Guedes de Lima
Komentarze
Bardzo ładnie! Powodzenia. :-)
@TadeuszBrus nie, po prostu nie wiemy czy zaczynać już spożycie czy najpierw wylogować się z terytorium Księstwa Sarmacji. :)
Czy sarmackie prawo dopuszcza jakiś limit alkoholu we krwi?
Realioza to choroba nieuleczalna. Trzyma każdego Sarmatę w szachu i prędzej czy później się objawia. To taki (nie wiem...) nowotwór trapiący duży odsetek mikronautów.
Mam wrażenie, że już wielu marsjan miało/ ma swoje konta na KaeSach. :)
Wiwat Sarmacja. :)
Metod sclavińska opiera się na trwałym usunięciu mózgu.

100% uleczalność.
Słavonja! Słavonja! Słavonja!
Tęczowy Legion Jednorożca. </3
@Hewret nie żebym złorzeczył. :)
Ale to już było... rym-cym-cym ... i nie wróci więcej!
W punkt. Z sensem. Bez zbędnej owijki. Sercuję.
A więc wojna...
Gratuluję i życzę wytrwałości oraz aktywności w budowie silnej i wspólnej Korony!
@MarcelideBO słowo się rzekło. Będzie na pewno 200 numerów Przeglądu Politycznego. :)
@anglov na pewno się pojawią! Przegląd wraca (w lekko odświeżonej formie) i mam nadzieję, że już w numerze 169 ukażą się wiadomości z innych samorządów. Taki jest mój cel. Dziękuję.
Gratulacje! Sport to zdrowie. :)
Trzymam kciuki za powodzenie projektu! Życzę powodzenia.
Ciekawy artykuł i spojrzenie na obecną sytuację Księstwa.
Pomysł bez sensu. Może gdyby zamieszkiwało nas aktywnie z 200 obywateli to wtedy.
Marceli, masz mój głos! Takich ludzi Sarmacja potrzebuje. Powiewu świeżości, a nie w kółko tych samych twarzy!
Życzę powodzenia.
Miło się czytało. Oby takich więcej. ;-)
Życzę powodzenia i trzymam kciuki. Przede wszystkim ze względu na bliskość poglądów na temat przeszłości i przyszłości Księstwa.
@RemigiuszL komunokapitalizm brzmi świetnie! Oddam swój głos na kandydata, który będzie dążył do transformacji komunokapitalistycznej Księstwa.
@LukaszN więc jest szansa na wypuszczenie nowej partii kukulicy!