Ivusia Buddusówna
Komentarze
@piotrIIgrzegorz Córka Paulusa Buddusa i Irminy:d
Nie rozumiem dlaczego ucina komentarze. To denerwujące xp
Z perspektywy czasu uważam jednak, ze takie wyprawy w wieku 15, 16 lat byly malo rozsądne (no, ale może się postarzałam):D Z ciekawostek dodam, ze mialam swoj różowy zeszycik, w ktorym zbierałam autografy ;d
Sama na szczycie nigdy nie bylam, za to poznałam kilka osób ze swojej wirtualnej rodziny w realu. To były zabawne i beztroskie czasy, gdy szukaliśmy się po jakiś empikach i dworcach kolejowych
Wszyscy tacy młodzi
Poruszająca poezja, godna najwyższej dotacji!:P
Trochę zajezdza realnym papilotem :P
Co to za fuzja, gdy tylko jedna osoba przechodzi? Prędzej bym ogłosiła upadłość niż godziła się na coś takiego. To nie pomoże, Starosarmacja ledwo działa, już bym wolała zagadac do kolegów i koleżanek z Trizondalu. Tak, wiem jesteś tego przeciwnikiem :)
To jest tak jak się ciąga swoje dzieci po zagranicznych internatach :D Fakt, tatko ostatnio bardzo samotny. l( Całe dnie pracuje, aby lenno się dobrze prezentowało a w lodówce tylko mrożone pierogi ;(
Ten profil na fejsie byl fajnie prowadzony juz dawno tak nie bylo. Chetnie go czytalam.
9 lat. To straszne, moze cos napiszę na ten temat.
Mnie dobijają wszelkie akty adopcji, bo większość i tak w koncu się rozpadnie ;) Jednak, powodzenia, moze akurat.
Kiedyś tak bardzo wierzyłam w vrody. Dzisiaj już wiem, jak bardzo potrafią być nietrwałe. Niemniej, życzę powodzenia. Oby syn nie stał się kiedyś wujkiem albo ojcem.
Jednak fajnie, że się cieszysz ;d
Nie czytalam Twojego artykułu :P
Ach, gdy zaczęłam uczestniczyć w życiu mikronacji to był 2007 rok już wtedy dyskutowano o nadchodzącym upadku11111oneoneoneone!!!!
Zajmij się pozyskiwaniem nowych mieszkańców jeżeli tak dyskusje o gospodarce Cię nużą. Co znaczy, że napływ jest niewystarczający? Moim zdaniem on utrzymuje się na podobnym poziomie od 5-6 lat i jeszcze Księstwo Sarmacji nie upadło. Były już większe kryzysy i jakoś dawaliście (bo ja tutaj jestem od jakiś 3 lat) radę. Pomyśl, że dla niektórych dyskusja o obiegu liberta, to może być jedyna kwestia, która ich tutaj trzyma. To jest dla nich praca i zabawa, tak jak dla mnie wchodzenie na irca i plotkowanie sobie z koleżankami i kolegami o tym co dzieje się na baridajskich plażach nocą. Nie ma w tym miejsca na wartościowanie, które zajęcie jest ważniejsze dla społeczności, bo to dwa, zupełnie oddzielne sektory życia, a jednak obydwa wpływające na jego jakość. Ja dbam o podtrzymywanie atmosfery na ircu, ktoś inny dba, bym mogła sobie kupić np. jedzenie, czyli wprowadza pewien element realizmu w moje vżycie. Ja jakoś nie angażuję się w dyskusje o gospodarce, a jednak potrafię znaleźć sobie tutaj miejsce dla siebie. Problemem nie jest libert, problemem jest słaba umiejętność utrzymania nowych mieszkańców tutaj... Starzejemy się, ale 10 lat temu mieszkańcy KS też się starzeli :)
Osz lol, przeczytałam właśnie jak ma wyglądać ocena kandydatek... Wrzucić na luz przy czymś takim? Dziewczyny.. Lubimy się, ale kurcze, aha..
Ja jeszcze w tym miejscu raz proszę żeby mnie przypadkiem nie zapraszać do udziału w tym konkursie. :) Niech każdy się bawi jak lubi, a ja nie lubię jak ocenia się kogoś po wyglądzie, bo to jest często bardzo mylne i bywa bolesne.

Powodzenia w konkurencji :)
Nigdy nie uczylam się niemieckiego. To moze byc ciekawe :)
Dawno i nieprawda ;d haha :D
Zakon czerwonych wstążek. :]:->
Czyżby ktoś chciał się tutaj wkupić innym w łaski robiąc sobie żarty z czyjegoś nieszczęścia? Uważam, że powyższe jest próbą wybielenia swojego wizerunku w oczach innych. Ten artykuł nawet nie jest zabawny. Może byłby, gdyby autor nie słynął z rzucania obywatelstwa i fochania się na forum centralnym...:)
Sarmacja płynie w twoich żyłach ;)
hahaha facebook to zło.
Jestem za ;)