David de Hoenhaim
Komentarze
Ciprofloksja, odkąd odchodziłem była naprawdę bogatym krajem. Nie oszukujcie więc ludzi tą swoją biedotą.
Na Chwilę obecną jedyny poważny kandydat. W kampanii pada wiele propozycji zmian, niemniej jednak wiemy ze nie zawsze uda się, niezależnie od siły wiary i starań kandydata zrealizować wszystko. Najsilniejsza Sarmacja to zjednoczona Sarmacja, a żeby ją zjednoczyć (po ludzku, a nie terenowo) potrzebny jest dialog.
Każdy ma swoich przeciwników jak i sojuszników. Niestety nie każdy jest godzien być nazywany przeciwnikiem- w większości są to zwykłe trolle. Prawdziwych przeciwników na poziomie widzę jedynie garstkę, a szkoda bo poziom robi się żenująco słaby i zamiast iść ku zmianom jest bezsensowne użeranie się.
Nie mają, a poza tym serduszko tylko po to zeby dostac robote nastepnego dnia :D
Faktycznie, pan Konsul otrzymał samolot w prezencie od Biura Konstrukcyjnego "Hoenhaim".
Dobrze wiedzieć, ale nie trzeba umieć pisać żadnego takiego taskera, starczy ściągnąć pierwszy lepszy program do klikania i już. Ale skoro JKM powiada, że wszystko ogarnięte to ok :D Służę tantiemkami:)
@demollari No skoro tak mówisz :) może tak być. Tak czy inaczej polecam NIA zwrócić uwagę, aby położyli następnym razem to miejsce- niżej lub żeby coś wymyślili, bo jak zauważyłem, żaden tasker nie potrafi przesunąć przeglądarki niżej i znaleźć odpowiedniego miejsca do kliknięcia automatycznie :) takie moje obserwacje i nie bierz tego do siebie :D
@Hugo Nie znalazłem miejsca gdzie można by tą tematykę poruszyć, także pomyślałem, że skoro tu jest pisane o grach etc. to napiszę o swojej obserwacji tutaj.
Uważam, że takie gry jak walka ze smokiem czy odbudowa zniszczeń powinny zostać ulokowane w innym miejscu. Jak wszyscy widzimy już drugi raz Timan Demollari włącza taskera i napierdala automatycznym klikniem po nocach. Co to za zabawa? Ja też mogłem ale nie zniżam się do takiego poziomu jak on! Jakiś dowód? Wystarczy spojrzeć na odległość między 1 a 2 miejscem jaka jest różnica punktów? Nikt normalny nie poświęci tyle czasu na ręczne klikanie!
Znowu Dreamland dostanie atomowy łomot. Armia Dreamlandu praktycznie nie istnieje, natomiast wątpię by JKM Aleksandra do tego doprowadziła... Społeczeństwo dreamlandzkie potrzebuje pigułek uspokajających i psychotropów.
Mam pytanie. Dlaczego pomimo tego ze notowania ida na plus to ja notuje straty? W zadnych akcjach etc ktore posiadam nie ma spadku wszystko na plus a ja notuje straty... co jest grane?
Nie napisaliscie jak beda dzielone medale. 1 miejsce z laurem a reszta do 30 miejsca bez? Od 31 srebrne? Woot? :D ?
Strasznie słabo się staracie... Sadystyczna Sarmacja!
Dziękuję! i Gratuluję wszystkim serdecznie!
Powodzenia :)
Czyli wszelkie problemy byłyby rozwiązane, gdyby "jeden do drugiego, a nie jeden o drugim". Natomiast by było tak jak się nam marzy...przytoczę tutaj rozmowę JPII z dr. Renato Buzzonettim: "Mam rozumieć, że nauka ma swoje granice?" dr. pokiwał głową, na co JPII: "Tego się właśnie obawiałem". Także i ja tego się obawiam, że wszystko to na co nas stać w Sarmacji ma swoje granice.
Dziękujemy za wszystko co zrobiłeś, Robercie!
Looo szok jakie ładne zyczenia i to na żywo! Dziękuję! Wesołych Świąt!
Witamy z powrotem :)
:D Tak trzymać :P jest bosko!
Ja też wierzę, jak nigdy wcześniej!
Wow! Gratuluję!
Serdecznie Dziękuję, za to wyróżnienie WKM!