Guedes de Lima
Komentarze
Byłem, jestem i pozostanę zwolennikiem idei państw stowarzyszonych.
@mtk zarówno w prowincjach jak i państwach stowarzyszonych, bo nie wiem czy szykować portfel? xD
Jako zwykłemu obywatelowi bardzo podoba mi się aktywność Rady Ministrów. Trzymam kciuki za kolejne kroki.
Czy odnaleziono ślady życia pozawirtualnego?
Mega profeska, no i super klimatyczna oprawa graficzna. Trzymam kciuki, powodzenia!
O porodach w wirtualnym świecie chyba jeszcze nie czytałem. xD
Brak słów...
Bardzo ładne wydanie Herolda. Estetycznie, merytorycznie i z sarmackim zacięciem. :)
Przy całym szacunku dla JO @PiotrdeZaym ale nie mogę się zgodzić. Potencjał Posła Hansa według mnie można porównać jedynie do przysłowiowej burzy w szklance wody. Pozdrawiam serdecznie.
Kawał pięknej historii. Gratuluję i życzę kolejnych 18.
Wyborcy wybrali. Z tego miejsca im gratuluję. ;-) Poczucia humoru oczywiście.
Wiwat Książę! Wiwat Sarmacja! ;-)
Fajna mikronacja. Miło tam się spędza czas. W sam raz na urlop.
Dobry pomysł, mogę pomóc.
Szanuję za kolejny numer. Z każdym kolejnym będzie lepiej. Brawo. :)
Odpłynąłem pod sceną. :)
@Seweryn a na głównej mamy Konsulat Sclavinii więc faktycznie jak żyć? ;D Poprawimy, poprawimy dzięki.
Gratuluję mimo wszystko, bo to była wbrew pozorom bardzo jakościowa elekcja i wynik nie był oczywisty. Mam nadzieję, że znajdziesz dla siebie miejsce i pomożesz wspólnocie sarmackiej.
Katastrofa w przestworzach next season. ;D
* zapowiedź powrotu. (zjadłem...sorry).
Są pożegnania, które brzmią jak zapowiedź. Są też takie jak WKW, które zwiastują zamknięcie wieka od trumny, pt. życie w Sarmacji. Wielka szkoda, dziękuję i życzę wszelkiej pomyślności w nieistniejącej realnej rzeczywistości.
Czytelnie, coraz lepiej się czyta, gratuluję i liczę, że z każdym kolejnym numerem będzie lepiej.
@leszcz te podziały są obecnie wyolbrzymione według mnie, bo de facto czy bez czy z traktatami stowarzyszeniowymi to i tak gramy do jednej brami, pt. Księstwo Sarmacji. Z resztą wystarczy spojrzeć na statystyki i jakąś aktywność generują państwa stowarzyszone. I nie, to nie jest przytyk do Starosarmacji, której z całego serca kibicuję i już wielokrotnie publicznie wygłaszałem, że istnieje potrzeba odbudowy sarmatyzmu, rdzennego sarmatyzmu.
@BetelRigSun nie ma już wyjścia! Książę @anglov zapraszamy na tron! :D
Trzy miesiące to idealny okres czasu, by zweryfikować pewne plany i założenia programowe. Kibicuję. :)
Świetne, dobrze się czytało z małymi wyjątkami. :) Wygra demokracja.
Kurła, kiedy to było...