Prezerwatyw Tradycja Radziecki
Komentarze
Oczywiście, że dojdzie do zbliżenia. Czasami artyleria nie wystarcza i trzeba komuś osobiście saperką zajechać za biedaizmy.
A po chuj mi te wioski? A z tych budynków mam fun, bo mogę nadać im nazwę, umieścić w konkretnym mieście, dodać zdjęcie itp. Państwowy Burdel im. tow. Ciupaka w GWS jest fajniejszy niż sryliard waszych wiosek.
Wszystko fajnie, tylko co tu można z tymi libertami robić? W Cintrze za engelsy kupuję działki i stawiam budynki (czas teraźniejszy jest celowy) , a tutaj? Nuda.
Poza tym powinieneś czytać LDMW, tam sporo się dzieje :]
I co, ktoś wam ukradł?
Tylko jeżeli to będzie drużyna Gnomów.
> Czarnolas najlepszy
> CZARNOLAS NAJLEPSZY
> CZARNOLAS

buahahahahahaha
Jak to pierwszy? A kiepsko skrywana wspólna tożsamość Urbana I i Bambuły XIII?
> Może, znowu czas na spokojny, acz pewny barackizm-osamyzm?

No kuźwa, to już podpada pod naruszanie tradycji.
Nasz zawodnik Arirang sangyang bardzo zly na ciebie, mamy odwage, aby stac prostytutka czysty nasz zespól najlepszy seks jestes glupcem smaru.
Ja dawniej używałem nawet trzech i nigdy mi nic nie usunęli, choć ZUPEŁNIE nie uważałem na to (przelogowywałem się z jednego na drugie itd). Na co trzeba uważać, to żeby nie grać na oficjalnych ligach dwoma kontami (w teorii najlepiej żadnym, ale to niekonieczne) no i nie mieć dwóch kont w jednej lidze.

A poza tym - BRUDNE SZTUCZKI MAJĄ BYĆ. Jak to nie można Rotorowi podrzucić szkła na boisko?! Chyba Cię poebało!
상은 양씨는 정글 호출에 대한 항의! 난 당신이 너무 크게 자란 정글, Winnicki을 버릴 것!
Jak Wanda przykazał, to powinieneś oglądać się za młodymi i ponętnymi mieszkańcami CdB.
ŚMIGŁO JUŻ NIE ŚMIGA? SKANDAL!
A co do tematu:

205276_307532699342964_1709974961_n.jpg
Ja tam głosowałem na PiS i popieram J. Kaczyńskiego nie pierdo*i się z ludźmi w partii jak się nie podoba to wypierdalać i powstały takie gówna jak PJN, SP, które gówno znaczą, jeśli dojdzie do władzy to też się nie będzie pierdol*ć ze szmaciarzami nie, którzy piszą, że będzie wojna z Ruskimi jeb*e mnie to za to jak nas traktowali przez te stulecia plucia w twarz wali mnie to lepiej zginąć z bronią w ręku niż lizać tym kacapom dupe.
Odcinam się! Powieszenie to wcale nie taka fajna sprawa. Also: KIBUCE ŹLE!
Tak mi się przypomniało: Nie ma takiego miasta jak Czarnolas. Jest Morwieniec, Morvenau, taaak...
Prawdą jest. Kogo Duch wskaże, tego wybierzemy. Zwracam jednak uwagę, że wrony są w dniu konklawe masowo zestrzeliwywane, ze względu na to, że jak wiadomo są scholandzkimi szpiegami.
Jasne. Nawet nie chodziło mi o to, że to SĄ te same miasta - za szybko dla mnie, żeby rozpoznawać - tyle o to, że WYGLĄDAJĄ jak to samo miasto ;-) Co do Genosse - trzeba było wziąć Magnitogorsk :D
A, no i jeszcze jeden komentarz. W końcu muszę w jakiś sposób wyrazić swoje rozczarowanie ( ;-) )
Genosse za mało Genossianskie, a parada bardziej zongyańska niż wandejska (bardziej Love Parade by pasowała do GWS :P)
To może trochę dziegciu? Drobna uwaga - trzeba było jakoś mocniej odróżnić od siebie miasta, bo oglądając kolejno Grodzisk, Srebrny Róg, Czarnolas i Wielkie Oczy miałem poniekąd wrażenie, że oglądam różne ujęcia tego samego miasta.
A ja słyszałem, że to Wandejczycy mają fiksację analną. A tu Sarmaci "Którym otworem, którym otworem?! ODBYTEM?! DUPĄ?! Ajajaj, jakie to zabawne!". Niezdrowa ekscytacja gimbazjalna...
Żony Zaufania z PSL Konspiracja.
...dodając - nie, nie odbierzemy głosów awangardzie proletariatu. BTW, cieszcie się, że chwilowo Oesia nie ma, bo bulla "Artikiel XIX ist zehr gut" zamyka wrota ŚKW dla tych, którzy rzeczony artikiel podważają...
Nikt wam nie zabrania spróbować dochrapać się dekamerona, którego swego czasu wam przepowiadali (Nie dam linka do obrazu z banknotem bo widnieje na nim wasze zakazane nazwisko).
Tygodni? Miesięcy! :-D Choć może nie "odezwał", bo komentowałem w Bramie Sarmackiej, ale zapisałem się 1 stycznia 2005 a aktywnie zacząłem działać dopiero w maju.

@Kharol Khartoum - z historii Mirii brakuje mi jeszcze Bergmaniki Wandei, czyli pre-Wandystanu ;-)