5993. dzień niepodległości Księstwa Sarmacji
17. dzień regencji
Informacje podstawowe
AF433
numer paszportu
18.10.2013 r.
data wydania
Ludwik Tomović
imię i nazwisko
Wicehrabia, Obywatel
status
Eldorat
miejsce zamieszkania
Ludwik Tomović
nick na forum
nie dotyczy
dane małżonka/ki
M
płeć
TAK (>14 dni)
aktywność
19.10.2018 23:59
logowanie (forum)
20.10.2018 12:03
logowanie (system)
st. mar.
stopień wojskowy
dr net.
tytuł naukowy
Herb i odznaczenia
v-hr

Wielmożny
Ludwik Tomović

 

2
2
3
3
Adnotacje
Ludwik Wilhelm Tomović znany również jako Stanisław Krzeptowski
v-ur. 29 XII 2012 w San Silvestro (Trizondal)

W Sarmacji

od 12 I 2015
Obywatel Sarmacji

28 I 2015 - 31 III 2015
Dyrektor ds. Rozrywkowo-Narracyjnych (Sclavinia)

11 IV 2015 - 10 VIII 2015
Sekretarz Stanu ds. Kultury (Sclavinia)

21 IV 2015
Poseł na Sejm XLVI kadencji

1 V 2015 -
Selekcjoner Wielonarodowej Kadry Sclavinii

10 VI 2015 - 3 I 2016
Redaktor profilu Księstwa Sarmacji na Facebooku

25 VII 2015 - 10 II 2016
Naczelnik Krasnegostoku

11 X 2015 - 18 XII 2015
Poseł na Sejm XLVIII kadencji

od 19 VIII 2017
Obywatel Sclavinii

od 20 VIII 2017
Akademik Kolegium Nauk Przyrodniczych (Sclavinia)

od 24 VIII 2018
Prezes Sarmackiej Federacji Sportów Piłkarskich

od 9 IX 2018
Senator Senatu Konsulatu Sclavinii

17 IX 2018 - 23 IX 2018
Marszałek - Senior Senatu Konsulatu Sclavinii

od 17 IX 2018
Wicekonsul Konsulatu Sclavinii

od 23 IX 2018
Marszałek Senatu Konsulatu Sclavinii

od 6 X 2018
Ambasador KS w RON

W innych mikronacjach

od 2 II 2013
Burmistrz San Silvestro (Trizondal)

2013
reprezentant Trizondalu na V Our Sound

1 XI 2013 - 9 XI 2014
Sekretarz ds. Kultury i Nauki (Trizondal)

od 12 IV 2014
Arcyksiążę Trilandu

13 XII 2014 - 1 I 2015
Członek Rady Wyzwolenia Slawonii

od 13 XII 2014
Prezydent Republiki Njitickiej (Slawonia)

od 1 I 2015
Prezydent Federacji Slawonii

4 I 2015 - 22 II 2015
Minister Spraw Zagranicznych i Promocji (Królestwo Zjednoczonych Niderlandów)

30 V 2016 - 29 XI 2016
30 XI 2016 - 31 V 2017
1 VI 2017 - 3 XII 2017
4 XII 2017 - 3 VI 2018
Członek Rady Rewizyjnej Mikroświatowej Unii Piłkarskiej

od 13 VI 2017
Zastępca Prezydenta Trizondalu

11 XII 2017 - 16 XII 2017
Regent Arcyksięstwa Trilandu

16 XII 2017 - 30 VIII 2018
Biskup rotryjski
Biskup tytularny Genui

Nobilitacje
  • 25 V 2015 - Kawaler
  • 22 V 2016 - Baron
  • 10 II 2018 - Wicehrabia


Książęce Siły Zbrojne
  • 20 VIII 2018 - Rekrut
  • 3 IX 2018 - Marynarz
  • 15 IX 2018 - Starszy Marynarz


Ordery i odznaczenia
Sarmackie
  • Brązowy Medal Odolana Zwitariusza (3 V 2015)
  • Brązowy Medal Odolana Zwitariusza (6 VI 2015)
  • Srebrny Medal Odolana Zwitariusza (15 VII 2015)
  • Srebrny Medal Odolana Zwitariusza (13 VIII 2015)
  • Brązowy Medal Orderu Awangardy (25 X 2015)
  • Brązowy Medal Orderu Ognia (25 X 2015)
  • Złoty Medal Orderu Awangardy (4 II 2016)
  • Srebrny Medal Orderu Czerwonej Podwiązki(4 II 2016)
  • Srebrny Medal Orderu Biurokratów (4 II 2016)
  • Brązowy Medal Orderu Awangardy (22 V 2016)
  • Brązowy Medal Orderu Pióra (19 XI 2016)
  • Złoty Medal Orderu Awangardy (11 II 2017)
  • Brązowy Krzyż Orderu Czerwonej Podwiązki (11 II 2017)
  • Złoty Krzyż Orderu Ognia (11 II 2017)
  • Brązowy Krzyż Orderu Pióra (11 II 2017)
  • Medal Dobrego Serca (1 VIII 2017)
  • Brązowy Medal Orderu Awangardy (11 VIII 2017)
  • Srebrny Medal Smoczego Pogromcy (23 VIII 2017)
  • Srebrny Medal Orderu Awangardy (27 X 2017)
  • Srebrny Medal Orderu Ognia (27 X 2017)
  • Złoty Medal Budowniczego (24 XI 2017)
  • Brązowy Krzyż Orderu Awangardy (10 XII 2017)
  • Złoty Medal Orderu Czerwonej Podwiązki (10 XII 2017)
  • Brązowy Medal Orderu Ognia (10 XII 2017)
  • Brązowy Order Budowniczych Starosarmacji (6 II 2018)
  • Złoty Krzyż Orderu Awangardy (10 II 2018)
  • Brązowy Krzyż Orderu Czerwonej Podwiązki (10 II 2018)
  • Brązowy Medal Orderu Dalii (10 II 2018)
  • Brązowy Medal Orderu Ognia (10 II 2018)
  • Medal Koronacyjny Roberta Fryderyka (10 II 2018)
  • Order Legii Honorowej (15 IX 2018)

Pozostałe
  • Krzyż Oficerski Orderu Korony (5 XI 2014) [Królestwo Zjednoczonych Niderlandów]
  • Odznaka Patrioty (20 IX 2015) [Trizondal]
  • Komandoria Orderu Patrona Republiki Bialeńskiej (16 X 2015) [Republika Bialeńska]
  • Brązowy Medal Zasłużony dla Sportu (20 XI 2016) [Republika Bialeńska]
  • Medal Stanu (5 V 2018) [Trizondal]