Paulus Buddus
Komentarze
@Albert ale Prefekt mówi serio? :D Czy od razu odlać dwie buteleczki? :)
@Hugo się WKW szykuje na sezon nad jeziorem w Els :D może coś połapiemy, coś usmażymy, a do tego wypijemy :)
Tą drugą Panią Żandarm szkoliłem osobiście :D
@MaHi Wiesz drogi Przyjacielu, że drzwi są zawsze otwarte, a którędy do piwniczki to też znasz drogę :)

@Daniell Szekeres - Synu, można się nad tymi legendami i opowiadaniami zastanowić :)
@Seweryn najlepiej w temereaturze pokojowej, ewentualnie odrobinę schłodzony
Uwielbiam ten klimat <3 <3 <3
@AlbertJanMaat ja na szczęście też nie. (O! jest opcja bez tantiemy <3)
dotyczy się obu Panów, którzy napierda... post pod swoim postem. Przepraszam, ale się uniosłem i ciśnienie mi skoczyło, idę zażyć białego proszku z Ciuad...
Ja bym jednak karał za multiposty. Czasem mi się zdaży, ale przepraszam...
Ooo coś na ostro musiało wjechać jako pierwsze danie...
Literówki. Przed publikacją - opcja podgląd...
No i lepiej by się czytało gazetę raz na jakiś czas, a nie trzy arty dziennie
Justowanie? Fotografie?
Sensownie napisane
I już dzwonimy do Płokułatułu!
Nie przeciwko! Wręcz z Tobą i Twoją puszką ;)
Do komentarza i serca dorzucam 500+ libertów
Nic tylko kupować! :)
Gdy w Dreamlandzie świeci Słońce
Gdy tam radość ciągle jest
To w Sarmacji tęga zima
Pada śniegiem, skrzypi mróz
Lecz ja wolę tę pogodę
Gdy opadnie u nich kurz
U Nas będzie wtedy wiosna
A tam ciągle będzie nic

Nie jestem poetą, przestałem pić alkohol w Els i nie potrafię rymować
@Yenn Wniosek Ty złożyłaś i z automatu rozpatrzyli... Ale spokojnie. Wszystkie akty będą w jednym miejscu :) Niech Twój synek złoży podanie w instytucji Rodu
@Hugo widzę ostatnio WKW rzuca dowcipami niczym komik królikami z kapelusza :) oczywiscie, że można. Nowy członek jest powinien być lepszy od starego członka :)
@Hugo na opał, na zacier i na mapy w wersji graficznej :(
@MaHi o to musiało być interesujące patrząc jakim "lwem" wśród giełdy jest JO diuk Paczenko :)
Ja z całego serca polecam poczytać savoir vivre jak pisać artykuły...
WKMość była w Rotrii i się nie odezwała do mnie? :(