Guedes de Lima
Komentarze
Cytuję:
Na początek w dół pójdą wszystkie podatki ale ostrożnie zważywszy na słabą siłę nabywczą Marki.

Libert już nie nie jest walutą Księstwa Sarmacji?
Ukazał się dopiero 183 a nie 184 Przegląd.
Kolejna edycja powinna promować tworzenie własnych utworów. To byłby prawdziwy sztos, gdyby mikrounaci tworzyli własne nagrania na potrzeby konkursu. Ciekawe czy byłoby tylu chętnych?
Bardzo dziękuję za pochlebne komentarze. Obiecuję, że jeszcze w tym tygodniu ukaże się kolejny numer. :)
Czy Burmistrz ma świadomość, że w stołecznym Grodzisku istnieje ukryta opcja sclavińska? :D
@KrzysztofHans instytucje miejskie są publiczne i należą do Konfederacji. Chcesz mieć teatr, filharmonię i Odolan wie co jeszcze to sobie otwórz prywatny Teatr im. Hansa, Filharmonię im. Hansa i co tam chcesz. Teatr Miejski czy Filharmonia Miejska jeżeli mają mieć zarządcę/ dyrektora to powinien być on mianowany przez władze Konfederacji.
Absurd, by instytucje kulturalne takie jak teatry czy filharmonie miejskie pozostawały własnością Hans Media. Całkowite zawłaszczenie bez jakiejkolwiek zgody. Jakim prawem Teatr Miejski im. Emila Potockiego w Nowym Kotwiczu ma być prywatnym folwarkiem "Kroniki"? Coraz bardziej przesadzasz @KrzysztofHans.
Ooo super, już się zaczynałem zastanawiać, gdzie się podziewałeś! ;-)
@KrzysztofHans no cóż, nie chciałbym. Właśnie w tym rzecz, że powielanie artykułów z przeszłości jest bez sensu i według mnie to porażka koncepcji "wskrzeszenia". Dlatego oponowałem w tej sprawie.
@KrzysztofHans gdzie i jak? Póki co było jedynie krótkie kopiuj-wklej na forum Konfederacji. Ja jako aktywny obywatel osobiście nie odczułem, by Jastrzębiec i Nowy Kotwicz ożyły.
Na efekt "wskrzeszenia" miast sclavińskich nadal czekamy. Wicehrabia deklarował i zarzekał się, że zaktywizuje je i udowodni niedowiarkom sens ich istnienia. Czekamy więc...
Powodzenia. Interesujący ten punkt z piętnowaniem ewentualnych patologi. ;-)
@KrzysztofHans z ukrycia! Myślę, że @AJPiastowski potwierdzi. ;-)
Powodzenia! ;-)
Dodrukować piniędzy!
Tęsknię trochę za rywalizacją pomiędzy partiami na terenie Sclavinii i ścierającymi się wizjami co do Jej kształtu.
Są wyniki; faktycznie wałek jak... ;)
@KrzysztofHans obawy względem kogo/czego? Z tego co wiem dostęp do mechanizmu wyborczego ma Książę. Czy Wicehrabia sugeruje, że JKM Filip I Gryf może majstrować przy wynikach wyborów? :)
Niesmaczne insynuacje; przyznam szczerze, że "Kronika" ucieka w stronę pierwszego lepszego brukowca.
Klimat Ostatecznej Krucjaty unosi się w powietrzu...
Wreszcie :)
@Michal tak; zapraszam na forum Konfederacji Sclavińskiej w celu wyszperania szczegółów.
@Michal jest w stanie likwidacji; specjalna komisja bada jej działalność, kataloguje i archiwizuje dokumentację oraz prowadzi prace badawcze w Górach Smoczych. Nie wiadomo jednak jak rozwinie się sytuacja w świetle odkryte dokumentu i potwierdzenia wykorzystania więźniów (zapewne z Berezy Kotwickiej)...
@Zombiakov bardzo możliwe; w chwili obecnej odnaleziona notatka poddawana jest szczegółowym badaniom w laboratorium w Jastrzębcu. Byłaby to jeszcze większa sensacja, gdyby się okazało, że budowa trwała zanim jeszcze świat dowiedział się o istnieniu Waffen-OK. Szokujące i zarazem bardzo ciekawe!
Potrzebne sprostowanie! ASAP. Sondaże lecą...
@KrzysztofHans dziękuję za odpowiedź. Mam kolejne pytanie: czy poprzez przywrócenie Jastrzębca i Nowego Kotwicza mamy rozumieć przywrócenie tych miast w systemie informatycznym Księstwa Sarmacji (tak jak funkcjonujący Eldorat)?
Mam pytanie do kandydata: dlaczego Wicehrabia nie zabrał głosu w tak ważnej sprawie jaką było przyjęcie Małej Konstytucji Konfederacji Sclavińskiej?