Guedes de Lima
Komentarze
@joahimvonribertrop oj nie mogę zdradzić, lecz liczę na intuicję. ;D
Jakby co Sclavinia wutypowała potencjalnego kandydata do złożenia w ofierze.
Widzę, że komitet poparcia już jest. <3
Bardzo ładna animacja. Powiem świeżości. Właśnie w takim kierunku powinna podążać telewizja @KrzysztofHans. Proszę spojrzeć na to i się zastanowić. Może warto porozmawiać na temat współpracy lub wsparcia. :)
Trzymam kciuki. Im więcej ciekawej prasy tym lepiej dla Sarmatów. :)
Szanuję, kawał dobrej roboty. Brawo!
@leszcz nie no, taki tam żarcik z rana... :D w sumie koło południa.
Sclavińczyk Księciem? To byłoby zbyt piękne. :)
Przy okazji chciałem podziękować @Ramael za przygotowanie nowego logo UMC.
Kawał historii, bardzo ciekawa kartka z kalendarza.

Tak z ciekawości spytam @CarmenLaurent czy utajnianie realnych danych osobowych ma związek z cofnięciem zgody na ich wykorzystanie? Czy po prostu zapobiegawczo jest do realizowane?
Wojciech Hergemon
Natomiast - polemiczna uwaga - nie sposób jeszcze moim zdaniem określić ile zajmie Księstwu powrót do "normalności". To wcale nie muszą być miesiące/lata.
W kwestii powrotu do "normalności" zgoda, może to się zdarzyć szybciej niż miesiąca/ lata. Niemniej jednak przysłowiowy "smród" w tej sprawie będzie się z nami ciągnął długi czas. Nie prognozuję szybkiego zagojenia ran, bo co jak co ale Sarmaci są z reguły pamiętliwi. :)
Wstydźcie się. Tak po ludzku, po prostu.
Ramael to jedna z porządniejszych (jak nie najporządniejsza) z osób, które w ostatnim czasie pojawiły się w Księstwie Sarmacji.

Serio, pora j*bnąć tytułem i obywatelstwem o bruk, bo jak widać przysięgą to sobie można dzisiaj jedynie rzyć podetrzeć.
TIH szanuję po stokroć.
Jestem zbulwersowany, zażenowany i tak po ludzku rozczarowany.
Bardzo dobra kadencja i jak pokazuje podsumowanie czasem wymagająca odważnych i twardych decyzji (jak np. w kwestii kryptowalut). Gratuluję i jako obywatel dziękuję.
@AJPiastowski dzięki! Wbrew pozorom dużo się dzieje i to w sytuacji, kiedy Gubernatora męczy realioza. Mam wreszcie kilku aktywnych obywateli. Aktywność Wicehrabiego Hansa szanuję choć ciężko mi się zgodzić z jego wizją i pomysłami na rozwój Konfederacji.
Inicjatywa sztosiwo, petarda i kukulica w jednym. Demon, oby takich więcej. :)
Ależ to się dobrze czyta. Powiew jakości i świeżości. Brawa dla autora.
Zapraszam na priv. Fundacja Jednorożca bardzo chętnie wspomoże projekt. Pozostaje jedynie ustalić szczegóły.
Bardzo ciekawy projekt, fajna oprawa. Brawo!
A zgoda od Wicehrabiego @KrzysztofHans jest?
Bardzo ciekawy pomysł, oby w wirtualu lepiej to nam wyszło niż w realu!
@KrzysztofHans kwestia dyskusyjna czy brakuje materiału no ale ok, powodzenia. :)
Krótka wzmianka na temat tego co się w Sclavinii dzieje + ściana archiwalnej "Kroniki". Nie wiem, mnie nadal ten koncept nie przekonuje. "Kronika" to przegląd historyczny czy gazeta opisująca sytuację wewnątrz Konfederacji?