Prezerwatyw Tradycja Radziecki
Komentarze
Hetman zwycięża i zgarnia całość nagrody, choć jego udział uważam za nieco niesportowy :P
Stary, ślepy i głupi! Typowy wandejczyk!
Brawo Pupka, wy sukinsynu. Musieliście? Naprawdę musieliście zepsuć mój konkurs? No Mandragor jak w mordę strzelił!
Ten? Hm, wydawało mi się, że to czwarty i pierwszy z dolnych trzech będą najtrudniejszy (sam ich wcześniej nie znałem :P)
Obstawiłem, wcześniej obstawiałem w pierwszej kolejce.
Jeżeli otrzymasz ponownie tytuł - nie ma problemu!

BTW: w tej chwili Piękne Życie ma w herbie także Ojek, więc tradycja się nie zagubiła ;-)
Posiadacze się oczywiście nie klasyfikują, choć Timan ułatwił trochę robotę reszcie.
Kto wymieni wszystkich posiadaczy przedstawionych w artykule herbów otrzyma atrakcyjną nagrodę finansową + darmową usługę heraldyczną, jeżeli będzie potrzebował :)

Plus po 1000 libertów za każdą nazwę herbu.
Czyli jednak żenada! Wielkie emocje! W konkursie SMS 500 lt wygrywa towarzysz Kałużyn ze Skoroszek (54 l.), który obstawił prawidłową odpowiedź. Wracamy już jutro z nowymi emocjami!
^ Lajkowanie swoich artykułów? Żenada czy pomyłka? O tym przekonamy się w następnym odcinku!
;( i nie pobudziłeś mi krążenia...
Zawsze uważałem że masz brzydki herb. Czujesz się pobudzony?
Tak, wiemy że z tym nie przesadzacie. Niektórzy sierżanci nie odróżniają lufy karabinu od kozy.
Leszek, a co to, w wandejskiej marynarce kobiety-marynarze niby nie służą? I co, nie mogą sobie poużywać? Coś taki nagle penisocentryczny?
Cytuję:
(...) 38 respondentów
38 ankiet. Sam wysłałem siedem.
Populizm, Polinko, populizm. Obywatel widzi - jakbyś poczytała dokładnie to tam jest link do grupy, która jest zamknięta, ale nie tajna.
Ze swojej strony dziękuję, że Zielony Balonik wyzbył się swoich wątpliwości co do ujawnienia przebiegu takich negocjacji społeczeństwu. Wszystko jawnie, nic przy zielonym stoliku :)
Cytuję:
Wiem wiem, że lubicie jak Wandejczyk nie justuje. Szkoda, że wypominacie niektórzy jak inna nacja tego nie robi.
Serio? Podejście do justowania jest wg Was sprawą narodowości? Wando, monarchoszowinizm staje się nawet realizmem, a nie tylko figurą retoryczną...
Poprawione, justujący naziści.
I co? Moja prowokacja jak najbardziej udowodniła, że niekonsekwentny prefekt kieruje się wyłącznie swoim uznaniem, a nie dbaniem o to, aby "strony nie zaśmiecały smutne kopipasty". Bo w przeciwieństwie do tow. Kim Ciąg Suta, ja w tym wierszu (który nie jest mój) nie zmieniłem ani słowa.
Dzień dobry zastałem Jolkę?
Cytuję:
Stało się! Już dzisiaj po północy pójdziemy do urn w sprawie bardzo ważnej - czy zamierzamy udemokratyzować Księstwo - bo czy kadencyjny Książę to już nie Prezydent?
Nie, nie stało się i nie pójdziemy. Pomyliły Ci się referenda. Wando, czemu tacy pacani jeszcze tu funkcjonują?
Wyjebane w kosmos, kurwa. I choć kocham Wand-TASS, i lubię Cię Ivo, to sorry, ale całym sercem kibicuję akademikowi Heachowi. Choć to skurwysyn i nowy na dołku.
Ech Ci nowi, jak piszą o więźniu, to wszystko tak przeraźliwie wygląda.
Ivo złodziej :D :D :D
Cytuję:
Veto! JKW Mikołaj Jan akurat był, o ile mi wiadomo, bezstronny, tak samo JKW PIIG do czasu abdykacji. Jako Książę, o ile mi wiadomo, nie działał w ramach żadnej z partii. Ba, zacytuję nawet: "Jako książę w spory międzypartyjne się nie angażuję, natomiast jestem także wyborcą - a nie pisząc za dużo - mogę powiedzieć, że taka partia wzbogaca scenę polityczną." ... A, jak wiadomo, wyborca =/= Książę. Tak więc - pomówienie!
No tak, bo jak Książe zniechęca do głosowania na jedną partię i ogłasza, że korzystając ze swoich prerogatyw nie pozwoli jej realizować programu politycznego, to jest bezstronny? Pani, idź pan w chuj!
Cytuję:
w wirtualu monarchia to tradycja, konwencja i zwornik. że czasem zwornik nie zwiera? wymieniamy. tu też jest element demokratyczny i niech tak będzie. z przejściem na ustrój republikański można jeszcze poczekać. choć znając pragmatykę rozwoju społecznego, w przyszłości może to się okazać nieuniknione.
Czekać na co? Na kolejnego fatalnego Księcia, który całkowicie obrzydzi nam zabawę w mikronacje? Czy na kolejnego nieaktywnego? Myślę, że dość się już naczekaliśmy. Potrzebujemy stabilności - a takiej nigdy nie da struktura oparta na jednym człowieku. Potrzeba nam skutecznego systemu politycznego, a nie rzekomego "gwaranta", który gwarantem nie jest.
To był wypierdek mamuta, nie buda dla psa...