Rihanna Aureliuš-Sedrovski
Komentarze
@leszcz tak, ja pytałam w kwietniu.
@MaHi Wystarczy się najpierw zalogować w systemie . . .
Panie kochany - a plany na politykę wewnętrzną oprócz wsparcia nowych? Co z obecnymi i wracającymi obywatelami?
Porządna praca! Aż mnie motywuje do dalszej pracy :)
Tzn. Przez rok
No niestety mi przez pół roku zniknęło pół miliona. I od razu zaznaczę, że nie jest to czynnik motywujący w powrocie do Sarmacji.
@Sier Trupy wyszły z szafy . . . :D
Oszczędność w druku. Ekologia górą!
A ja myślałam, że Irmina wróciła :D
Można było się spodziewać tego, że kiedyś coś takiego się wydarzy. Dostęp do narzędzi moderatora daje wiele możliwości. Niestety i takich, które miały okazję się wydarzyć.
Matko ile tutaj dramatów ostatnio się wydarzyło. Muszę się wgłębić w nie.
Pięknie i świetnie, ale czy audyt na uczelniach zagranicznych nie odbywa się za ich zgodą?
Moi kochani, ja wracam do v-życia.
Krótko i zwięźle. Forma jak najbardziej akceptowalna, tak samo i treść.
@SantiVilarte oj, trzeba pomyśleć o wydaniu serialu hahahah
Moja mała propozycja - najlepiej gdyby autobusy i tramwaje kursowały do godziny 22-23. Ułatwiłoby to korzystanie z niej Almerczykom.
@Sorcha @MaHi @JanuszekPalasz dziękuję Wam za dobre słowa :) od razu chce się jeszcze bardziej pracować!
@AFvTD domyślam się, źle zostało to sformułowane.
@KonradFriedman dziękuję za komentarz, najwidoczniej sama przeoczyłam zastosowanie :)
@JulianF co ponidzialek. Jeszcze 8 tygodni chyba, że będzie przedłużenie serrii
@LudwikTommo tak,tak debiut. Akcja wkracza w kolejne rejony Sarmacji i Mikroświata :D
Bosze. Oni napędzają aktywność.
Tylko życzyć odwiedzin wielu ważnych osób. Baridas odzyska swoją świetność.
Jak to mówią "Od miłości do nienawiści jeden krok". Mam nadzieję, że Rada Ministrów o tym pamięta ;)
Mnie to również bardzo cieszy. Sclavinię też czekają poważne rozmowy pomimo, że sporu tam nie ma :)