Robert Fryderyk
Komentarze
Mamy prefekturę, ergo mamy moderatorów, mamy też pewne standardy. Może czas dorzucić do nich po prostu "netykietę" i umocować prefektów do jej egzekwowania? Na początku tak było, i było jasne. Zasady nie są tu po to by uprzykrzać, ale właśnie by trzymać poziom. Mamy, w pewien naturalny sposób, tendencję do dryfowania na mieliznę, pomóżmy sobie.
Wspaniale dzieło.
Ktoś musi być pierwszy. Czy leci z nami prefekt? Czy... Miał wizytę?
Uwielbiam te cholernie pokretna logikę. Uwielbiam. Mamy na ośce fanklub w piwnicy.
@Jul Konrad mówi, że dostałaś ode mnie tylko to co było mi wygodne. Można to łatwo sprawdzić. Niech Konrad przysle tego, czego ja nie przysłałem. Będzie jasne. Tyle, że żadnej przesyłki od Konrada nie będzie. Bo nie ma takich elementów, których nie wysłałem. No cóż. No cóż. Każdej, dowolnej osobie, jestem w stanie wysłać materiał, który otrzymała Jul. Do własnej oceny. Wystarczy na priv się do mnie odezwać. Zapraszam.
@anglov WKW, nie, dziękuję. Nie widzę ani sensu ani powodów do jakichkolwiek rozmów z diukiem at Aterą. Poziom bzdur produkowanych przez ten ród jest tak abstrakcyjny, że wolę kontemplowac odkryty w weekend w sobie lęk wysokosci, niż próbować zrozumieć co tym razem diuk i jego "brat" napisali.
@suchy i fajna mikronacja, sam jej długo nie docenialem. Żałuję.
Raz jeszcze, WKM, najlepsze życzenia sukcesów.
Nordata w naszych serduszkach :P
@piwniczak cóż innego macie teraz powiedzieć...
@piwniczak co zrobisz jak gdańskie drogi wbiły mi w koło dwucentymetrowa śrubę... Jak dojechałem do Torunia nie wiem. Grunt, że już ok. ;-) chyba, że to diuk zaplanował... Służby zbadaja.
@piwniczak a propos dramy to pozdrawiam Diuka wprost z serwisu Skody, gdzie spędzam poranek i zapewne chwilę dłużej... ;-)
@ZdrajcaNarodu Bialenczycy wiedzą, że to Oni sami decydują co dalej. I ja ich wolę uszanuję. Mają moją przyjaźń i pomoc. Po prostu. Nie o piksele tu chodzi. A o tradycję, historię i pamięć. Wiedzą to. Nasze relacje oparte są na szczerości.
@ZdrajcaNarodu od rana trzymamy rękę na pulsie. Działamy, a rozmowy trwają choćby teraz.
@ZdrajcaNarodu posiada. Po stwierdzeniu, że JLD porzucił urząd konstytuuje się Parlament, który potwierdzi przejęcie urzędu Prezydenta zgodnie z sukcesja. Dalsze działania są omawiane na bieżąco. Ponadto pojawiły się akty oskarżenia wobec JLD i Iwana Pietrowa. Przywrócono także poprzednie forum, które JLD przeniósł na wspólne forum Nordaty.
Najlepszego!
VIVAT! Dziękuję Synu za Twe poświęcenie, powodzenia dla @Hewret, jestem pewien, że doskonale sobie poradzi! Działajmy!
@RemigiuszL a jednak, gdyby szerzej spojrzeć na problem jaki kreują osoby, o których mówimy, na ich postawy i zachowania względem Tronu to zarysuje się pewna linia, niekoniecznie konsekwentna. Działanie moje, jako Księcia, było skierowane właśnie na obnażenie owej niekonsekwencji. Między innymi dlatego też dziś ruch promonarchistyczny jest znacznie aktywniejszy niż jeszcze jakiś czas temu. Nie szukajmy zatem winnych, cieszmy się z ożywienia. Są osoby, które chętnie widziałyby republikę, są takie, które widziałyby Księstwo z monarchą silnym. Jedźmy z tym koksem bez złośliwości :)
Książę nie optuje za zniesieniem. Książę odpowiada na głosy społeczeństwa. A że społeczeństwo uznaje, że jednak chce czego innego, a najlepiej zjeść ciastko i mieć ciastko, to... Cóż. Przecież każdy wie, że tu nie o Tron chodzi przy zmianach, które zachodzą. Książę jednak apeluje by się zdecydować, i jednocześnie przestać udawać że mamy monarchie, kiedy kolejne decyzje Sejmu ja znoszą.

Jako książę popieram silną monarchie i postulaty jej wzmacniania.
Wspaniałe opracowanie! Czapki z głów.
DALEKOWIE <3

Pierwsze koty za płoty. Bardzo się cieszę, że OS wzbogaca się o nowy dział i aktywność informującą o wydarzeniach za granicą. Oby tak dalej! Brawo.
O, Śliwki po drodze :-P
Ano odżyła, m.in w reprezentacji już jakiś czas... np. przy zdobyciu Mistrza w ubiegłym sezonie.
Gratuluję. Anioły, jak widzę, trafiają na Rotor, nie na Was, w II rundzie, ale to się naprawi ;)
Również, mimo historii naszej, dziękuję za wszystko. Mam tez nadzieję, że mimo wszystko, mimo zmian w życiu prywatnym, będziecie z nami dalej, i od czasu do czasu coś podzialacie. Życzę sukcesów i powodzenia.
Ale które tezy? Póki co nie widzę żadnych sprostowań @Karolina