Wincenty Wałachowski
Komentarze
Ciekawe tylko, czy tymi programami uda się im porwać te 68% do urn i wygrać numi wybory. Realia sarmackiej postpolityki wydają się być bardziej brutalne.

BTW art świetny.
Serdecznie dziękuję NIA - tak świenych ficzerów w DSG się nigdy nie spodziewałem. A jednak!
Nie mogę się doczekać przeczytania, byleby ta książeczka nie przepadła... ;)
Pasjonująco się ułożyła 1/8 finału - czekam na środowe meczyki. A co do relacji - jak zawsze zawodowa!
Cytuję:
Reaktywacja kultury i rozrywki dzięki przywróceniu do życia miast Konsulatu Sclavinii

Aha. Zły Konsul dalej nie zgadza się na wskrzeszenie Jastrzębca, to w akcie zemsty na przekór niesłusznemu osądowi zaatakujemy naciśniemy od góry? Nie uda się to wam... Poza tym kultura ogólnosarmacka wcale nie jest taka martwa, jak się wam wydaje.
TL;DR
Jakże piękna jest ta kolejna część Diuczej Mądrości. Pochwalam i zapewniam o wsparciu głosicieli i sam czekam, aż do godności diuka zostanę podniesiony. Trwajcie w Powadze!
Skoro Prześwietny Konsul stara się jak może, to może teraz utrzymać ten poziom, bo tekst jest po prostu świetny! PRZEświetny, jak sam nowy tytuł Konsula sugeruje... ;)
Wszystkim wyróżnionym gratuluję, a za nadaną wioseczkę dziękuję. :D
Opracowanie po prostu świetne. Ciekawie sformułowane, z bogatą faktografią, żródłami i zarysem, jak spod ręki zawodowego historiografa. Konsulu, chapeau bas!
Nie za dużo tych medali i krzyży? Na pewno uniosą je na swojej młodej, dumnej piersi? ;)

Gratuluję wszystkim odznaczonym. Wszyscy zasłużyli bez dwóch zdań.
Wasza Książęca Mość, czuję się zaszczycony, zwłaszcza że sam nawet nie wiem, czym sobie zasłużyłem... Vivat Książę, vivat Sarmacja!
Nabór na asesora ciągle otwarty od już miesiąca? Aż tak źle?
Ta cała Psiaokowita, czy jak jej tam, to musi ostrego kopa dawać, skoro przy Świętym Ogniu nie należy jej pić...
68% przeciw obowiązkowemu poborowi do KSZ? Skandal. Niechciałbyk w tym momencie widzieć Hetmana. Ale, co gorsza, TK dalej pikuje w dół. Zobaczymy, co z tym fantem zrobić.

Większość Sarmatów w KS spędza do dwóch godzin? Szczerze nie widać. (Pewnie chcę widzieć w każdym Sarmacie no-life'a, ponieważ sam nim nie daję rady być...)

BTW, zgrabne to sprawozdanie! Czekam na kolejne ankiety.
Rezerwa gratuluje pani kapitan.
Gidena rajem na v-ziemi, bogatym we... wszystko? Wybaczcie, Wicehrabio i panie Etrzelecki, wierzyć mi się nie chce.
Strychy czasami kryją tajemnice, o których nie śni się nawet filozofom...

Grafiki - istny majstersztyk! Gratuluję!
Chłodne kolory? Przynajmniej ten artykuł ociepla wizerunek lenna. Dosłownie i w przenośni.

Tytuł - bezcenny :)
Sclavinia wygrała! Naprawdę, wesoły to dzień dla ojczyzny Jednorożców. Oby teraz coraz częściej sclavińscy kibice mieli powody do takiej radości!

A drużynie federalnej zachęta - zbombardujcie Hasselandowi bramkę golami!
Tak patrzę na tą wielką kupę różu, i zadaję sobie pytanie... serio?
Cytuję:
PS To absolutne draństwo, że w trakcie pisania tegO RUCH SARMACKIE ODRODZENIE MUSIAŁ DODAĆ SWÓJ ARTYKUŁ I ZABURZYĆ MOJĄ STATYSTYKĘ.

Nic nie poradzimy. Takie prawa kampanii wyborczej. Cytując pewną panią minister: sorry, taki mamy klimat...
Cytuję:
Muszę też Panu zdradzić, że jest Pan jedną z tych osób, które w ostatnim półroczu nauczyły mnie w Sarmacji najwięcej.

Doprawdy? Czego?
Panie von Thorn,

serdecznie przepraszam za użycie Pańskich tealnych danych osobowych. Więcej och nie użyję.

Ale dalej uważam, że tylko dethornizacja Sarmacji to prawidłowy krok. Nie dajmy się nabrać znowy na to samo.
Tylko ****** Sarmacji to prawidłowy krok. Nie dajmy się nabrać znowy na to samo.
Też 22. Tak to jest, gdy Przepadowy Księć wraca do władzy... :)
To prawda. Realioza to największy wróg. Are zbyt dużo Sarmacji też może poszkodzić. Dlatego dozować ostrożnie...

Tantiemka i dotacja. A dobry początek.
Nie wierzyłbym w rotację. Maria, Vlad i Avril to tytani aktywności - żaden z nich nie odpadnie przez całą kadencję.