Prezerwatyw Tradycja Radziecki
Komentarze
Ty mnie wal. Albo ja Ciebie. Co wolisz.
Prefekt, do nogi!
Smutne jest to, w jak wielu głowach pojawia się ta sama myśl. Biorąc pod uwagę powszechność tego zjawiska, należałoby się raczej skupić na przyczynie.
Nie martw się Sarmato, Torped i Romański zrobią.
To już tyle czasu :) Ale duch jego panowania nadal wisi nad Sarmacją - i jak ta zmora męczy i dręczy.
Szkoda, że z wydania PDF nie zrobiono jakiejś większej inicjatywy - np. możliwość kupna PDFa za liberty, luksusowe wydanie, bonusy itp.
Każdy głos na NIE dla dodruku był czerwoną kartką dla obecnego systemu ekonomicznego. I bardzo słusznie.
Bardzo fajny pomysł. Dobrze, że nas w tym wszystkim nie ma.
Nie, ale od kiedy wprowadziliście urzędowe warunki tytułu dobrego obywatela, to się nie kwalifikuję.

Zresztą, biorąc pod uwagę politykę tego rządu - żaden Wandejczyk nie kwalifikuje się na dobrego obywatela, bo jest Wandejczykiem.
Owszem, wandejskim.
@Rafał Jan - jest o tym w artykule. Konkretne postulaty: wprowadzenie nowych podatków i opłat oraz reformę podatku od nieaktywności przez wprowadzenie jego progresywności.
Miałbym więcej, gdybym wiedział, że jak się odpowie dobrze jako kolejna osoba to też ma się punkty. Myślałem, że dostaje tylko pierwszy odpowiadający.
Armii również dziękuję, w imieniu wszystkich.
Serdecznie dziękuję!
Hrabia do pięt nie dorasta onomatopejowi.
Popierdoliło?
Cóż, gratuluję wytrwałości.
Minus za promocję heteryzmu.
Arirang pojechał :D
Jednym zdaniem: oddaj głos na "Represję", jeżeli czujesz się "klientem Sarmacji", a nie jej obywatelem.
Nazywanie programu "Represji" reformatorskim zakrawa na kpinę. Oni już byli, oni już pieprzyli (zupę, panie cenzorze!) - i chcą dalej pieprzyć (nadal mówimy o zupie).

"Parlament powszechny" był i jest proponowany i stosowany jako rozwiązanie kryzysów jak mikroświat długi i szeroki (i stary), jednak jedyne co ze sobą niesie, to destrukcja sceny politycznej, rozproszenie odpowiedzialności i dalsza de-etatyzacja, która uczyni z nas niedługo mdłe forum dyskusyjne z netykietą zamiast prawa, moderatorami zamiast sędziów i właścicielem serwera zamiast głowy państwa. Wtedy tow. Romański będzie mógł po swojemu "administrować forum", a tow. Khand planować, jak najlepiej "sprzedać produkt największej liczbie klientów".
Khand, ale wiesz że w Wandystanie nigdy nie było prefekta?
Zaczyna mi się podobać ten upór.
Recykling banknotów zawsze na propsie!
Zajefajnie (skoro już się bawimy w 5-10-15...), tak jakby było potrzeba więcej dowodów na stronniczość Prefektury - i nadużywania jej uprawnień w celu realizacji prywatnego politycznego programu jej pracowników. 

Tow. Kiełbasa-Krakowski, puknij się sam - a najlepiej wypukaj się jak najdalej od stanowiska, które zajmujesz. Przynajmniej dopóki nie dopukasz się oświecenia, że nie jest to stanowisko służące do rozbijania jedności Sarmacji swoją idiotyczną krucjatą.