Prokrustes
Komentarze
Tak, chodziło o zignorowanie w potrzebie chwili tego wymogu.
Cytuję:
Wierzę, że do tego, aby realizować swoje pomysły i plany nie potrzebna jest Książęca Mitra.

Patrząc po poprzednikach to wręcz mitra utrudnia realizowanie swoich pomysłów.
No chyba, że posądzimy któregoś Księcia-Seniora, że taki miał plan od początku :)))
Jestem nieco zawiedziony słabym wynikiem nowatorskiej propozycji z Palatynatu Leocji. Ale Kurdesz był wysoko i w moich głosach :)
To się nazywa sprawcza moc prasy. Napisaliście, że głosowanie w KT nie zostało zakończone... i momentalnie sobie przypomnieli ;)
Nie ma planów zmobilizowania lub przynajmniej przeszkolenia ludności cywilnej ?
Uczciwie stawia sprawy.
Testy zakończone.
Chwycone, wypełnione i odrzucone do nadawcy.
Poszło aż za łatwo. Tylko dwa uderzenia nie doszły do celu - gdy Alfred został wyleczony (sam się wyleczył ?) i gdy raz nie było rozstrzygnięcia w głosowaniu Dworu.
Można odwołać ambasadorów ;)
Zapowiada się z wielką pompą.
Co do Poczty to ja osobiście bym to tak widział... że moglibyśmy emitować część serii na rynek wewnętrzny a część do ŚZF. Mając Pocztę jesteśmy jedynym krajem który z czegoś by rezygnował przechodząc do ŚZF - tak więc jak zwykle jesteśmy w specyficznej imperilastycznej sytuacji.

Zgadywałbym, że znaczki z rynku wewnętrznego będą mogły być też "tylko do odczytu" w stemplu... ale tylko te emitowane do stempla będa mogły być kupione tam.

Ale to spekulacje nie poparte faktami ;)
Ostatnio myślałem nad napisaniem artykułu o jakiej Sarmacji marzę na stare lata. Ale się nie zebrałem do tego.
W skrócie na pewno chciałbym takiej w której w miarę swoich możliwości i talentów wspieramy nasze pomysły.

Z zaufaniem mam duży problem - może to z racji wieku i ilości kuluarowych rozkmin jakie odpierniczają się w v-świecie przez ostatnie 17 lat. To nie jest tak, że to są spiski narracyjne bo często walą w efekty wspólnej jak i indywidualnej pracy. Grając swoją rolę trzeba o tym pamiętać, że grając na niszczenie czegoś - inni realnie odczują zawód, złość czy smutek.

Pewną szansą jest to, że ogólnie polityka w wirtualnych państwach umarła. Aktywność o wiele bardziej ogniskuje się na narracji, kreowaniu świata i po prostu dobrej zabawie. Więcej ludzi od władzy się wzbrania niż o nią walczy. Może to też jakieś ryzyko ale widząc ile było destrukcji... to jednak bardziej szansa.
Our Sound to nie całkiem ta kategoria. Trzeba by osobny konkurs organizować ;)
@peterwest
A czy czuje się Pan na siłach stworzyć monetę w stylu podobnym do tych z mennicy ?
http://sclavinia.sarmacja.org/mennica/
@peterwest

Miło widzieć i czytać :) Czyżby była nadzieja dla miasta Harz czy porzuca Pan ten projekt ?
Jeżeli chodzi o przejście pierwszych stadiów żałoby - to na pewno nie. Pomimo udawanego entuzjazmu niektórych secesjonistów to wszyscy przeszliśmy i przechodzimy swego rodzaju traumę.

Być może był to w końcu kolejny gwóźdź do trumny Pollinu.
Dla miłośników cyklu na jutro zapowiadam mikro formę liryczną pt. Hipokryzja
Ma Wasza Książęca Wysokość prawo bronić swojego honoru oraz dobrego imienia. Jak każdy.
Też nie wiem co mam sprostować. Czy "Abdykował i zdecydował się w pierwszej kolejności działać w ramach Unii oraz Królestwa Teutonii ale zostawić sobie obywatelstwo sarmackie" byłoby bardziej prawdziwe ?
O, wywiadu to już dawno nie było. Dziękuwa.
@Albert
Spoko. Jeżeli będę miał siłę robić kolejne relacje to postaram się zawszeć info o managierach :)
@piotrek
Moglibyście jeszcze zlożyć wniosek o przeniesienie pierwszej audycji pod instytucje HTV
Filharmonia Narodowa przyjmie bezrobotnych muzyków oraz kadrę kierowniczą
http://fc.sarmacja.org/viewtopic.php?f=1036&t=31115#p339824

@AleksanderTCh
Pierwszy rzut literówek poprawiony ;]
To w zasadzie kto podpalił ? Secesjoniści czy pracownicy ... by nie oddać w secesjonistyczne ręce.

Zarzuty o wykorzystywanie materiałów z YT to takie gderanie żeby zniechęcić ludzi którzy nie poszli w dym za dziećmi Hergoliena.