Kedar via Margończyk
Komentarze
Co do Teutonii to spokojnie. To nasz pierwszy sezon a piłkarze raczej mało obyci z boiskiem. Jednym zdaniem ten sezon jest stracony. Moim zadaniem jest przygotować zespół do następnych rozgrywek.
Teraz zdobycie nawet jednego punktu będzie wielkim sukcesem.
Cytuję:
Jego Książęcej Mości przerwał strzał wymierzony w jego nogę. Upadł. Agent OC odjechał białym samochodem, niezatrzymywany przez nikogo. Tak naprawdę nie był Piotrem.

Z
nów transmisja, tym razem ze szpitala. Książę z bandażem okrywającym całe jego ramię leży na łóżku szpitalnym. Trzyma w zdrowej ręce mikrofon.

Coś chyba nie tak :P
Nareszcie. Czas byśmy znowu powalczyli o najwyższe trofea. Boty spadły, młoty spadły ale te Krasnoludy i Słoniki wraz z Nadzieją spędzają nam sen z oczu :P
Kwazi dobrze, że przynajmniej jest to wpisane w program LM bo oznacza to, że ten problem jest ważny i zauważalny. Próby Avrila by i taki zapis pominąć w tym programie się nie udały dzięki Calisto.

Musimy dbać by nie zapominano o Teutoni a Twoje wyjaśnienia co do bezsensownych poczynań NIA dobitnie wskazują po czyjej stronie leży wina.

Jeszcze jedno Avril to nie cała LM.
Trudno będzie utrzymać wicemistrzostwo a co dopiero poprawić pozycję :P
Dziękuję za uznanie zwłaszcza, że i system Xperteleven mnie zaszczycił tytułem Trenera Sezonu.
zawsze jest CTRL+ :P
Tak, tak Radziecka tylko Wandejczycy mają prawo do "emocjonalnej reakcji" polegającej na zwykłym łamaniu przyjętego sposobu zachowywania się.
Tylko Radziecka i jej poplecznicy mogą oceniać innych (z reguły negatywnie jak nie klną i nie są z Wandystanu) a hasła typu "ostatnie odloty przekraczają podstawowe limesy" ma prawo i wyłączność wygłaszać największy autorytet mikronacji tow. Radziecka.
Rardziecka zastanów się nad swoim ego bo jest większe niż wszystkich nas razem wziętych (bez Towarzysza oczywiście).
No to może jakieś podstawowe kryteria strzeleckie ?
Pistolety i rewolwery, proce, noże 10 metrów a karabinki i łuki 25 m, karabiny bojowe 50 m.
Zasugerowany zdjęciem będę strzelał z rewolweru.
Mądra i dobra decyzja JKM!
Czy Wandejczycy skorzystają z dobroci Księcia to czas pokaże bo to wymiar osobisty.
Inna sprawa to zawieszenie Unii i tutaj jako Teutończyk liczyłbym na Księcia by i to samo dotyczyło Teutoni.Nie wszczynaliśmy warcholstwa, nie prowadziliśmy akcji protestacyjnych ale jakoś nam jest bardzo ciężko pod skrzydłami KS.
Ten art nie jest ekscytacją tylko zwróceniem uwagi opinii publicznej o działaniach i problemach Rządu. Czy Rząd bez tego artykułu wydałby oficjalny komunikat skoro już mija 5 dzień od zaciągnięcia pierwszej pożyczki ?
WKW trzeba wykorzystać i ten "żarcik" by rozwiązać ostatnie konflikty.
Sytuacja jest po prostu patologiczna i powtarza się co kilka, kilkanaście miesięcy. Należy zmienić system współpracy bo nie pomieścimy się w jednym koszyku wszyscy i skrajni lewacy z Wandystanu i konserwatyści bazylianie i Teutończycy.
Niestety "warcholstwo" (żeby nie było jest w cudzysłowie bo Wander może donieść prefekturze, że znowu obrażam Wandów) przyszło kolejny raz z Wandystanu i przelało się do centralnej Sarmacji.
Spór narastał od co najmniej pół roku i jak zwykle Wandowie sprawdzali na ile sobie mogą pozwolić w swawolnej swej bezkarności.
Niestety trafili tym razem na Ojca Sądokracji w KS i chętnego do dowalenia tym co go osądzili.
Ten stan rzeczy dojrzał jak wrzód na dupie do przecięcia.
Wbrew pozorom dobrym wyjściem jest rozwiązanie wszystkich unii w Księstwie i rozpoczęcie porozumień od nowa.
Niech odłączy się Wandystan, Teutonia, Baridas, Sclavinia (pomysł Miszy) i zacznijmy dyskusję o połączeniu od nowa. Wtedy zdefiniujemy jako równoprawne podmioty dokąd może sięgać władza i zamordyzm Księstwa a gdzie jest sfera wolnego oddziaływania danej prowincji.
Po prostu dość kefaszyzmu i egalitaryzmu się nie sprawdzają, jesteśmy różni i mamy do swej różności prawo, nie stawiając państwa ponad jednostkę.
Vhris taktyka jest nader prosta strzelić Wam jedną bramkę więcej :P
Wandowie się nie obudzili cały czas śpią w przeświadczeniu, że nic się nie zmieni. Szkoda, że tak jest.
Młoty i Konie koncentrują się tylko na finale i odpuściliśmy tą kolejkę ligową. Każda z druzyn jest w jakiś sposób osłabiona ale atut własnego boiska przemawia za Młotami.
W Ekstraklasie Lider jest już jeden i nic Słoniom nie odbierze kolejnego tytułu.
Ależ wyciszmy się jak to sobie Wandowie życzą. Niestety nie wiele to zmieni za miesiąc, dwa, trzy znowu będą chcieli by uważać ich za "święte krowy".
Jednak mimo mego pesymizmu dajmy im szansę o którą proszą!

