David de Hoenhaim
Komentarze
Niezła aktywizacja :D
Nieźle
ZDRADA!!!!!!!!!!!
Ma być debata a nie komentarze pod komentarzami :)
W ogóle to od czasu Baridajskiego Sierpnia cała sarmacka polityka siadła. I nikt mi nie powie że macie moc ją wskrzesić na poziom na jakim była kilka lat temu. Przestałem patrzeć na to kto był kim w Sarmacji i co zrobił. Liczy się to co możecie zaproponować teraz, w takim trudnym dla Księstwa momencie. To na was spoczywa ciężar tego, czy uda wam się przywrócić dawny blask aktywności. Mam nadzieję, że Komitety Wyborcze nie będą na tak żenująco niskim poziomie jak ostatnio.
Swoją drogą- ufam, RCA że nie zawiedziesz.
Ktoś zrobił jaja i strzelali z paintballa w Książęta Seniorów za ten bunt przy zaproszeniach na uroczystości :) Zabawy było co niemiara :) Sam WKW strzelał do JKM TIH, nie pamiętacie?
Tupolewy są dla biedoty i hołoty. Elita lata 747-406 oraz 787-800, ale żeby nie było to mi osobiście lepiej lata się Tupolewem aniżeli Boeingiem. Ale wszystko zależy od umiejętności pilotażu a jeśli są tacy piloci jak sarmaccy, którzy to ćwiczą sztukę pilotażu codziennie to polecą z wami bezpiecznie i na drzwiach od łazienki.
Gratuluję wszystkim i dziękuję :) Niech Żyje Wielka Sarmacja!
Bolesne jest to, ile szkód sarmacji wyrządził baridajski sierpień, niemniej jednak cieszy to że dwie osoby wykorzystuja swoje pięć minut na zwiększenie popularności oraz przywrócenie do życia padniętej polityki.
Przecież wszyscy są zaproszeni. Proszę tego nie odbierać w taki negatywny sposób, mówię jeszcze raz - zaproszeni są wszyscy, to zaproszenie jest i tak lepsze to niż jak robi to większość bardzo często: "zapraszamy wszystkich sarmatów na..."
Nie skhandal tylko jest jeden duży obrazek, który mówi więcej niż mógłby. Poza tym pomysł wspaniały! Tak się przygotuję na tą debatę, że narobię wam problemów pytaniami i już nie wymyślajcie, że jedna osoba jedno pytanie :) Będę obecny. Zobaczycie, że będę!
Cytuję:
oraz wszystkich Obywateli, mieszkańców i wszelkich innych chętnych na obchody Święta Książęcych Sił Zbrojnych.

Zaprosili, Misiu. Zaprosili :*
No normalnie super, na następne części przygotuję sobie skrzynkę piwa!
Nagle lotnisko, a wcześniej nie było przecież o tym słychać :) jaka Narodowa Rada Lotnicza :D ? No fajno, podoba mi się.
Dasz rade początki są trudne, takie realia. A teraz proszę pamiętać o justowaniu tekstu na pierwszym miejscu. Powodzenia w dalszej karierze!
To prawda, że armia współpracuje w wielu dziedzinach życia Księstwa Sarmacji, nie tylko w ćwiczeniach, stąd jest tak wielu doświadczonych i znamienitych żołnierzy. Pokazał to choćby nieudany pucz, któremu można było zapobiec nie tylko dzięki sprawnemu wywiadowi, ale także żołnierzom którzy wiedzieli jak reagować.
RAPORT, SUSPENS
Hehe, śmiem przypomnieć drogim panom, że w Sarmacji NIE MA czegoś takiego jak opozycja. To jest za duże słowo na zwykłych przeciwników politycznych w mikronacji jaką jest Sarmacja.
Że niby ja nie jestem najlepszy!!??
Miało Cię nie być! -.-
Dziękuję, Wasza Książęca Mość! Niech Żyje Wielka Sarmacja!
Ja jakoś tego nie potrafiłem przeczytać do końca, ale i tak daje serduszko i komcia z tantiemką.
Dziękuję, cieszę się bardzo, że zostałem przez Pana generała zauważony. Praktycznie każdego dnia przeglądam samoloty, testuję i latam, gdyż są różne modele o różnej fizyce pilotażu. Niemniej jednak szkolę się cały czas przy jednoczesnym dłubaniu w samolotach od wewnątrz :)
Polecam zmienić podpis, Pani de Ruth y Thorn.