Krzysztof Hans van der Ice
Komentarze
Moim zdaniem decyzje trzeba robić rozważnie i na spokojnie by nie było żadnego fermentu jak ostatnio.
@GuedesDeLima Nie wiem czy miałbym poparcie :)
Książe odchodzi a ja...WRACAM! :D
Chodzi ogólnie o politykę państwa :)
Pod pojęciem bieżących fundamentów miałem na myśli obecną politykę państwa dostosowaną do bieżących wydarzeń w kraju i zagranicą :)
Dziękuje. Można liczyć na podpis w wyborach do Sejmu? :)
No w sumie tak - źle trochę odczytałem program Erika :)
Bardzo proszę przy okazji o podpisy dla mnie w kwestii wyborów do Sejmu LVII kadencji: http://fc.sarmacja.org/viewtopic.php?f=308&t=25539
@RemigiuszL Czytałem i poprawiłem :)
@AlbertJanMaat Sejmu Księstwa Sarmacji :)
@RCA Chodzi o dotychczasowe działania - w sensie poprzedniego Kanclerza :)
@RCA Jedno i drugie poprawione :)
Opłacało się protestować w TK - modlitwy zostały wysłuchane :)
Mamy szanse drogi @Hewret odwrócić ten trend w kolejnej edycji którą to Sarmacja będzie gościć.
@RemigiuszL To co pan mówił jest świadectwem szaleństwa - tego pozytywnego, gdyż idzie się pod prąd. Poza tym spokojnie - obrażania nie będzie.
@MichaelWolferine Autonomia byłaby dobra to co się planuje w programie na potem raczej nie, gdyż dobrze jest jak jest.
@AFvTD Akapity dodane - nie wiedziałem czemu ich nie było. W skrypcie były zaś w samym newsie już nie.
@HochErik Formatowanie jest - takich "justify" macie pod dostatkiem :)
[*] Pamięć ofiarom... #PrayforAngemont
Co do nowego tworu to jeżeli takie działania będą się powtarzać to nie widzę innego sposobu jak zastosowanie słynnego wariantu serbskiego. W tym przypadku można ich do piachu a nawet trzeba.
Dzisiaj te obchody czy kiedy?
Co prawda w tym roku jest 8 krajów ale dobre i to :)
@AlbertJanMaat Tych od parodii też można by zatrudnić :)
Też bym się z takową mapą zapoznał. Może też bym trafiłn na jakiś skarb :)
Dzięki za informacje - wychodzi na to że na przykład taki Trizondal nie ma powodu do paniki :)
Dla mnie też tylko co to jest ta waść niebieska?
Poza tym w tych rejonach to bardziej kokosy są przydatne.
Tak to już niestety jest.
Może to dziwnie zabrzmi ale gdzie leży Hasseland? Kontynent Wschodni?
Gdy dojdę do władzy to jako pierwsze zostanie zdegalizowane :)