David de Hoenhaim
Komentarze
Super, chociaż my w KSZ to spirytus lotniczy pijemy. Ale o tym się nie mówi.
Zaraz, zaraz jaki kawałek :)? Janie, piłeś coś lub brałeś? Bo ja z racji swojego niedosłuchu nie zamieszczałem żadnej muzyki, no chyba ze jest to muzyka z gry, to nie wiedziałem o tym :)
Wystarczyło, żeby prezes pojechał na urlop i już wszystkie notowania poszły w górę! podejrzane to!
W Bydgoszczy maja inne odcienie niebieskiego w polaczeniu z bielą. Mieszkalem tam 15 lat, znam te autobusy. Potem przyszly żółte solarisy. Malowanie nie jest ani troche podobne. Chyba ze czysty przypadek i cos zmienili.
Świetny artykuł!
Odkupię od Ciebie tego starego 4 letniego mercedesa.
Myślałem, że te 250 par szpilek to tylko narracja a tu szok ze w realu 253 pary. Może teraz czas na panów? 10 BMW w garażu macie? Cokolwiek?
Ja sam osobiście na pierwszym miejscu szukam gotowych samolotów bo wiem, że takie są, a jak nie ma to pisze do osób, które wiem że mają! Powiedzmy sobie szczerze jaki jest sens tworzenia tygodniami (bo tyle trwa!) samolotu od podstaw który już istnieje? Wszystko również zależy od ustawień w pliku .dat i na upartego jeśli ktoś będzie chciał to Airbusa A380 ustawi w taki sposób, że będzie miał zwinność F-16 oraz będzie mógł zabrać ze sobą 400 rakiet średniego zasięgu, 400 bomb o zwiększonym zasięgu rażenia, rakiety powietrze ziemia i inne rzeczy. Tylko pytam szczerze jaki wtedy jest sens zabawy, kiedy jedziemy po polu kombajnem i kosimy swoich przeciwników bez machnięcia ręką? dlatego ja w fizykę swoich samolotów, ich zwinność czy udźwig nie ingeruję, nawet na potrzeby KSZ! Ma być realizm i ma być trudno!
@Gauleiter Wszystko zależy od potrzeb, jeśli chodzi o tworzenie samolotu to wciąż się tego uczę, najtrudniejsze są kokpity (szczególnie te z podświetleniem w nocy). Sam bardzo często korzystam z gotowych samolotów, bo po co tworzyć od nowa jeśli jakiś model już istnieje? Mozna go po prostu przerobić, a reszta to są ustawienia samolotu w pliku .dat. Jak ktoś chce może korzystać i z gotowych samolotów typu wczytać nałożyć np. godło, poprawić kolory czy jakoś tak, niemniej jednak zanim jakieś godło będzie w formacie odpowiednim dla programu w którym pracujemy nad samolotem będzie należało je przygotować, a w tej dziedzinie ja korzystam z pomocy zaprzyjaźnionego grafika. Same przygotowanie płaszczyzn w grafice i odpowiednie ich powiększenie jest strasznie czasochłonne. Także plusem jest jeśli mamy grafikę w formacie .svg niemniej jednak to nie wszystko. Jeśli pomimo tego wciąż jest Pan zainteresowany to mogę przesłać poradniki na YouTube z których sam korzystam.
Artykuł fajny, tylko justowanie proszę dodać :)
Dochodzą jeszcze zamówienia z KSZ, ale to inna sprawa, niemniej jednak cenę ustalam indywidualnie. Może Pan pokazać odpowiedni samolot a zaprojektujemy go. Wycena jest indywidualna i później pod koniec pracy otrzymuje pan pliki do swojego samolotu aby korzystać z niego w grze.
Niemniej jednak polecam z opcji przejrzenia gotowych modeli biznesowych TUTAJ.
Ja tez nie wiem co odwalilo elitom baridajskim.
@Eradl Ja mam swoje Biuro Konstrukcyjne. Zawsze możesz dołączyć jako pracownik.
Tomović widzisz, tu gdzieś bekę ze śmierci prawie 100 osób (blisko to Ty siedzisz komputera)? Ten film i opis dotyczy zupełnie czegoś innego, a komentarze źle zrozumiałeś.
W Sarmacji to będą dębowe crashtesty. Wiadomo, piwko się warzy w dębowych beczkach a takich jest mało, szczególnie w Czarnolesie.
Robercie pamiętaj, że w Sarmacji nie ma "opozycji".
Dotacja z komencikiem tantiemkowym się należy.
Pięknie, ale zauważyłem już pierwsze ofiary w ortografii :P
Rozumiem, że pan ambasador zamierza otworzyć połączenie Gidena-Aguria?
Podoba mi się! Dotacja i komcik z tantiemką :) czekam na drugą część, bardzo mnie to zainteresowało!
Dziękuję, staram się pracować ku chwale ojczyzny i poszedłbym z diabłem by Sarmacja była Wielka!
Powodzenia, Pani Kanclerz :)
Dziękuję :) mógł być film, ale zaleceniem były zdjęcia, więc zaprezentowałem samolot najładniej jak tylko mogłem.
nieudanych puczów oczywiście :)
grałem i dałem rade :D więcej puczów poprosimy :D
Bez obaw, Wasza Książęca Wysokość, Tupolewy 154M też będą o ile zostaną takowe zamówione. To bezpieczne i sprawdzone samoloty.
Czy elektryk zostanie w jakiś sposób ukarany?