Krzysztof Kura
Komentarze
Między innymi o to chodziło w podniesieniu cen za założenie gazety. Wystarczy Panu jedna, nie trzeba się rozdrabniać. Jeśli podwyższone ceny spowodowały, że założenie nowej gazety było niemożliwe, to znaczy, że stworzony system sprawdził się idealnie.
W trakcie obchodów nie było mnie w ogóle w Sarmacji, więc odpowiedź "To jakieś obchody w ogóle były?", pasowała najbardziej ze wszystkich :)
Inną sprawą jest fakt, że komentarze pod artykułem to nie najlepsze miejsce na takie dyskusje.
Czyli poza IRCem wszyscy mamy udawać jak bardzo się kochamy? Spory w każdej społeczności są jak najbardziej naturalne i nie należy ich ukrywać.
Ja bardziej byłbym za opcją, w której głosować mogliby WSZYSCY aktywni mieszkańcy ORAZ WSZYSCY byli obywatele.
Zapomniałem podać w artykule i zrobić odpowiednie rzeczy przed rozpoczęciem tego sezonu. Jeśli ktoś nie zarejestruje wysłanej kartki przez 24 godziny od wysłania, proszę o informację. Wykreślę taką osobę z listy użytkowników. Dzisiaj zdałem sobie sprawę, że wiele osób już nie jest aktywnych.
Parę miesięcy temu znany byłem jako gorliwy przeciwnik opłat. Teraz jednak zmieniłem swoje zdanie. Do momentu napisania SG potrzebny jest jakikolwiek obieg liberta, choćby i taki sztuczny, jak to można zrobić opłatami. Zgadzam się jednak z tym, że te opłaty często są za wysokie, tak jak na przykład opłata za ćwirka, właśnie. 250 libertów to zdecydowanie za dużo.
Życzę powodzenia w rozwijaniu inicjatywy :) Zapowiada się nawet interesująco :)
CO do pytania w ankiecie: oczywiście, że tak. Obecnie rody praktycznie nie istnieją, ponieważ nie ma chyba ŻADNYCH regulacji ich dotyczących.
Wspaniały pomysł. RM blisko ludzi :)
Brawa za taki artykuł. Zawsze podziwiam osoby, które lubią tak ciężko pracować :)
Tyle się mówi o obchodach trzynastej rocznicy. Żałuję, że nie mogłem wziąć w nich udziału. Cóż. Może za rok się uda :) A na wywiad z Kwazim czekam, takie wywiady zawsze są niezwykle ciekawe :)
Och... Wcześniej nigdy bym się tego nie spodziewał. Szkoda, że nie widziałem wszystkich okoliczności, które do tego doprowadziły :)
Heh. Stosunkowo krótka nieobecność (kilka miesięcy w porównaniu do wielu lat) a tu tyle zmian... Można się tylko cieszyć jak się takie coś widzi :)
Zdjęcia piękne, te postacie takie oryginalne, ciekawe... Coś wspaniałego.
Oczywiście, gratuluję wszystkim :) Dodatkowo chciałem powiedzieć, że to może i są tylko dwie wsie, ale z pewnością są one niezwykłe miłe, oraz przyczyniły się jakoś do mojego powrotu do aktywności w Księstwie :)
Dziękuję i gratuluję wszystkim :)
Tak się weszło dzisiaj do Księstwa i taki artykuł na przywitanie :) Gratulacje i wszystkiego najlepszego, Karolino :)
Chciałem dać "nie wiem", ale skoro ktoś uznał, że w jakiś sposób może dorównać Siergiuszowi... Tak! :)
Dziękuję bardzo za nagrodę! :) Jako pierwszy... Zdziwiłem się, naprawdę :)
Cytuję:
Można nawet zablokować możliwość wypowiedzi osobom, które mają za niski poziom zdrowia

Andro by się oburzył za takie działania wymierzone w Sclavinię! :)
Zero A, dwa B, cztery C i cztery D. I nie wiem, do którego pasuję bardziej :)
Cytuję:
Szansa na kumulację: 0%

:(

Kupione :)
Nigdzie nie ma Karoliny? Interesujące... :)
Cytuję:
Wyobraź sobie, że istnieje świat, w którym nie każdy ma czas czytać długie teksty.

Długie? Naprawdę?
Cytuję:
Świecki Mikołaj

Dziadek Mróz?
d'Agnou. Przecież my odzyskujemy ziemie niczyje, które kiedyś należały do Baridasu. Tam przecież nie ma żadnego państwa, więc kogo niby kopiemy?
Nie. Zawsze mnie jednak denerwuje ten wszędobylski język.