Guedes de Lima
Komentarze
Interesujące spostrzeżenia. Nie ukrywam, że przeczytałem "od deski do deski" i w wielu kwestiach zgadzam się.
@Hugo jak można nie tęsknić za mikroświatem WKW?! :)
Zaskoczył mnie ten wpis, niemniej jednak życzę każdemu z kandydatów powodzenia. Swój typ już mam. :)
Bardzo dziękuję za wszystkie pochlebne komentarze! Wielkimi krokami zbliżamy się do numeru 200!
Chwytliwy tytuł, nie da się ukryć. :)
Teraz dopiero dotarłem i przeczytałem. Żmudna praca, a taką cenię najbardziej. Czapki z głów.
Gratuluję, no i przede wszystkim życzę wytrwałości. :)
Powodzenia, lecz sam nie jestem przekonany. Może za kilka miesięcy. ;)
Szanuję decyzję, aczkolwiek szkoda. Uważam, że im więcej wartościowych kandydatów tym lepiej dla samej elekcji.
Gratuluję poczucia humoru wyborcom głosującym na Posła Hansa.
MAM ZAGADKĘ!

A wraz z Jastrzębcem na Księżyć poleciał...?

Pierwsza zwycięska odpowiedź zostanie nagrodzona 1000 libertów!
Czekam cierpliwie na szczegółowe założenia programu. :)
Ciekawe postulaty choć nie ze wszystkimi się zgadzam, jak np. reforma PG na kształt Policji. Niemniej jednak życzę powodzenia!
O proszę, nie spodziewałem się ale bardzo, bardzo szanuję.
@KrzysztofHans autostrady będą płatnę? Jeżeli tak to czy będą sarmackie winiety czy bramki na wjazdach? I czy Jastrzębiec otrzyma autostradową obwodnicę im. Księcia?
Co kandydat rozumie pod pojęciem "Nowa Sarmacja"?
Czytelnie, przejrzyście i z konkretami. Wyborcy ocenią już wkrótce.
@KrzysztofHans dziękuję i od razu mam pytanie w kwestii autostrad. Czy kandydat zakłada budowę trzypasmowych autostrad czy dwupasmowych?
Czy kandydat rozważa wprowadzenie programów socjalnych typu menelowe+ ?
Moje gratulacje, trzymam kciuki za formułę i powodzenie projektu!
@joahimvonribertrop tak, tak - to prawda, nic się nie dzieje. :)
Bardzo dobre opracowanie, gratuluję!
Tak, stolica kultury i rozrywki.
Starość nie radość jak to mówią w Domu Starców im. Przywódcy w Eldoracie.
@AFvTD od dobrych kilku lat chodzę w jeansach z Hasselandu! Wszystko spoko tylko strasznie farbują. xD
@Ramael w Teutonii UDM TV nie odbiera? Może będą powtórki w HansTV.
Świetne podsumowanie. Mnie akurat wyniki nie dziwią. Spodziewałem się takiego rozkładu głosów.

P.S. SOBOS tak trzymać!