Prezerwatyw Tradycja Radziecki
Komentarze
Ojcowie (?) narodu Al Rajńskiego - tow. Rhadmor i tow. Marietta z odpryskiem w postaci Songhana (nawet nie pamiętam z jakiej mikronacji go wyrzucili). A potem było już tylko gorzej.
Ile alrajnów zjadły te żołnierzyki?
Bardzo fajne, pojadę Khandem: bardzo chętnie widziałbym taką wewnętrzną politykę w Sarmacji, sojusze Sclavinii i Teutonii przeciwko GiS i Baridasowi, oraz oczywiście Wandystan przeciwko wszystkim.
PSZESADA ;_;
CO TO KURWA MA BYĆ? ZA JEBANEGO ŚLĄSKIEGO ORŁA MACIE WPIERDOL.
Spoko, chodzi mi tylko, żeby pamiętać o tym że choć formuły retoryczne które niekiedy przyjmuję są - z uwagi na styl w jakim funkcjonuję - mocno zaostrzone, to mimo to stoją za tym poglądy raczej wyważone.
Swoją drogą - apeluję o banicję DL za nazwanie KPS(w) idiotami!!!1111 SPOTKAMY SIĘ W SONDZIE!
Mzee - trochę słabo, że najpierw krytykujesz KPS(w) że "przyjebaliśmy się do sformułowania", a następnie robisz dokładnie to samo. Jasno wyjaśniliśmy co rozumiemy przez wspomniany "układ", czemu krytykujemy postawę "Mamy Księcia". Ty zarzucasz nam natomiast coś, co sam sobie wymyśliłeś na podstawie tego, jak Tobie zabrzmiały te słowa. Czy jest to faktycznie uczciwe?

Weź też poprawkę na kampanię wyborczą. Zawsze jest i będzie radykalnie, zawsze będzie pierdolnięcia - propaganda wyborcza (jak by jej nie nazwać) zawsze będzie pewne rzeczy wyolbrzymiać, bo jest, na Wandę, propagandą. Po kim jak po kim, ale po Tobie takiego powagizmu to się nie spodziewałem.
Cytuję:
Nie potrafię sobie wyobrazić bardziej uczciwego postawienia sprawy.
Kiepska wyobraźnia.

Układ polega na tym, że grupa elit skupiona wokół KW B/Salonik chce wykorzystać obecną monarchofaszystowską konstytucję aby samemu obrać Księcia - zamiast oddać to we właściwe ręce, czyli w ręce ogółu obywateli.

