Krzysztof von Thorn-Macak
Komentarze
@KonradFriedman Hmmm, ciekawe.
Ale policzmy.
Sezon pomundialowy to sezon w którym wszystkie zespoły grają jakby w jednej lidze. Zespołów jest 16 czyli kolejek łącznie 30. Dwa mecze w tygodniu czyli mamy 15 tygodni + dwa na przerwę międzysezonową.
Sezon przedmundialowy mający na celu uszeregowanie zespołów do konkretnych grup to już sezon gdzie mamy dwie grupy po 8 zespołów czyli 14 kolejek co daje 7 tygodni. Plus dwa tygodnie na przerwę.
No i sam mundial, który jest dość intensywny bo trwa tylko 9 kolejek co daje 4,5 tygodnia. Plus dwa tygodnie na przerwę rzecz jasna.
15+2+7+2+4,5+2 = 32,5 tygodnia.
Czyli faktycznie niecałe dwa mundiale na rok.
Kwestia jest, że zdarzają się pressy z przygotowań, info z drużyn i tak dalej. Kiedyś było dużo więcej wydarzeń i imprez sportowych więc v-mundial mieszał się z innymi dyscyplinami.
Obecnie ja zauważam jeszcze wyścigi konne i zmagania w SLP, która to liga jest oparta na tym samym silniku co v-mundial i co więcej zespoły prowadzi tam połowa managerów z v-mundialu...
Brawo!

Czyżby nam się objawił kolejny talent sprawozdawczy w SLP? :)
Dzięki za ten art i chętnie zobaczę więcej.

Wincyyyj!
@Bocian - nie zawsze jest czas. A jeszcze v-mundial trwa :)
@SantiVilarte pisz o Trzeciej. Ja skrobnę coś o Pierwszej. Może ktoś aktywny nacyka coś o Drugiej i będzie komplet ;)
Kalkulacje kalkulacjami ale jeden faworyt już odpadł. A który? Tego nie zdradzę. Relacja się już pisze :)

Edit: @Nthiefs już cholera zdradził... A chciałem podkręcić emocje odrobinkę ;)
@leszcz Teraz dla odmiany dwa razy C i D. Będzie po równo ;)
Ano tak. Brakująca informacja a jakże ważna. Gospodarzem v-mundialu jest Starosarmacja :)
@joahimvonribertrop Zapraszam do komentowania meczy i tworzenia oprawy v-mundialowej. Brak osób, które mają czas i im się chce niestety potrafi zabić każdą inicjatywę...
@Vanderlei Jak rozumiem w alternatywnej rzeczywistości ;) Może i tak :)
"Zawsze drudzy" zdobyli mistrza! Co prawda po raz drugi sięgnęli po mistrzostwo ale przydomek "wiecznie drugich" już chyba przylgnie na stałe. Chyba że obronicie tytuł ;)
A tak poza tym to gratuluje!
Gdyby kogoś to zainteresowało to wystartował 36 sezon. Pierwsze mecze zostaną rozegrane 1 lutego. Wciąż jest kilka drużyn wolny w tym utytułowane drużyny z historią sięgającą 1 sezonu!
Generalnie po zalogowaniu się i odnalezieniu ligi powinno się pojawić okno wyboru drużyny. Gdyby się nie pojawiło to proszę dać znać do admina SLP czyli mnie :)
@Helwetyk:
Są dwie:
1. Areszt śledczy w Grodzisku potrzebował jakiegoś programu resocjalizacji młodocianych przestępców. Jeden z klawiszy zaproponował dyrekcji więzienne rozgrywki piłkarskie aby ukierunkować agresję i adrenalinę w pozytywną stronę.
2. Po tym jak wróciłem do SLP moje ukochane Młotki (Anioły Grodzisk) były zajęte i w całkiem niezłych rękach. Potrzebowałem jakiejś fajnej narracji i stąd Areszt Śledczy :)

P.S. Nie wybierasz się czasem na browca?
@AFvTD To jest pisane szyfrem ;) Tak na prawdę Singapur to jest oznaczenie jednego z miast w Wandystanie. Ale nie zdradzę którego ;)
@GFvH: no to musisz to jak najszybciej nadrobić. Im więcej nas się ściga tym zabawniej jest :)

@Owski wiem, że pomagasz sobie. Nie dość, że ścigam Kombinatoryków to jeszcze muszę się oglądać za siebie bo czuję twój oddech :)
Nie ma dupy. Jeden sezon na doszlusowanie do czołówki i dopiero w następnym walka o punkty.
Aktywność, aktywność i jeszcze raz aktywność.
5 minut codziennie...
@Owski Ja w połowie sezonu twierdziłem, że Kombinatoryków nie dogonię. Zostały 4 wyścigi i wcale nie mam dużej straty. Wystarczy jak mi pomożesz ich objeżdżać ;)
@piwniczak: Zasadniczo powoli przestaje sie oszukiwac ze znajde czas aby dokonczyc system. Chyba ze na emeryturze czyli za jakies 20 lat...
Znaczki sa i leza. I swobodnie mozna je wreczac zwyciezcom.
Albo systemowo zutylizowac...
Team już jest. Czekamy na wyścig :)
Byleby nie dostać dwa razy od Sclavinii a będzie dobrze :) Zadowolą mnie dwa remisy bądź podział po 3 punktów. Ale oczywiście powalczymy o 6pkt ;)
na początek Elderland, co będzie racej spacerkiem...
@LukaszN Ech, łezka się w oku kręci jak się obawialiśmy że SM nas ścignie ;)
W sumie Gazeta Teutońska informuje o przyłączeniu Teutońskiego miasta. Pszypadek? ;)
Ja to bym nazwał: Udzielne Księstwo Thorn ;)
Czasem ktoś celowo w lidze ogrywa młodzież i lepiej jest wtedy grać w niższych klasach aby nie tracić formy ciągłymi porażkami ale do pucharu jest pełna mobilizacja.
Wygraliśmy z Dreamlandem :) Skromne 1-0 ( w porównaniu do porażki z poczatku sezonu 0-2) ale za to brakuje nam tylko 2 bramek więcej w ostatnim meczu aby ich przeskoczyć.
@Michaelus
Raczej myślałem o planie B aby je przetrzymać coby system ich nie skasował :P
Póki co swoich Osadzonych wyprowadziłem na ładną prostą i szkoda mi ich tylko i wyłącznie dla historii Słoni...
@Michaelus W razie gdyby Słonie miałyby być skasowane to daj mi znać ;)