Bartosz von Thorn-Janiczek
Komentarze
@Helwetyk Nic nie moooooże wiecznie trwaaaać! Co zesłał looos trzeba bęęęęędzie straaacić!
@Helwetyk Aż tyle energii kosmosu we mnie nie ma... :P Pewnie zaraz zapadnę w kolejny, kilkumiesięczny, letarg. ;)
@Helwetyk Buu...Buuuu..BUUUUUU k*rwa! Może być? ;)
@Helwetyk Głosy z zaświatów mospanie!
Ge-llo-nia! Ge-llo-nia! Ge-llo-nia!
@RCA Buuuu! Przemoc w rodzinie, znów ojca będę musiał prać po gębie... zero urozmaiceń! Buuuuu! *rzuca butem jak w Busza*
Jakby pod rozwagę brane było robienie sobie jaj, to ja bym spłonął chyba w jakichś igrzyskach na stosie, był rzucony na pożarcie wandejczykom albo co innego...

Nie, ociec? ^^
Buuuuuuu! *buczy z ostatniego rzędu* Buuuuuuuuuuuuu! *rzuca zdechłym kotem*
A jakiś oddział spadochronowy? Pod Wojska Lądowe idzie? Cholera, człowiek czyta takie newsy i znów ma ochotę pobroić w przestworzach na wiernej A-10-tce...
O, tak, dla emerytów, dobre! I ewentualnie "Order Trumienki", dla zombie. :D
A człowiek nie może być jak choinka obwieszony... Ba, nawet nie jak choineczka czy skromny karpik z kolorowymi łuskami... Może by tak czas zasłużyć na jakiś medal, order albo barona... :P
Ociec, no co Ty... znowu będą z Ciebie wióry lecieć... i po co Ci to... :P
Ja tam bym mu nie wierzył, toć to von Thorn, on prawdy mówić nie może... :>>>>
A będzie "wyrwij murom zęby krat"? :>
Ech... to były czasy, gdy czuć było zapach smaru moich A-10-tek... [wzdycha z rozrzewnieniem w grobie]
Jedzenie, jedzenie, żarło, żarcie... Ja się pytam, gdzie nalewki na trawienie... ;)
Bez napalmu to nie zabawa...
W dobrej chwili chyba rozruszałem stare kości...
Hm... przetarg, który rozstrzyga się... głosowaniem? Niech mnie kule biją, cóż za system... ;)
Hm hm hm... Kąto? A Siły Zbrojne nie winny być finansowane państwowo? Może podatek zbrojeniowy?