GdL
Komentarze
Ciekaw jestem czy pojawi się jakiś kontrkandydat w walce o fotel Gubernatora.
"Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to był najbardziej nieodpowiedzialny projekt w historii mikroświata" - Piotr von Thorn-Cetnarovich, Prezydent Rzeczpospolitej Sclavińskiej.
Będzie coś na ten temat w sarmackim radiu?
Szanuję za pracę; oby więcej takich inicjatyw a mikroświat będzie fajniejszy. :)
@KrzysztofHans no okej, ja mogę być w komisji ale biorę 5000 lt na rękę. :)
Bardzo ciekawie prezentuje się to kino. Fotele mają funkcje masażu?
Czy Nova przywróci Jastrzębiec?
Cytuję:
Dodaje też ze siedziba mieścić się będzie w Jastrzębcu a oddziały w Eldoracie i Grodzisku.

Sclavińska partia z oddziałem w Grodzisku?
Kawał ciężkiej pracy. Szanuję i sercuję, a przeczytam później. :)
Zagłębiłem się w treść i właśnie się dowiedziałem, że jestem w komisji. Dobrze wiedzieć, że wyraziłem zgodę. :>
@joahimvonribertrop dziękuję, mam nadzieję, że artykuł zainteresował więcej niż dziesięciu sercujących! <3
Mogę jedynie potwierdzić, że natrafiłem na bardzo ciekawe znalezisko w Górach Smoczych.
W Eldoracie przez SEG można by jedną działkę zagospodarować pod posterunek (?) SPW.
Nikt nie mówił, że będzie łatwo i przyjemnie. Mimo to jest to zabawa i nie ma co się zniechęcać. ;)
Ileż to razy mnie już real dociskał i za każdym razem wracałem. Tego życzę. Powrotu właśnie.
@LudwikTommo to stare zdjęcie jeszcze przed dobudowaniem dachu. xD
Można rzec: czekamy na więcej! :)
@SantiVilarte dlaczego te traktaty są szkodliwe?
By jakakolwiek podobna inicjatywa miała szansę powodzenia (i przy okazji zdobycia zaufania Sarmatów) potrzeba przejrzystego wyjaśnienia i jasnego rozgraniczenia wirtuala od reala. W tym przypadku wydaje mi się, że tego zabrakło. Uważam, że Rząd wykazał się dużą odpowiedzialnością w tym przypadku. Rozumiem jednak, że decyzja ta nie wszystkim się podoba.
Petarda, czekam na nowy sezon!
@KrzysztofHans dyplomacja dyplomacją ale organizator też powinien dać coś od siebie :)
Cóż, tak czy siak uważam, że fajnym byłoby stworzenie silnej przeciwwagi dla silnych Królestw. :) Wspominałem o tym ale mój pomysł jakoś się nie przyjął (chyba).
Szanuję za wykonaną pracę; domyślam się, że pozycja ta nie powstała na przysłowiowym kolanie.
Nie wyobrażam sobie Sclavinii poza Sarmacją. :) Vivat Księstwo! Vivat Książę!