Hewret von Thorn
Komentarze
@AlbertJanMaat Czy to raczej kopia konturu Valhalli w Sclavinii?
Wspaniale! Z chęcią zwiedziłbym Valhallę - a kto wie...? Może tam zamieszkam!
Stowarzyszenia!
Gratuluję!
Ważne żeby rody się rozwijały. Poprawia to efektywność w działaniu.
Zachęcam do podjęcia studiów. :)
Mnie tam powaga już nudzi.
Ostatnio zaglądałem do poradników, żeby odświeżyć swoją wiedzą o tytulaturze baridajskiej. :P
Kurcze, zapalenie płuc gotowe. :\
Zauważam, że w ostatnim znaczna część obywateli państw trzecich przenosi swoją aktywność do Sarmacji. Czyżby KS stało się jedynym sensownym miejscem do v-bytowania?
Księstwo Sarmacji polskim odpowiednikiem Bastion Union?
Czy korona jest cięższa od mitry?
Ciekawi mnie jak postać Andrzeja Swarzewskiego została zapamiętana w społeczności sarmackiej po wydarzeniach z przed prawie 7 laty?
Zachęcam nowych do rozpoczęcia działalności w samorządach, np: jako burmistrzowie miast.
@RCA To Książę-Senior nie wspiera monarchii? :o
@AlbertJanMaat Republika to najlepszy ustrój. Zwłaszcza, gdy na czele państwa stoją generałowie. ;)
Cóż, mikroświat cierpi na to, że ze strony millenialsów brak jest zainteresowania zabawą.
Może czas na uczelnianą konferencję? ;)
@Eradl Ciekawa teza do zbadania. :D
@Antoni Przydałoby się ogarnąć bialeńskie instytucje w systemach informatycznych KS, bo tak to szkoda, żeby informacje o Naszym państwie bezładnie wisiały na ogólnej tablicy Placu Stołecznego.
Problem w tym, że nie ma Armii Republiki Bialeni. :(
Jakże wspaniała i piękna jest czerwona Mazda!

mazda6-12.1200.jpg
@GuedesDeLima To se ne vrati, powiadasz Mości Panie?
Sarmacjo, Ojczyzno moja! ty jesteś jak zdrowie;
Ile cię trzeba cenić, ten tylko się dowie,
Kto cię opuścił. Piękność twą w całej ozdobie
Widzę i opisuję, bo podniecam się tobą.
@Hoenhaim
Nie przypominam sobie, aby w Bialenii były kiedykolwiek klony.
Realioza kosi kolejne żniwa.
Za zdrowie Sarmatów właśnie zacząłem pić Desperadosa!
Przydałby się Tadeusz Krasnodębski do reaktywacji Uniwersytetu Bialeńskiego. Chyba nie muszę przypominać, że w obecnej sytuacji na Andrzeja Swarzewskiego nie ma co liczyć?