Kedar via Margończyk
Komentarze
Link służę uprzejmie po raz kolejny:
http://slp.sarmacja.org/wyniki.php
W źródle znaleźć można kod javy script jak to na swej stronce wyświetlić.
Niestety dopóki ten super hiper obrońca stoi na w formacji obrony to nijak nie idzie strzelić Słoniom gola.
nakładem *sił :)
Ha Konie minimalnym nakładem przeszły do ćwierćfinału. Republikanie mieli niesamowite szczęście bo na 3 strzały zdobyli dwie bramki. Dobrze, że oliwa sprawiedliwa i Młynarz zdobył bramkę na wagę awansu.
Towarzyszu Pupka-Bumbum proszę spojrzeć na post tow. Jasińskiego to przecież zagorzały Wandejczyk.
Wyniki są takie jakie każdy widzi i trzeba je przyjąć.
Strona wandejska poniosła totalną porażkę w zasadniczej kwestii pierwszorzędnej dla ich wydumanych reform. Nie ma kadencyjnego Księcia czyli nie ma Prezydenta i tym samym nici z Republiki.
Udało się przepchać odpowiedzialność Księcia ale po wydarzeniach z ostatnią abdykacją taki rezultat był do przewidzenia.
Pogłębienie suwerenności Narodu (raczej społeczeństwa) Księstwa jest faktycznym zwycięstwem demo-liberałów.
Chwalenie się zwycięstwem w czwartym referendum dotyczącym faktycznie zapisów technicznych jest po prostu śmieszne i urąga zwykłej logice głosujących.
Wolna Elekcja już raz się sprawdziła i jest to twór wprowadzonych przez monarchistów już dawno temu. Nijak tu nie ma żadnych osiągnięć Wandów.
Panie Swarzewski wywód Twój przydługawy i dość nudnawy. Kwestionowanie w Sarmacji narracyjnej narodowości Baridajczyków (ukłony dla mego ulubionego Baridajczyka Ivo), Teutonów czy Wandów jest po prostu śmieszne i naginanie rzeczywistości pod z góry ułożoną tezę.
Księstwo buduje wielokulturowość a nie chęć wrzucenia wszystkich do jednego worka. To, że dzisiaj Wandów czy Sarmatów jest na tyle dużo, że mogą narzucać swoją wolę nie oznacza, że ja nie jestem już Teutonem.

Dlatego nim zaczniesz Panie Swarzewski twierdzić kolejne banialuki sprawdź jaka jest nasza v-rzeczywistość.
Fakt ale ciągle jestem pod wrażeniem osiągnięć Młotów :D
tow. Radziecka się spóźnił z komentem, przyznałem rację Karolinie. Zresztą tow. Radziecka ma alergię na mnie i nawzajem nie lubię komuchów z komitetów :P

#Akademik nie bądź pochopny bo sam wiesz, że Teutończyk potrafi oddać.
Hmmm .... zostałem przekonany
Referendum nr 4 jest zwykłym kosmetycznym zabiegiem a ja nie lubię sądokracji.
Mam odstające uszy a nos wydmuchuję nie myję :P
Jestem za markiz Kedar via Margończyk
Księstwo przetrwało wiele lat dzięki sprawdzonemu modelowi funkcjonowania.
Jeżeli nie chcesz by Księstwo wpadło w spiralę końca dążącego do niebytu to głosuj:
- 4 X NIE
i Wolna Elekcja TAK
Profesorze ja mam prawo mieć sklerozę i proszę o wybaczenie ale słyszałem, że w zmodernizowanym systemie ostatnio takie wyniki to już rzadkość.
Mecz pucharowy gra się na takich samych zasadach jedyna różnica, że do kolejnej rundy rozgrywek pucharowych przechodzi zwycięzca dwumeczu. Aha no i przy remisach bramki na wyjeździe liczy się podwójnie.

#Timan sorry ale to już chyba inna drużyna z Hrabiami nie mielibyśmy żadnych szans.
Tym razem obstawiłem, to mój pierwszy raz w tym sezonie :)
to mnie też zastanowiło ale jak zobaczyłem, że to RCA już się nie dziwię :P
Wolna Elekcja to sprawdzony twór polityczny w naszym Księstwie i pozwoli znowu nas wszystkich rozruszać. Inna sprawa czy wybór będzie tak chybiony ja w przypadku Michała Feliksa ?
Na tym serwisie skąd ma być pobrany pdf, NOD wykrył wrappera. Nie lubię czegoś co chce się zainstalować bez mojej zgody.
No cóż Tow. Lepki publicystyka ma swoje prawa a Rząd musi być odporny na krytykę. Niestety do problemów merytorycznych nikt z Rządu się nie odniósł. Aha i jeszcze jedno nigdy nie stwierdziłem, że Rząd jest "głupi" tylko śmiem twierdzić, że zbyt pobieżnie podszedł do spraw finansowych państwa poczynając od nazwy ustawy a kończąc na szczegółowych rozwiązaniach.
Jak mnie tak ładnie prosicie to napisze Wam ten projekt prawa finansowego o finansach publicznych.
Tow. Lepki gdybym nie pokazywał jak ma wyglądać ustawa o finansach publicznych i tylko krytykował to mielibyście rację a tak tylko przemawia u Was duma urażonego urzędnika, że aplauzu brak.

W między czasie trwa w Sejmie festiwal podatkowy i chyba posłowie zasłużą sobie na kolejny artykuł o pieniądzach.
Tak jak pisałem wcześniej "podziwiam" takich jak Pan na wszystko mających gotowe jedynie słuszne odpowiedzi w duchu jedynej słusznej ideologii.
EOT
Cytuję:
A co w mojej ideologii jest skrajnego?
Cytuję:
Nasz naród jest tylko jeden, i jest to Naród Sarmacki, będący jedynym filarem Najjaśniejszego Księstwa.
To oczywista skrajność.
Cytuję:
Nie widzę powodu dla którego miałbym się wypowiadać nieswobodnie.
Kultura osobista, mówi to Panu coś ?
Cytuję:
Na wysokim sarmackim poziomie cywilizacyjnym nie widzę konieczności istnienia jakiegokolwiek "wodza", czy innego "mesjasza".
Skąd ta ocena ? Czyżby tylko Pan mógł osądzić czy "wódz" jest konieczny czy nie ?
Hmm nie ma co ma Pan, Panie Andrzeju Swarzewski dosyć swobodny język i papla Pan co mu ślina przynosi. Podziwiam takich ludzi jak Pan ogarniętych skrajną ideologią, to takie proste nic nie trzeba rozumieć wystarczy idea ona wszystko wytłumaczy dlaczego "jesteśmy lepsi" od innych. Ta swoboda wypowiedzi i jedynie słuszne poglądy, chyba Pan aspiruje do roli "wodza" ?