Prokrust Zombiakov
Komentarze
Proste. Nie ma i nie było żadnej chmury. Podobnie jak nie ma i nie było Namiestnika.
To zwyczajne pomówienia.
Wzruszonym jest. Gellonia to teraz Gellonskie Pustkowia. Toczaca sie tam walka ze stadami Zombie niestety nie idzie dobrze. Wkrotce za pewne dojdzie do dramatycznych rozstrzygniec.
Nie przeceniam demokratycznego wyjasniania. Najwazniejsze to sie dogadac a demokracja to nie zawsze jest najlepsza metoda.
Możnaby jeszcze zrobić konkurs dla osób znających Krk gdzie jest ten słup ;]
Niskobudżetowa i małoliterkowa forma artystyczna. Rzeczywistość jaka jest każdy widzi.
Przyznaję, nie starałem się nadmiernie
Chciabym zapytac:
1. Czy Marszalek TK jest w pelni obiektywny w sprawach dot. Republiki Bialenskiej jako jej mieszkaniec ? Nie zachodzi tutaj konflikt interesow ? Nie da sie ukryz, ze sprawa dotyczy wlasnie Republiki a nie jednej czy drugiej decyzji dotyczacej poszczegolnych osob.

2. Jak mozna przystapic do sprawy ?
Jest ogień. Banicja to Wakacje ! (czy jakoś tak)
@Antoni

Świnia w błocie to synonim szczęścia i słodkości.
Obce ręce trzeba uciąć. Choćby to oznaczało utratę jednej albo obydwu.

Dokonuje obywatelskiego aresztowania. (pierwszy)
Artykul do ukrycia ?
Brzmi dobrze. Może w końcu weźmiecie się za regulowanie statusu RB ... wspólnymi siłami ;)
To jest przerazajace jak niewiele osob potrzeba zeby zbudowac tak wiele konfliktow. To musi byc jakis rys charakterologiczny osob dla ktorych mikronacja jest hobby - taka niezdolnosc do ugody, kompromisu i wspolnego dzialania.

Pamietam, ze dawno temu gdy wiecej czytalem skonsumowalem cos takiego:
http://lubimyczytac.pl/ksiazka/71871/klany-ksiezyca-alfy
Nasz swiat jest zamieszkiwany przez analogiczny klan ... Konfliktonow ?
Przez kolejne 10 istnienia KS bedziemy debatowac co zrobic z porzucona stocznia i szukac inwestora. Moze jakis z v-kambodzy sie znajdzie.
Niestety w grudniu dostalismy srednio tylko 9 serc i beda jednym z aktywniejszych mediow nie otrzymalismy dotacji/nagrody. Zycie.
Nie mówię, że inflacji nie ma. Ale nie ma też żadnej dostępnej miary by to stwierdzić. Teoretycznie podaż pieniądza powinna być mniej więcej stała. Skąd bierze się więc inflacja ? Pewnie z niewielkiej podaży usług i tego, że klient akceptuje często jedyną dostępną ofertę.
Cytuję:
Jednocześnie w dobie widocznej inflacji

Ciekawe spostrzeżenie i coś czemu rząd Księstwa będzie się przyglądał.
@Rihanna - nie wiem :) Ja stosuję bo to jest naturalny odruch. Kto wolnej Sarmatce zabroni ?
Cytuję:
Warto nadmienić, że kandydat na Kanclerza ma poglądy w niektórych miejscach dość rozbieżne do Ponadnarodowego Bloku Monarchistycznego

Zapewniam że PMN nawet wewnętrznie ma poglądy rozbieżne w niektórych miejscach. Czy redakcja miała na myśli jakąś wyjątkowo istotną rozbieżność ?
Chyba od dawna nie ma co do tego wątpliwości. Bycie gdziekolwiek indziej to samotność i desperacja.
Czy można zapytać dlaczego seniorem rodu nie został Józef Sowiński.
@MarcelideBO - a nie lepiej by było zrobić czegoś w stylu bordońskiej filii albo... zmienić nazwę AS na AS-B ?

3)owszem to subiektywne odczucia. (2) wydaje mi się być bardziej merytorycznym feedbackiem.
@Piccolomini - macki precz od Potwora Spaghetti niewierni !
@MarcelideBO - mam kilka punktów...

1) Dlaczego powstała Akademia Polinaukowa w Bordonii a Wielmożny Pan opuścił stanowisko Rektora Akademii Sclavińskiej ? Chodzi o chęć kreowania innej marki czy w AS było coś co uniemożliwiało swobodne działanie ?

2) Wg mnie ten artykuł ciężko nazwać wprowadzeniem dla nowych mieszkańców. Jest przerażającą ścianą tekstu. A jeżeli mam człowieka, np. v-ce hr. Marcelego to na liście zwrotów (po indeksie) szukam "v-ce hrabia" żeby znaleźć jak się do niego zwrócić. Uczynienie więc indeksem zwrotu (np. Wielmoży) utrudnia efektywne skorzystanie z materiału.

3) Rzeczywiście oczekujemy np. tytułowania się Jaśnie Oświecony Magistrze Medycyny ? Dla mnie w odczuciu jest to już nieco śmieszne - zwłaszcza jak połączymy wysoki tytuł arystokratyczny z niskim tytułem naukowym.
A trzeba być w Sejmie żeby zostać Kanclerzem ? Nie ? :)