Siergiusz Asketil
Komentarze
Chwila, ale czy czasem wszystko nie zostało już wyjaśnione? Obie strony się wypowiedziały, więc po co ciągnąć temat przed ewentualnymi decyzjami TK?
Na medal, ponownie!
Śniadanie zjedzone. Napiwek w postaci tantiemy obowiązkowy!
Przewspaniała seria. Gorąco, w tej mroźnej literaturze, oczekuję kolejnych części!
Bardzo zacna inicjatywa, podkreślająca zarówno wielkie możliwości każdego młodego mikronauty, jak i kruchość niektórych żyć w naszym wirtualnym świecie. Oby więcej takich wyróżnień!
Wybór był do przewidzenia? :)
Gratuluję i powodzenia w kolejnym sezonie!
Muzyka zawsze na propsie - gdziekolwiek, kiedykolwiek ;)
Trudno przejść obok takiej nowinki "ot tak", bez reakcji. Dlatego też zamówienie zostało złożone - z niecierpliwością oczekuję przesyłki!
@Ryszard Paczenko: a jakże! Jeden z moich ulubionych ;-)
Wspaniała garść informacji!

*popijając tropicańskiego drinka*
Zacny konkursik, jak zwykle. Tantiema!
Wirtualne radio jest czymś, co warto pociągnąć - odsłania sporo możliwości.
Oczywiście swoje propozycje zgłosiłem :)
Zacne. Jakoś częściowo nie mogłem się przekonać do czytania, ale w całości wygląda wspaniale - dostarcza emocji. Oby więcej takich wirtualnych dzieł!
To wina głównie federacji piłkarskich, których to władze przestały interesować się tematem. Przykre, choć prawdziwe - trzeba z tym walczyć.
@Katiuszyn Rewoluty Lepki:

Przed nami jeszcze aż 4 kolejki, więc szanse na zmiany w grupach C i D jako takie są.
Odpowiadając na pytanie: koniec fazy grupowej datuje się na 22 września (grupy A i B), oraz 6 października (grupy C i D).
@Eutanazy Karakachanow Średni:
Zgodnie z moim stanem wiedzy trenerem Królestwa Baridasu jest Markus v-hr. Arped
I tak się przekonuje potencjalnego mieszkańca! Gratulacje! :)
Znaczki. Potrzebujesz = kopiujesz i używasz
Z tego co zauważyłem to prawie zawsze 1 na 10 kuponów się zwraca (II stopień). Tak więc nic do stracenia :)
Większa szansa, że zysk przyniesie Slotek niż Zdrapka Czarnoleska :D
Oryginalne pomysły, nie można ukryć.
Straciłem całe swoje finanse :