Prezerwatyw Tradycja Radziecki
Komentarze
Powinno tam trafić.

A kurwa powinna wrócić do swojego miejsca w murzyńskiej dupie.
Ja pierdolę, co za pizda.
Cytuję:
'Do puki piłka w grze walczymy.'

Płaczę.
Będę, bardzo radykalny i bardzo seksowny (jak zawsze). Pani, idź Pani w chuj. Zgodnie z informacjami uzyskanymi od profesora Biniędy, symulacja wykazała, że to jak różnica pomiędzy: "zrobię prowokacyjną sondę, która da ludziom do myślenia i zrobi ferment" a "zrobię chujową sondę na odwal się, a jak mi to wytkną, to będę mówił że to było celowe". A potem przyjdzie wilk i zje babcię. Koniec bajki.
NAMIESTNIKOV NOWY SPRZEDAM! SLADY KRWI I POCISKOW PRAWIE NIEWIDOCZNE!
Cytuję:
Przede wszystkim to nie żadna bielizna, a nieustający spam wyborczy ONR. Cała tablica zas*ana. W akcie protestu zaglosowalem na Zielony Balonik.
BYłoby to nawet zabawne, gdyby nie to, że swój głos oddałeś już dawno :*
6-0, do tego kontuzja i czerwona kartka dla nowej gwiazdy... Jestem w czarnym dole depresji. Dajcie mi pistolet!
Swoją drogą - liczne polemiki? Ze dwie wypowiedzi na krzyż tow. tow. Romańskiego i Daniela Łukasza. Poza tym polemiki prowadzą raczej osoby spoza Balonika - tow. tow. Ivoka, von Hohenzollern czy Khand, i oczywiście sam pretendent. Można by wręcz odnieść wrażenie, że to on jest komitetem wspierającym wybór Balonika, nie na odwrót.
W sferze faktycznej tak - jesteśmy republikanami. Nikt z nas się tego nie wstydzi. Nie stoi to na przeszkodzie aby zachować markę i tradycyjne nazewnictwo -- nawiązując chociażby do weneckiego Doży czy innych hybryd monarchiczno-republikańskich. Dlatego nie proponujemy zmiany nazwy, choć przecież "Rzeczpospolita Sarmacka" nie odbiegała by specjalnie od naszej narracji.
O ile mi wiadomo kandydat na Księcia ≠ KW Balonik. No, chyba że jesteście jego klonami (czy zombie). No a fakt, że nie stać was na napisanie czegoś własnego tylko wskazuje kto się bardziej nadaje do Sejmu - tym bardziej, że efekt personalny i tak będzie taki sam.
Którego księcia-seniora? Tak z ciekawości.

Swoją drogą, ten plakat w pełni oddaje charakter KW Balonik - całkowity brak treści.
Ups, podwoiło się.
W ogóle nas zdemaskowano :/ teraz każdy wie że jestem klonem towarzysza :(
W starym stylu! Ale zdemaskowania mnie jako Mariano Italiano nie wybaczę!
Cytuję:
Jedyne oficjalne stanowisko ONR, jakie udało mi się odnaleźć, zawierało się w jednym zdaniu „Książę powinien zostać wybrany w wyborach powszechnych przez wszystkich aktywnych obywateli”. O każdy z niuansów — chociażby kadencyjności/dożywocia, odwoływalności/nieodwoływalności, kryterium aktywności, biernego prawa wyborczego, sposobu ustalenia większości (zwykła, bezwzględna, STV?) tudzież równości głosów lub jej braku — można spierać się tygodniami przez kilkadziesiąt stron forum.
Względem kadencyjności i odwoływalności - to przecież jest istota propozycji ONR. Mówiono o tym wielokrotnie - wystarczy wczytać się w dyskusje. Trudno sobie też wyobrażać, że ugrupowania i osoby które doprowadziły do zniesienia głosów ważonych będą popierać ich przywrócenie w takiej kwestii. Kryterium aktywności, biernego prawa wyborczego, sposobu ustalenia większości - to wszystko da się w miesiąc ustalić. Dlatego podtrzymuję swoje zdanie, że ONR dołoży wszelkich starań, abyśmy w miesiąc po wyborach mieli konstytucję gotową do podpisania i ogłoszenia.
^ Jeśli ONR dojdzie do władzy, to art. 54 zostanie niezwłocznie skreślony w obecnym kształcie. Nie ma co do tego żadnych wątpliwości. KW Balonik, ani jego poszczególni kandydaci nie powiedzieli tego wprost - ba, nie powiedzieli nic poza poparciem Towarzysza kandydatury. A w Waszych postulatach (skoro już się tłumaczą, że są one de facto programem komitetu) brakuje jasnego postawienia sprawy, kiedy te zmiany mają nastąpić. ONR mówi jasno - nastąpią one najszybciej jak tylko można, przed wyborem Księcia, w ciągu najbliższego miesiąca (więcej czasu pewnie nie będzie trzeba na przeprowadzenie nowelizacji).

Warto wspomnieć, że od dłuższego czasu jedyna aktywną partią głoszącą ten postulat jest KPS(w) przeciwnik tego artykułu od momentu powstania. Nie rozumiem ścigania się na "pierwszeństwo" tego postulatu, bo to, że popierają go różne środowiska, tym bardziej świadczy o jego sensie.
Tow. Pac - w przypadku Wandystanu to niestety też nie pomaga :( Teutończycy za to mogą i po pachy - i nic im nie grozi!
Tow. Pac - w przypadku Wandystanu to niestety też nie pomaga :( Teutończycy za to mogą i po pachy - i nic im nie grozi!
Karny kutas dla tow. Abe za stosowanie mapy Pela Nandera ;-)
Swoją droga - odpowiadając na pytanie z tytułu - nie wiem jak teraz, ale niedługo, przy dobrym wietrze, znajdzie się na śmietniku historii. Czego Wam i sobie życzę.
Cóż, jeżeli masz realowy ból dupy o pastisz, to serio - co Ty w ogóle robiłeś w Wandystanie? :D
Czuguś zadowolony, pierwszy raz zobaczył cycki od czasu gdy na rządowym urlopie na Tropicanie Pani Kanclerz założyła za luźne bikini.
Tacy piękni! Niech Was zobaczą!
Dlatego pozostaje Towarzysz dzieckiem, a nie dojrzałym i odpowiedzialnym obywatelem :)
Cytuję:
J.O Diuku odpowiadając na pytanie, nie nie wykluczają, lecz mym zdaniem nie ma potrzeby iść dalej w system demoliberalny. Ponieważ zachodzi niebezpieczeństwo anarchii, chaosu, a tego byśmy nie chcieli, prawda?
A dotychczasowy system rozumiem to niebezpieczeństwo anarchii i chaosu eliminuje? No akurat wydarzenia okołoabdykacyjne niespecjalnie są potwierdzeniem tej tezy...