Jan Magov-Zaorski, 12.09.2017 r. o 15:34:01
Przepraszam ale pragnę zauważyć, że Syriusz nie był jedynym oficjalnym System Gospodarki Sarmacji ale nie odżałowana Złota Wolność autorstwa JKM Piotra II Grzegorza, która uważam osobiście była istnym arcydziełem JKM w swojej prostocie. I jak stworzenia to Niej aplikacji, która nazywała się mapą
odpowiedz
Lubią ten komentarz: Laurencjusz Ma Hi at Atera.
Jan Magov-Zaorski, 12.09.2017 r. o 19:24:50
A poza tym system gospodarczy oparty trochę na klikaniu powiązanym z narracją(typu mistrza gry) wydaję się ciekawym pomysłem. Może to jest ta droga? Może faktycznie nie trzeba tworzyć jakiś nie wiadomych aplikacji czy stron typu Syriusz czy ZW może ten typ gospodarki będzie lepiej funkcjonował w całej Sarmacji po odpowiada tak naprawdę wizji Sarmacji. Ba każdy będę mógłbyś po troskę mistrzem gry. To bym była dopiero niezła symulacja^^
odpowiedz
Ten komentarz czeka na serca.
Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser, 13.09.2017 r. o 13:33:54
@MaHi Ale JO Zombiakov jest MSW Starosarmackim, więc Baridas nie jest "naszym" terytorium.
odpowiedz
Lubią ten komentarz: Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser.
Laurencjusz Ma Hi at Atera, 13.09.2017 r. o 15:50:52
@RemigiuszL Moje zapytanie dotyczyło całej Sarmacji, a nie pępka świata tj. Baridasu:)
odpowiedz
Dodaj komentarz

Nie jesteś zalogowany