Prezerwatyw Tradycja Radziecki
Komentarze
Zacytowałbym dawne dyskusje Czarneckiego i Khanda z WL, ale mam być już grzeczny.
No wreszta, waszamać!
Jakby ktoś wbudował bramkę w stronę Sarmacji, to może mógłbym u siebie uruchomić. A tak to dupa (bo zewnętrzną mi blokuje).
Oczywiście nie zapisało mi odpowiedniej, tj. ostatniej wersji grafiki (pasującej rozmiarowo do wymagań). Stąd problem.
No wiedziałem że coś w ten deseń :P
Trybunał Honorowy (sąd honorowy dla szlachty i arystokracji). I o ile nie mylę przypadku chodziło o wypowiedź "Księstwo, tfu, Sarmacji".
Ale jest "PTR" na górze, to niech będzie, że rodzyn.
Nic nie rozumiem, czyli tak jak być powinno.
tow. Szopo starszy, podkreślmy. To on później doprowadził do powstania Zongyi Ludowej, którą następnie przejął jego syn, __Gerard__, najbardziej znany przewodniczący Szopo. Obecnie do przejęcia funkcji przygotowuje się trzecia generacja, tow. Geralt Szopkowski.
Sajgon? Brzmi jak w Trizondalu.

No i do kurwy nędzy, ja pierdolę. W tym samym wątku użyłem dwukrotnie wulgarzmów - kurwa i spieprzyć. Nie dostałem nawet ostrzeżenia w związku z tym. Generalnie - tłumaczenie się cytatami lub twórczością jest zwykłym cenzorskim pierdololo, które ma pokryć, że wybiera się te wulgaryzmy, które w danej chwili nie pasują. Jak ja użyłem cytatu z wulgaryzmem w kontekście Księcia, to zostałem za to skazany. Na wszelki wypadek tym razem użyłem cytatu "z Księcia", bo On, jak wiadomo, jest nietykalny.
Ale jak tylko na mapie, to serce jest warunkowe.
A to tam były jakieś materiały?
Oksymoronizm jest rewolucyjny. Kakulski może być co najwyżej gramatyczny.
Medale nadwyżki.
no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego roberta berga naszego rodaka wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną
POWTARZAM JESZCZE RAZ !
NIE BAWCIE SIĘ W ŻADNE KONSPIRACJE BO SIĘ DO TEGO NIE NADAJECIE!

2 - 3 MILIONY SARMATÓW KUPUJE BILET DO GRODZISKA I POD KANCELARIĄ KANCLERZA, POD IP I POD PAŁACEM KSIĄŻĘCYM KRZYCZY GŁOŚNO A UPRZEJMIE :
W Y P I E R D A L A Ć !!! N A R Ó D P R Z E J M U J E W Ł A D Z Ę !!!

POTEM NIECH PREMIEREM CZY PREZYDENTEJ ZOSTANIE PAN BERG, CZY KTOKOLWIEK UCZCIWY.
PRAWO W OPARCIU O EWANGELIĘ.
GWARDIA NARODOWA (WSZYSCY DOROŚLI SARMACI) BRONI NOWEGO PORZĄDKU.

LUDZIE, MYŚLCIE BO ONI W KOŃCU NAS WYNISZCZĄ !!!
Ja tam głosowałem na PSL i popieram G. Kakulskiego nie pierdoli się z ludźmi w partii jak się nie podoba to wypierdalać i powstały takie gówna jak FLM, JS, które gówno znaczą, jeśli dojdzie do władzy to też się nie będzie pierdolić ze szmaciarzami nie, którzy piszą, że będzie wojna ze Scholandami jebie mnie to za to jak nas traktowali przez te stulecia plucia w twarz wali mnie to lepiej zginąć z bronią w ręku niż lizać tym kacapom dupe.
Obywatelu kapralu von Hornik, akurat księciem już byłem.
Kapral von Hornik ma w dupie zwornik.
Sarmacka Armia Ludowa jest gotowa wypożyczyć sprzęt bombardująco-burzący (i będzie jak w Al Rajnie - tam już niczego nie ma).
Hm, a czy jakbym zasponosorował karczmę, to można by zmienić nazwę na np. "Pod gołym Prezerwatywem"?
Pamiętam jak za mojej młodości (2005 r.) Wieniec Laurowy wystawił do IP więcej kandydatów niż było miejsc i niestety skrupiło się na mnie, bo dostałem tylko jeden (własny) głos ;-)
Aaale... żadna grafika nie została wypieprzona? Wszystko co było jest tutaj: http://wandystan.eu/w/SAL::Kontenerowce. Wejście z głównej jest przez http://wandystan.eu/w/SAL::Archiwa... Tak więc no sweat.
Wandystan jest niezależny!
Cytuję:
(10.) Kto mądry, niech wnioskuje. Kto głupi, niech się zamknie.
O to, to. To czemu te biedaisty nadal kłapają jadaczkami jak Grażyna Torbicka na Łoskarach?
Idi Amin i Che Sztandar mieli marskość pochwy. Brawo Bydgoszcz jest zwykłym kryptoheterykiem (zapina trupy kobiet po kryptach), ekumenistą i herezjarchą. Nie wierzę w prawowitość jego Stolca, nie ma w nim ni krzty Ducha Wszechczasu.
Trololololo.
Znaczy, że Czarnolas od czasu powstania utrzymuje równy poziom zaawansowania intelektualnego. Nihil novi...