Młynek Kawowy
Komentarze
Nieścisłością, która rzuca się w oczy, jest zasięg obowiązywania sarmackiego prawa. Chyba zresztą sam się w którymś momencie przyczyniłem do powstania wyłomu w linii orzeczniczej, skazując RCA za agitację wyborczą na grupie facebookowej, która w oczywisty sposób nie jest terytorium KS. (Chodziło o to, że zasiadał wtedy w komisji liczącej głosy). Pamiętam, że szukałem wtedy w DP jakiegoś doprecyzowania, ale chyba nie znalazłem. Zdaje się, że nie odwoływałem się wcześniejszych wyroków. R-polski sąd w analogicznej sytuacji miałby podstawy do skazania, bo chodziło o funkcjonariusza publicznego. Z drugiej strony widzę, że przy innej okazji TK uznał, że nie można skazać za czyn popełniony poza DSG, FC i IRC.
@KonradFriedman No gdzież, z twarzy zupełnie niepodobny.
O popatrz, nawet nie wiedziałem, że to działa we dwie :)
Zasercuję, bo teraz się nie będzie przelewało.
Cytuję:
Bo kim jest Sclavińczyk w myśl ostatecznej krucjaty? Kim jest Sclavińczyk który jest tułaczem świata? Kim są ci którzy chcą budować nowoczesny Konsulat? Są jedynie ludźmi dobrej woli, a których pan chce zniechęcić przypinając taką a nie inną łatkę, ba i to łatkę wynikająca z ich miejsca zamieszkania - więc dla mnie jest to niesmaczne.

O, to, to. Co to kurna jest? Każdy Baridajczyk jest Sclavińczykiem, to przecież wiadomix
Powiem tak: sądownictwo działało, dopóki obecny Król Dreamlandu nie przeforsował idiotycznych przepisów.
Stargardu Szczecińskiego też już nie ma, bo ostatnio stracili przymiotnik.
I co to kurna jest Ostrowiec Wielkopolski?
Co to kurna jest rzeczypospolita sarmacka i dlaczego JKM nie korzysta z oficjalnej nazwy państwa?
Enyłej, propsuję. Ładne cacko.
Wgl co to za "n" w tytule wywiadu? Ja bym za to skazał z paragrafu za obrazę majestatu.
Zloty, owszem, bardzo przyjemne. Tylko diukowie chrapią.
Wando, co to za geriatria w komentarzach tutejszych?
omfg, spróbowałem dodać komentarz pod nowym artem w KPD, ale komenty są moderowane. W imię wolności, jak sądzę.
To, co mówisz, jest interesujące. Na czym polega większa wolność w Dreamlandzie?
W Sarmacji jesteście tacy zabawni, a w Dreamlandzie robicie chlew. Nieładnie!
Nie mogę patrzeć na bitego człowieka
(jeżeli bije ktoś inny).
Cytuję:
Jako Marszałkowi Dworu, ale i jako Asesorowi Trybunału Koronnego, nie wypada mi się publicznie w tej sprawie wypowiadać. Możliwe są apelacje, możliwe są zmiany składu orzekającego, nie mogę pozbawiać Marszałka Trybunału możliwości powołania mnie do składu.

Szanuję!
Mimika RCA wskazuje raczej na chęć dokonania królobójstwa :D
Kurna, dialogu i dinozaurach nie kminię.
Jeszcze raz spotkamy się w sondzie!
Spotkamy się w sondzie.
To oznacza wojnę, Asketlu!
W sumie nie wiem, jak zagłosuję. Z jednej strony: niczego bym tak nie chciał, jak powrotu do ustroju z czasów Khanda, a także reformy Rady Ministrów. Z drugiej strony nie wierzę, że rozsądnej postulaty zwyciężą w Radzie Programowej, a w takim razie nie ma sensu otwierać puszki Pandory.
Wiadomo, że Książę chce całą władzę dla siebie, nie ma co pytać. :)
Jak by nie patrzeć — prawda!
Ale żeby nazwać moim nazwiskiem linię demarkacyjną, toście naprawdę mnie obrazili, Ławico.