Prezerwatyw Tradycja Radziecki
Komentarze
Mój komentarz będzie taki, jaki pojawia się z mojej strony często: opinie w stylu "głosy ważone uratowały/wsparły Wandystan" są idiotyczne. Muszę to, ku mojemu zdumieniu, powtarzać przy każdym jednym głosowaniu, czy to referendalnym czy to przy wyborach. Smutny daje to obraz inteligencji niektórych osób.
Postulat KPS(w) w tej sprawie był zawsze ten sam - znieść głosy ważone oraz odebrać prawo głosu nieaktywnym obywatelom. Więc wyniki byłyby inne, ale w inną stronę niż przy "zrównaniu" nieaktywnych i aktywnych obywateli. Tak więc sugerowanie, że strona Wandejska de facto korzysta na regulacjach, które zwalcza jest pozbawione sensu.
@Młynek Kawowy - tych farmazonów co raz bardziej się nie da czytać. Bardzo to smutne, bo ceniłem przez długi czas Towarzysza rozsądek i sens, ale ostatnie odloty przekraczają podstawowe limesy. Mandragorat Wandystanu przestrzega prawa, jednak trudno się dziwić, że w sytuacji kiedy wspomniane prawo jest przez konkretną grupę nadużywane do realizacji swojego politycznego programu (przypominam: tow. Piotr Grzegorz już po abdykacji ogłosił, że dążenie do zerwania Unii to jego polityczny postulat), wówczas nastąpiła ze strony wandejskiej emocjonalna reakcja.
 
Zwracam uwagę, że zgodnie z sugestiami KPS(w) zniesienie głosów ważonych wiązałoby się z utratą głosów przez osoby nieaktywne... Tak więc jeżeli ktoś próbował zasugerować że korzystamy z regulacji, które chcemy znieść, to trafił jak kula w płot.
Teraz czeka nas Konfederacja Helwecka.
PAN SWARZEWSKI!

QcJ8Cdf.gif
PIOTR MIKOŁAJ HCUJ!
Ojciec Świecki tradycyjnie leczy realiozę. Może na stolcu wandowym są jakieś zarazki tej śmiertelnej choroby?
Rozchodzi się o to, że NIA robi rzeczy dla swojej wygody, nikogo nie pytając o zdanie. I uważa, że jest to w porządku.
Na obóz pracy mówisz... karnety do EIII są rozchwytywane z tego co wiem ;-)
A to byli jacyś inni?
NIE TUTAJ :| Holocher'd ;/
Ej, proponuję, że przebierzemy się za prefektów, a potem będziemy robić wjazd na monarchofaszystów, zabierać i robić egzekucje. Nie będą stawiać oporu ani nikt ich nie będzie szukał... :D
Trzech kandydatów - trzech przegranych pretendentów do tronu :D
Abdykacji? Jeeee!
A tak w ogóle, to mi się skojarzyło:

> Baridas jest monarchofaszystowski

Argentina+is+White_09cadf_4640437.jpg
Ja jak chcę powiedzieć kocham Cię, to pisze "kocham Cię", a nie lajkuję/sercuję. Ale może to ja jestem staroświecki.
Towarzyszu Książę, prosimy - nie. Nie chcemy takich debilnych komunistów.
Po prostu uważam, że spór przeszedł na jakiś bezsensowny meta-poziom, w dodatku na zasadzie osobistej. To, że Azorkełe pierdoli jak potłuczony to wie każdy, kto choćby minimalnie orientuje się w realiach kraju. Ale przelewanie poniekąd słusznego hejtu na pomysł na osoby lajkujących to po prostu przesada. Nikt nie powiedział "Ivo i Grigorij to chuje które niszczą Baridas" i tak samo nie powinno się mówić "Fryderyk i Mateusz to chuje rozbijające jedność". Dopóki spór pozostaje na poziomie rzekoma wandeizacja / monarchofaszyzm - mamy zwykły spór, a nie personalną napierdalankę.
Ej, Ivo, ale serio - trochę przesadzasz :) Rozumiem oburzenie akcją Azorka (choć można było bardziej narracyjnie), natomiast naskakiwanie na ludzi, którzy "polajkowali" artykuł to już za dużo. Sam często lajkuję artykuły z których wymową się nie zgadzam.
dlaczego wiążecie mnie z tą sprawą
co ja mam do tego kogo Kefas ułaskawia
ja swoje zdanie wyraziłem
lub pochwaliłem słowa Hetmana
Myślcie sobie co chcecie
nie będę więcej reagował na Wasze prowokacje
szkoda, że nie został przytoczony cały kontekst
Nie będę przepraszał za słowa Hetmana

Horn to monarchofaszystowska łajza
kultuwuje tradycje Hetmana
myślcie sobie co chcecie
KSZ zrezygnował i koniec kropka
Ale akurat, wracając do początku tej dyskusji (uwagi tow. Pauliny Ivette), słusznym byłoby to, że komentarz bez tantiemy również nie powinien przynosić tantiem.
Cytuję:
Póki Scholandia jest pewna, że ma Awarę, zarząd Wandystanu i tak niewiele daje na arenie międzynarodowej.
Biorąc pod uwagę, że Scholandia nie istnieje na arenie międzynarodowej, to jednak i tak więcej ;-)
Wywiad z Paczenką w którym nie pada kluczowe pytanie - "Czy jest towarzysz tow. Nowickim" - nie jest dobrym wywiadem.
Tak działa prawdziwy prefekt.