Adunaphel Kovall
Komentarze
Jakże piękne to zwierzę i dobrze móc je ujrzeć ;)
Gratuluje wyróżnionym :)
Gratuluję wyróżnień ;3
Gratuluję, szkoda iż nie mogłem odwiedzić osobiście :) Naszczęscie nasze wydarzenia są pięknie relacjonowane i czuję się jakby się tam było :D
Gratuluje wyróżnionym pnijcie się w górę ;3
Gorąco popieram i trzymam kciuki ;)
Choć tematu wojennego nie lubię (wole rozwiązania dyplomatyczne "Make Love not War" :3 ), to ta seria zapowiada się bardzo ciekawie ;)
Oo widzę encyklopedia będzie bajeczna ;) Samcacka flora i fauna urodzajna, wielu rzeczy jeszcze nie widziałem a dzięki temu pomysłowi poznam nieznane stwory i rośliny zamieszkujące nasza piękną v-krainę :) Popieram inicjatywę mocno :3
Serdecznie gratuluję wyróżnionym ;3
Kolejna bardzo ciekawa inicjatywa jestem ciekaw jak wyjdzie, trzymam kciuki za ten świetny projekt :)
Prace widze ładnie idą ;3 Pięknie się rozwijamy, oby tak dalej :)
Wszystko bardzo ładnie i barwnie przedstawione ;3 Kontynuuj bo zacne :D
Baridas widze nie próżnuje ;)
Ciekawie przedstawione. Czytania jest ale warto się doedukować czytając artykuł :D
Oo ciekawie KSZ zatkneło flagę na Twitterze ;)
Ciekawie przedstawione ;) Ciekawa historia miasta :D
Jestem ciekaw jak to się dalej potoczy oraz doczytam sobie pierwszą i drugą część ;) Życzę przypływu natchnienia ;3
Także mam taką nadzieję :D Ściany tekstu uwielbiam czytac :)
Świetny tekst Robercie ;3 Trafiona seria świetnie się czyta ;D
Ja również czekam na następne części :) Obiecująco się zapowiada ;D
Świetnie dalej prowadź tak świetne statystyki ;3 Przyjemnie się je czyta:D
Cieszę się że stare inicjatywy nie umierają tylko powstają z popiołów ;3
Świetnie. Miły dla oka artykuł ;D
Również oczekuje na następną część :)
Dobra statystyka i garść informacji, ciekawie się czyta :)
Azaliż ciekawy to artykuł ;) Statystyki to druga rzecz po ścianach tekstów którą lubię czytać :)
Świetny artykuł nigdy wcześniej nie spotkałem się z regatami w ogóle z takim sportem w Księstwie coś ciekawego i jak zawsze nowego wprowadzającego świeżość do sportu w Księstwie :)
Garść informacji i statystyk zawsze miło się czyta :)