Pozwólmy im po raz kolejny zasmakować wielkoduszności Księstwa bo i tak nie wiele rozumieją oprócz "a widzisz wyszło na moje".

Mam jednak nadzieję, że w tym czasie wyciszenia prefektura będzie na miejscu i będzie karać za nieprzestrzeganie prawa każdego czy to Teutończyk, czy to Wand czy Sarmata.
No to mamy taśmy Ciupaka-bis :P
Hip hip Hurraaaa!
W Pucharze faworyt jest tylko jeden i nie są to Margończycy.
Vhris to nie tylko stary wyjadacz to Mistrz nad Mistrze a Konie jako drużyna sięgają swą wartością najwyżej 2/3 sile Młotów.
Posiedzą pary tygodni w anclu to im przejdzie a jak nie to znowu posiedzą.
Najciekawsze jest to, że nie posiedzą za politykę tylko za zwykłe chuligaństwo. Ot tacy buntownicy na rurach z bu***lu.
Eeee tam taki grudzień to nie czerwiec i to pamiętny. To, że parę osób rzuca tytułami i się wygłupia w sali sądowej to tylko marne występy kuglarzy.
To żaden bunt i przyrównywanie do WCz jest na wyrost i tu się zgodzę (któryż to raz) z WKW Wanderem niepotrzebna prowokacja do niczego nie prowadząca. Jednym słowem odgrzewane stare kotlety.
Rzućcie od razu stanikami bo i tak nie ma co oglądać :P
Ależ Szanowny Baronie mój komentarz nie był skierowany przeciw Autorowi artu tylko przeciw bohaterom tej zacnej publikacji.
Satyrę pojąłem (o dziwo) i dobrze się bawiłem bo tekst zgrabny, ze smakiem napisany.
Niespodzianki były co najmniej trzy. Pierwsza to wejście w drugiej połowie wypoczętego Frankiewicza. Od tego momentu zrównoważyłem siłę linii pomocy. Kolejne dwie to dwa gole. Ostatnia to to, że nie graliśmy presingiem by wytrzymać całe spotkanie co było kluczem do wygranej.
Biedni Wandejczycy och jak mi ich żal. Szczerze, nie drwię, żal mi ich głupoty lub jak ktoś chce to mądrości. Czym teraz rzucą jak prawie nic nie mają ?
Khand jeszcze chce im odebrać ostatnia zabawkę!
Pamiętacie swoja ldmw? Sami się na nią niedługo skarzecie!
Wyhamujcie i trochę się opamiętajcie bo w 5-6 mikronacji nie pociągniecie, to już przerabialiście.
I znowu to samo i nic się nie zmienia. Po prostu Wandejczycy tacy są i nic ich nie zmieni. Prędzej czy później znowu wylecą z Sarmacji i znowu nie będą rozumieć dlaczego.
Brawo Redaktorze :D