Kedar via Margończyk
Komentarze
Witajcie. Niestety Realioza Duża mnie dopadła i jutro ogłoszę wyniki Wielkiego Konkursu!
Ale wtopa Zbyszko przebacz :(
Oczywiście od Ciebie jest 5000 lt!
Tak to jest ekstra, dobry pomysł!
nie ma ale jest dobre :)
Nagrody rosną!
Zwycięzca już otrzyma 40 000 lt!
Są już pierwsze zgłoszenia!
Czekamy na kolejnych Autorów.
sorry Diuku, poprawione (literówka palcowa)
Wygrane i odebrane - dziękuję :P
Brawo mamy już pierwsze wyścigi konne. Teutonia Naprzód!
Zbyt prawdziwe, zbyt prawdziwe. Paviel nie cytuj faktów :P
No jesteś świetny!
Moje gratulacje! Margon się rozwija :)
No jestem pod wrażeniem :) szkice węglem świetne!
Ho, ho Paviel no to czekam :)
Po co zakładać kolejną partię?
Może warto wziąć obowiązki liderowania na własne barki Panie de Kaniewski?
Trochę pracy w terenie i zgromadzenie zwolenników. Potem wspólne opracowanie programu i znów praca w terenie ściągnięcie kolejnych sympatyków. Potem szczegółowy program na wybory i dalsza praca w terenie co powinno przysporzyć kolejnych zwolenników.
Wybory i miejsce w Sejmie - zapewne tylko jedno ale to już byłby sukces.
Potem prawie od początku plus praca w Sejmie i odpowiedni PR.
To taka prosta droga do sukcesu.
Jak to mówią u nas w Margo - bez pracy nie ma kołaczy!
Powodzenia!
Panie Akrypa jest nieźle ale trochę inwencji.
Na prawdę znalezienie paru zdjęć lotnisk czy samolotów i krótka ich obróbka w jakimś programie graficznym to nie jest żadna sztuka.
A czy te Lotnisko można by było trochę urozmaicić ?
Może zamiast prymitywnych linków jakaś grafika samolotów albo portów lotniczych ?
Czarne Pióro
Kruk Eltdorfu
Ufff nareszcie. Wreszcie Panowie powoli zaczynają rozumieć politykę wirtualną. No jeszcze parę przeszkód pokonacie i będziecie dobrzy :)
Panie Michale nowi mieszkańcy muszą sami znaleźć swoje miejsce w Sarmacji i nie możemy za nich decydować ani ich na siłę uszczęśliwiać jakąś ochroną.
Mam nadzieję, że każdy z nich jest na tyle ciekawy świata wirtualnego i rzeczywistego, że np. sam kiedyś zacznie czytać i studiować co to jest faszyzm, nazizm i dlaczego frankistowska Hiszpania przetrwała tak długo.
Pozwólmy im samym dojść do takich konstatacji lub służmy im radą jeżeli sami o to poproszą.
No nieźle mój rywal aż z dwóch lig :)
No to i o Teutonach będzie coś napisane w tym miejscu :P
Panie Janie a może by tak tylko pozamieniać kolejność ?
Akcja Ludu Sarmacji ?
Ludowa Akcja Sarmatów ?
Wystarczy Panie Janie jak powiesz, że "białe jest białe" a SAL to Sarmacka Armia Ludowa i to wszystko.
... Do czego to doszło, stoję po stronie Wandejczyków, świat się przewraca :P
Coś ostatnio jest dużo takich zawłaszczań nazw i skrótów.
SAL jest jedno i to już jest historia a nowy twór nie powinien "żerować" na znanej i uznanej marce.
Ni jak na początek nieźle ale byłoby lepiej gdyby to było publikowane w oryginalnej GT http://gazeta.teutonia.one.pl/
Piotruś Gargamel :P
Niestety zawodnicy KS Hergolien byli bardzo brutalni i najlepszy zawodnik Margońskich Koni będzie leczył kontuzję praktycznie do końca sezonu. Hergolienowcy zamurowali bardzo skutecznie swoją bramkę w obawie przed Swentem i spółką.
Gratulacje Hrabio, to jest poziom!