Mustafa Owski
Komentarze
No i pięknie ! Widzę gdzieś napisane Eldorat - jest serducho. :D
@Vhris Ja pomagam samemu sobie ;D

A dla reszty przykład mnie - dołączyłem teraz, a w połowie sezonu zacząłem juz ścigać sie na naprawde niezłym poziomie gdzie od kilku wyścigów częściej jestem na 1,2,3 miejscu niż niżej.
Trzeciego miejsca w generalce nie oddam :D Na drugie nie ma co liczyć bo w ostatnich wyścigach aż tak dużych różnic punktowych nie będzie.

Ale w indywidualnej kierowców o 3 powalczę :D
Jak cos daj znaka. Darmowe konsultacje u mnie :D
Elegancko! Rozwalił mnie pierwszy komentarz pod artem - o przepadzie. Ktoś widocznie nadal nie może o tym zapomnieć xD
Bardzo ciekawe! Jako człowiekowi który sam żegluje od blisko 17 lat tematyka bardzo bliska sercu :)
Spoko spoko. Jakaś hucpę w imię starych zaszłości można zawsze zorganizować :D
Hmm. Chyba sie skuszę i dołączę :)
Zagłosowałem na hrabinę von Witcher. Kredyt zaufania został wydany, jak coś będzie nie tak, będę rozrywał na kawałki. :D
Sorry Krzysztofie ale nie nadajesz się.
Dementuje plotki! Podleszcza nikt nie chce wywinąć, ale zeby walczyć w ekstraklasie wszyscy zawodnicy muszą zyskać po cegle , a juniorzy po dwie. Bez tego spadniemy od razu, a przegrywając sytuacja w kubie tylko sie pogorszy. Walczymy w pucharze, i taktycznie rozgrywamy ligę :D
No. Udało się. Teraz walka na noże z Aniołami. Pora betonować bramkę.
Czekam z nierpliwoscia. Przepad w koncu moze doczeka sie profesjonalnego opracowania bo dzialo sie xD
Dla mnie to brzmi bardziej na Bzdura+. Slogany bez tresci. Odniose sie do tego z rana po robocie.
W sumie nie zazdroszczę xD
Beton kurde trafił srogo. Zobaczymy co sie uda ugrać (lub nie ugrać)
Salvadore, dlatego ze graliśmy na zero z tyłu. Betonowaliśmy bramkę i nic nie wchodziło. Do czasu :D

Obecnie dlatego że trawniki w Konsulacie są malowane na szaro jeżeli nie może zostać zrobiona wylewka w najbliższym czasie.
Nie ma zadnego, ergo Konsul moze robic z miastem co chce. Nie jestes zarzadca aktualnym, miasto nie istnieje. Wobec czego sam tez nie masz prawa żądać konsultacji z Toba. Owszem, mi tez nie poba sie ze Krzysiek wszystkie miasta na raz zaczal dziwnie ogarniac po powinien po cichu kminic narracje.

Ale tez sie opamietaj.

Krzysiu ty tez ogarnij, nie wymyslaj i pisz wszystkiego co ci przyjdzie do glowy. A jesli juz, konsultuj z Konsulem.
Ludwiku czy Krasnystok jest twoim prywatnym miastem?
Mało pamietam z tamtego okresu bo dużo sie piło ale... Propsy :D
PP <3 Całym serduszkiem lofciam! :D
Guedes, na ostatnią kolejkę Sclavinia została zablokowana. Nie mam dostepu do drużyny. Na szczęście duzo wcześniej ustawiłem taktykę.
Nooo. PP jak zawsze gites.
Brawo i gratulacje! Złapałem chwile zeby wpaść, realioza nagle dopadła. konsul spisał sie wyśmienicie!