Paviel Gustolúpulo
Komentarze
Panie, nie chce mi się bo jestem tak zdenerwowany, że po prostu mnie rozsadza i nie mogę powstrzymać emocji. Ale takie punta zagrania jakie my prezentujemy to się nie mieści w pale żeby punta. I ten puchar nam się nie należał po tym co dzisiaj tutaj było. I brawa dla Czarnolasu. Zasłużenie, proszę Pana, bo my nie umiemy grać w piłkę. No zasłużenie, no nam sie nie należy czwarte miejsce. My jesteśmy beznadziejni, punta i tylko tyle mam do powiedzienia. Dziękuję bardzo.
@anglov odpowiedz jest prosta - po orderze.
Krokodyle po raz pierwszy w historii a to tylko dlatego, że poprzednia drużyna przepadła na zawsze... Ale jeszcze uda nam się osiągnąć sukcesy poprzedniczki.
@anglov podziwiam, że byliście w stanie czytać te rakowe wypociny Tego Któremu Się Nie Udało i jeszcze mu odpowiadać. Zapraszam na rum do Punty, na zasłużony relaks.
@Zombiakov Biorąc pod uwagę to, że drużyna Tropicany zawiązała się we wrześniu, uniknięcie srogich wpierdoli z drużynami przewyższającymi nas o 3-4 cegły w średniej umiejętności jest całkiem dobrym wynikiem.

W zasadzie na mundialu dałem dupy w jednym meczu - pierwszym z Dreamlandem. Mogliśmy zagrać innym ustawieniem i bardziej się zamurować żeby za wszelką cenę zremisować, ale niestety poniosło mnie po remisie z Baridasem.
Czy mogę prosić link do założeń owego systemu? Gdzieś mi umknął wątek.
> przestań być Księciem
> opisz siebie w sekcji "Jakiego Księcia nie chcę?"
> dziw sie, że ci nie wyszło
Mozna wracac do aktywnosci, milo.
@Vanderlei Niemcy to dziki kraj. Tak było.
https://www.youtube.com/watch?v=08fpFyr-6Rk

Robert Fryderyk łowi na Polinie.
Logo mamy nowe od ponad roku a z Lotosem nie gramy od całego sezonu bo sa w innej lidze :p
Rozmawiajmy.
Cytuję:
A przecież zasługi rodu Gustolupulo dla Starosarmacji są znaczne - tylko chyba nikt ich nie widzi łącznie ze skromnym autorem artykułu
Akurat zasługi Rodu jako takiego są dużo wieksze niż moje - Ziutek pomimo swojego zaraźliwego lenistwa zrobił baaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo dużo dla Feru oraz wszystkich tych prowincji, które na przestrzeni lat zastępowały STS. Czy ja mam jakieś zasługi? Pewnie średnie, ja tak nie uważam. Natomiast uważam, że za moich trzech kadencji na stanowisku Namiestnika udało się zrobić sporo - można było zrobić więcej, prawda, ale też nie mam co sobie ujmować.

Wniosek o obywatelstwo honorowe to dla mnie bardzo miłe wyróżnienie i zaskoczenie. Czy je dostane czy nie - i tak jest mi miło, że ktoś moją pracę zauważył.
Postaramy się Nielotom nieco tę autostradę uprzykrzyć. A jak wyjdzie, zobaczymy...
To ja korzystając z okazji dodam że Duma Tropicany wyeliminowała dzisiaj z pucharów scholandczyków. Sarmacja dla Sarmacjów!
Nie pyskuj, ciągnij!
@piwniczak Uważałbym na słowa, Prefektura czuwa i będzie spełniać pokładanie w niej nadzieje.
Bardzo dobra decyzja! Jeszcze jedna i będę panowaniem względnie usatysfakcjonowany.
Może ktoś przybliżyć opinii publicznie to co się dzieje w Baridasie? Sygnały są niepokojące.
@GuedesDeLima inicjatywa potrzebna, szkoda tylko, że oprócz spisania samego paktu i artykułu który to podsumował nic merytorycznego się w temacie nie działo. Głównie przed podpisaniem paktu. I jak znam życie skończy się tak jak kilkadziesiąt razy wcześniej w podobnych przypadkach. A uważam tak dlatego bo nie zauważyłem ani jednej wypowiedzi która zarysowałaby choćby narracyjny plan paktu. Nie neguje tego, że jest tu szansa na narrację. Ale czy coś się wydarzy? Czy ktoś oskryptuje pakt? Będą wrzucane zdjęcia statków? Podbijemy Dreamland?

Dla mnie jest to akcja pod tytułem "patrzcie, jestem aktywny!" - szkoda tylko, że w najmniej istotnych aspektach.
@RCA nie mam ochoty na rozmowy na poziomie gimnazjim więc postoję z boku. Wrócę jak Wasza Miłość będzie gotów na merytorykę, nie pierdu pierdu pyskówki.
Dawno nie było czegoś równie niepotrzebnego jak ten pakt obronny. Jestem ciekaw kogo i w jaki sposób będziemy bronić. Mam nadzieję, że nie obrazkami z internetu - nie ma niczego groźniejszego jak flota wojenna na zdjęciu...
@RCA to był pierwszy lepszy strzał, nie trzeba być wybitnym specjalistą od zachowań ludzkich żeby wynieść odpowiednie emocje z tych trzech zdań. Ale tak, piąty akapit jest przepiękną kopalnią. W taki głupi sposób stracić 10k...
"W tym miejscu jednak chcę podkreślić jedno — nie starajcie się mnie szantażować. Nie będę szantażu tolerował. Uprzejmie o tym informuję."
@piwniczak grunt to pilnować rykoszetów
Najgorsze jest celowanie...