Ja osobiście nie popieram kandydatury tow. Paca - w przeciwieństwie do innych członków KPS(w). Pomimo tej różnicy w poglądach, wszyscy jednak zgodnie uważamy, że swoje poparcie (lub jego brak) każdy powinien móc wyrazić w bezpośrednich wyborach.
Wzmacniać rolę szlachty za to że jest szlachtą to tak jakby wzmacniać rolę komunistów za to, że są komunistami. Bo w sumie dlaczego by nie?
Przeczytałem. I nadal widzę Księcia o pewnych postulatach i Komitet Wyborczy Balonik który chce go wybrać wedle obecnych metod - podczas kiedy pozytywne zmiany demokratyzującem można wprowadzić już teraz. Skoro popieracie te zmiany, to czemu nie postulujecie ich wprowadzenia teraz?
Widzę, że elyta dworska nie rozumie jasno przedstawionych postulatów - JESTEŚMY PRZECIWNI ELEKCJI SEJMOWEJ. Będziemy z całej siły dążyć do tego, żeby do niej w ogóle nie doszło - i dlatego wskazywanie kandydata przez KPS(w) w tej sytuacji nie ma większego znaczenia. Naszym celem są wybory powszechne. Wówczas każdy odda głos wedle swojego własnego sumienia, a nie na komitety, z którymi się raczej nie zgadza, ale popierają mu bliskiego kandydata.
Tow. Wander - Komuniści od początku całej tej afery postulują przeprowadzenie zmian w konstytucji i ustanowienie wyborów powszechnych na kadencyjnego Księcia.Kandydat jest w tej sytuacji kwestią całkowicie drugorzędną. KPS(w) nie widzi problemu w kandydacie - ale w sytuacji, w której Salonik odbiera elementarne prawa obywatelom Sarmacji.
Informuję, że w tej sytuacji Sarmacka Armia Ludowa dokona stosownej retorsji za deportację sarmackiego dyplomaty - i przede wszystkim - wandejskiego obywatela.
Zielone stoliki na propsie.
Aki Abe - informacje możesz znaleźć tutaj: http://wandystan.eu/w/Sznurek::
@Ivoka - mnie przypomniał automatyczny przypominacz, który sobie ustawiłem po zaproszeniu na obchody pięciolecia w 2008 roku ;-) A że w tamtym roku obchody były 5 sierpnia, to i dlatego dziś, a nie trzy dni temu wspominam ;-)
Cytuję:
Sam Senat jest martwy - przyznałem to w tekście. Jednak Senatorowie korzystają z uprawnienia wypowiadania się w Sejmie dość często.
Szkoda, że nie z większym sensem. Ja również bym pewnie korzystał jakbym miał (kiedy jeszcze nie miałem), ale nie był (i nadal nie jest) to żaden argument za tym, żeby mi taki specjalny przywilej przyznawać.
A przy mnie obaj jesteście na plus. Ja to dopiero wszystko spierdoliłem!
Towarzysz Pretendent w ogóle niewiele przypadków widzi. Miałko, "letnio", średnio wysmażono.
Cytuję:
Nie odbieram tego jako "dlaczego by nie?" - senatorowie, to doświadczeni ludzie, jeśli chodzi o życie Księstwa, cieszą się poważaniem; nie twierdzę, że Towarzysza. Kiedyś były pomysły, żeby w ogóle wszystkim Sarmatkom i Sarmatom umożliwić wypowiadanie się w Sejmie
Nie ma znaczenia, czy są poważani czy nie. Poważam wiele osób - ale nie uważam, żeby moje (czy czyjekolwiek, czy nawet powszechne) poważanie uprawniało do udziału w pracach Sejmu - organu, który po to jest wybierany, żeby reprezentować społeczeństwo. Nadmierne poszerzanie uprawnionych do udziału w debatach jest degradacją znaczenia Sejmu. Każdy obywatel może oddziaływać na Sejm pisząc na forum w danej sprawie, albo piszac artykuły - dlaczego jakiś arystokratyczny pierdzistołek ma mieć w tym zakresie większe możliwości? Tym bardziej, że jak wykazuje praktyka - Senat jest martwy, więc te uprawnienia nie są im potrzebne.
Co do senatu - to może każdemu pozwólmy się wypowiadać w Sejmie, bo "dlaczego nie?". Bzdura.
Jak można aż tak blokować aktywność i twierdzić że to okej? I odstosunkuj się od mnie typku. Masz czelność pisać per "pan" do diuka i uczyć go kultury? Dla ciebie Jaśnie Oświecony, plebsie. Mam fun z pisania nie z libertów. Pozwałbym Cię gdyby nie to, że jesteś strasznie żałosny. Kurwo.
Niech się towarzysz, lepiej już na ten temat nie wypowiada bo wstyd tak pierdolić. Majstersztyk i geniusz, a na początku zmieszał mnie z błotem! Wreszcie coś zrobią z tymi Żydami, i będzie buziak w siusiak dla WKM, uścisk dłoni El Gubernatore i miesięczny na dwie dowolne linie tramwajowe w granicach miasta! Modlę się tylko, żeby nie zobaczyć żadnego obrzydliwego cytatu, szczególnie z polskich działaczy narodowych.
Będę, bardzo radykalny i bardzo seksowny (jak zawsze). Pani, idź Pani w chuj. Zgodnie z informacjami uzyskanymi od profesora Biniędy, symulacja wykazała, że to jak różnica pomiędzy: "zrobię prowokacyjną sondę, która da ludziom do myślenia i zrobi ferment" a "zrobię chujową sondę na odwal się, a jak mi to wytkną, to będę mówił że to było celowe". Ale co ja tam wiem. Jestem tylko trolem, prawda?
Jestem jednak ostatnią osobą która może w tej materii wypowiadać się neutralnie, ale na przykład wyjeżdżam na Ukrainę. Wracam po dwóch tygodniach. A ty mi mówisz, że mam od nowa zarabiać na chałupe. Bo przepad. Nawet nie wiesz ile zawdzęczasz w mikroświecie takim jak ja. Pozwałbym Cię gdyby nie to, że jesteś strasznie żałosny. Jak bardzo w chuj Wam w dupę żałosne ludziki...