Ryszard Paczenko
Komentarze
Opisały wiele czarów, ale czy uda się je przyzwać... interesujące, na razie próbowałem PK do jednej :)
Kiedy zobaczyłem swoje konto, to się przyjemnie zdziwiłem, aż tak ten podatek nie zjadł, ale... w międzyczasie parę znaczków się sprzedało, może to stąd zaskoczenie :) Kowen... na kowen osobiście raczej się nie nadaję, z racji tego, że nie bardzo płeć mi się wpasowuje... ale bardzo bym chciał zobaczyć powrót Czarownic - stąd skrypt skrupulatnie odlicza :) Może dziewczyny wrócą i też się przyjemnie zaskoczą :)
Dziękuję, w imieniu Zakonu i swoim za dokarmianie wilków. Dziękuję też w imieniu Kowenu, który nie wiem czy nadal istnieje ale może się odrodzi?
Do dzisiaj (licząc czasy hen hen wstecz) wygląda to tak - dotacji łącznie: 156.000lt (przekazano do Kowenu: 39.000lt)
Gratulacje oczywiście!
Ja też tam odpisałem, ale powtarzał się nie będę, umiem być twórczy :P
Tak to jest, jak macie radio na baterie. To się już stało!
No więc ja się znowu wyłamię :)
Przy czym od razu zastrzegam - uznaję za żart artykuł, podoba mi się, jest ok. Niektóre komentarze... Jego Książęca Mość ma rację, to musi być skutek anihilacji pewnych części mózgu. Możliwe, że wszystkich.

A wracając do żartu - oczywiście, że z przyjemnością sobie pożartuję o tym, że Starosarmacji nie ma. I jak nasze wieśniactwo w walkach partyzanckich spuszcza słuszne WPRD trzem zaborcom. Po czym zajmujemy im wszystkie trzy stolice na raz. Mnie w to graj!
Gratulacje!
Choć uważam, że ja powinienem dostać "Order Cierpliwości i Uprzejmości" za obecność na imprezie ;)
A wchodzimy z okrzykiem:

"Always make you bleed, you better watch out!"
A to moja towarzyszka na balu:

79c5T9FE.jpg
Już pędzę!

4KqM9ccP.jpg
I dlatego dałem serce - i dotację.

Jako twórca Antologii Humoru Starosarmackiego nie mogę przejść obojętnie wobec żartu :)
No dobra, pewnie zostanę za to zwymyślany.
Ale mnie akurat to rozbawiło.
Uważam, że poważne traktowanie tego - dodaje temu poważnej wartości. Niepotrzebnie, bo poważnej wartości to nie ma żadnej, z założenia. Natomiast humorystyczną - i owszem.
Za co przepraszam.
Ale naprawdę tak uważam.
W sumie mi się podoba, nawet bardzo, tylko ta Rzeczpospolita... czy my nie jesteśmy Księstwem? Ale serce i dotacja, się należy!
O tak, chałwa mi :)
Ano, ano, zastanowię się :)
Niby tak, ale one się zmieniają co chwila - a giełda jest bardziej statyczna :)
Dziękować!
Za uporządkowanie i za komplement :)
Biorę trzy relatywnie najtańsze i trzy relatywnie najdroższe :)
Yyy... chyba nie mam takiej możliwości.
Proszę władną osobę o stworzenie serii "Przegląd Giełdy Znaczków" i dodanie do niej tego artykułu oraz tego. Dziękuję!
PS: będę taki przegląd giełdy wydawał co tydzień, w niedzielny wieczór - lub w tych okolicach :)
Aktualizacja: Znaczków sprzedawanych poniżej swojej wartości: 20 (12.99%), powyżej: 134 (87.01%)
Aktualizacja: Znaczków sprzedawanych poniżej swojej wartości: 27 (16.67%), powyżej: 135 (83.33%)
@Otto no właśnie przepisuję swoje aplikacje na jedną bibliotekę, aby wszystko było spójne - robię co mogę, mam nadzieję, że już niedługo;
@Torkan aaa... to teraz stało się to jasne :)
Właśnie tak sobie was wyobrażałem!
Tylko brzydszych.