Albert Felimi-Liderski
Komentarze
@defloriusz to był jeden z ćwierćfinałów; w pozostałych Sclavinia pokonała Gnomię, a Dreamland wyrzucił z turnieju Hasseland
@joahimvonribertrop Starosarmacja odpadła po rzutach karnych z Tropicaną
@defloriusz <3
Widmo trenera Leszczyńskiego wciąż mnie prześladuje ;_; Dziękuję za mecz i powodzenia!
@defloriusz właśnie smutne jest to, że wiele osób wiedziało o tym juz od dawna i mimo to kręciła sobie bekę
Bardzo fajna analiza, no a sukcesy Bullace w końcu kiedyś muszą nadejść:D
Igrzyska Fer & Ciuad de Bravo – piękne czasy i piękne wspomnienia <3 Chętnie wezmę udział w planowanej edycji!
Czyta się ciężko, ale ogrom włożonej pracy widać zaraz po (nieco długim) załadowaniu PDFa. Oby tak dalej! ;-)
Czy można w ciemno wybrać się do Ravenspell, czy jednak trzeba się umawiać na godziny?
Trochę krótko, ale grunt, że jakoś się sarmacka prasa rozwija.
Tak jak wspomnieli koledzy wyżej — ciekawy pomysł, ale udoskonalenia niezbędne. Kierowałbym się radami kol. Hohenburga. Powodzenia! :)
Bardzo przydatny artykuł, historia CdB to temat na długi wykład.
Jak zwykle bardzo pożądana praca kronikarska :-)
Wieje nostalgią przy tych opowiadaniach spod szyldu PS. Jak za starych lat ;-)
Wstęp zaiste uroczy!
Ale ładnie wygląda ten art!
Fajne badanie na temat, który w jakimś stopniu mnie zawsze interesował. Wypełnione :-)
Przydałoby się jakieś ostrzeżenie dla głodnych...
Wzmożona ostatnimi czasy aktywność KSZ, oby tak dalej :-)
Można by popracować nieco nad formatowaniem. Ale dobrze, że ktoś podejmuje się tej niewątpliwie czarnej roboty.
@MarcelideBO Już ukryte, dopiero teraz miałem czas zweryfikować. Dziękuję.
Który artykuł należy ukryć — niniejszy, czy ten opublikowany w Parku?
Bardzo ładne opracowanie. Robiłbym jednak więcej enterów, żeby tekst się łatwiej czytało :-)
Przed nami kolejna kadencja Kon(d)rada Jakuba. Który to już raz, można by rzec. Nietuzinkowa postać i przykład na to, że połączenie rozumu i zapału do pracy pozwala zbudować sobie niebagatelnie silną pozycję w mikronacjach w stosunkowo krótkim czasie. Dobry materiał na jakąś analizę.
Cudowne dzieła! Wybitny przykład wrażliwości i talentu teutońskiego.