Yupeng Beijin-Zhao
Komentarze
1: Tak
2: Nie
3: Tak
4: Tak

Ale się nie nadaję niestety :(.
Jak się robi książeczkę sanepidowską, to można lepiej poczuć klimat tego komiksu.
Może unia z jakąś mikronacją?
Kto popełnił tą grafikę :O?
Jak się udało wyprosić wywiad z JKM, to może jeszcze się uda załatwić jakąś ciepłą posadkę na Dworze :D.
Rzeczywiście gówniana sprawa.
Wasza Królewska i Książęca Mość docenił moją nędzną twórczość. Jestem dogłębnie wzruszony :C.
Tytulatura płacze :D.
Jeszcze 1eye w SOBOSie można zrobić :D.
Czy jakaś Pani oprócz Karoliny była kanclerzem :P?
Cytuję:
Z tym Durna to miało być Surna ale telefon mi przekrcił literę z S na D.

No to jak faworyt przegra wybory, to trzeba wyrzucić telefon, zaskarżyć faworyta w trybunale i zażądać Iphona 6 w ramach odszkodowania.
Dobra,zarzucę honorowo luźne pytanie: Czy na przyszłą kadencję będzie planowana jakaś rozbudowa Sarmackiej Ligi Piłkarskiej?

Przykładowo: utworzenie jej własnego zarządu, systemu prawnego, dotacje dla grających, promocja SLP, stworzenie jakiejś państwowej ligi amatorskiej (regularnie resetowanej, żeby można było ćwiczyć zmysł taktyczny i nie ubolewać nad koniecznością rywalizowania z zespołami, będących w SLP od wielu sezonów, mających dużo lepsze zaplecze finansowe i przede wszystkim lepszych zawodników.)
Najlepszy materiał promocyjny, jaki widziałem w Sarmacji.
Piękne, matematyczne przewidywania. Będę się musiał tego rozkładu Poissona nauczyć. Życzę dominacji w kolejnym sezonie.
Szkółce piłkarskiej przyświeca dewiza: "Porządek i zaangażowanie". Staramy się brać przykład z KSZ, które są świetnie zorganizowane.
Gratuluję i życzę sukcesów, ale nie przeciwko baridajskim drużynom :D.
Nie mam pojęcia, co sądzić o tym artykule :D.
Będziemy wkrótce pracować nad wizją boiska poszczególnych zawodników, w celu lepszego prowadzenia piłki i wykonywania podań.
Myślę, że jak coś ugramy i dogadamy się ze sponsorem, będzie można o tym pomyśleć :D.
Chciałbym móc zatytułować tak następny artykuł, ale zależy to od wyniku :).
Trzeba w końcu o lenno poprosić :D.
Mnie się znudziło demotywowanie nowych inicjatyw. Niech już próbują. Młodzi, silni, aktywni.
Rzetelny artykuł, przyjemnie się czyta. Z niecierpliwością czekam na pierwsze działania Sclavińskiej Wolności.

A co do przyszłości, to wolałbym widzieć ją jako osobny, silny i aktywny samorząd.
Ale bezstronności ponoć nie ma.
Cytuję:
póki nikt więcej nie widział :D

Ja widziałem. Skośni widzą więcej, niż się komukolwiek wydaje!
Myślę, że liczba Posłów jest odpowiednia. Po co tu w kogoś strzelać?
Muszę się odegrać za to 55;56 w Snookerze ...