Ludwik Tomović
Komentarze
Fajne, ale nazwy drużyn to można odmieniać :)
Żeńska sekcja LKS-NK Troyanowitze Krasnystok nie gra w żadnych rozgrywkach ligowych, także chętnie Wam wypożyczymy kilka naszych zawodniczek, myślę że będzie to obopólna korzyść ;)
Gratulacje z Troyanowitz!!
Chyba Niebiescy nie mają jednego terytorium, które powinni mieć :P
Gdyby tak jeszcze opisać pozostałe klasy rozgrywkowe :D
Wstawaj Filip.... XD
@Yenn pod kamieniem w Teplicach :P
Mamy więc 2 miesiące z dużą ilością wolnego. - No nie do końca ;)
Zawsze mamy Slawonię, która prowincją co prawda nie jest, ale dołączyła niedawno, więc może być szóstym gospodarzem ;)
Artykuł po pierwsze za krótki, a poza tym takie ograniczenie ma sens itp.
Jestem w stanie poważnie rozważyć poparcie :)
Czekam na opisanie kolejnych klas rozgrywkowych ;)
W szachy nie umiem ale w warcaby bym pograł :)
Ach, te czasy wczesnej młodości, zanim ściąłem włosy i luźniej się nosiłem :D

Poza tym, to chyba mój debiut w powieści? :)
No bywa, jednak jest też całkiem przydatny :D
Cytuję:
Fedracją Słavonii

Kuhde, gdzie w nazwie widzisz "Ł" ? :P
Cytuję:
109 minuty meczu, kiedy to na chwilę przed gwizdkiem sędziego kończącym pierwszą połowę dogrywki,

109 minuta to już chyba w drugiej połowie dogrywki ;)
^ Na pewno łatwiej niż tworzyć coś od podstaw ;)
@Michal @RCA nie upadnie :)
Slawonia ma w tradycję wpisane bycie niewygodnym dla gospodarzy v-Mundiali :D
Gratulacje i powodzenia
Xpert eleven, za pomocą którego rozgrywamy mecze.

Będzie mogła uczestniczyć w rozgrywkach,jeśli spełni warunki uczestnictwa.
Wszystko może Pan sobie policzyć wchodząc w system x11.

Przerwy trwają różnie (zależy od admina ligi), długość sezonu także (zależy ile mamy drużyn i czy jest to v-mundial czy Liga Mikroświatowa)

Jestem na tel, więc niewygodnie mi sprawdzać x11, ale proszę sobie tam przejrzeć i będą daty wszystkich meczów, więc i długość sezonu da się stamtąd wyczytać.
XD

Nie w mojej nomenklaturze tylko w nomenklaturze x11, sezon to jeden cykl rozgrywkowy.

Żaden z tych narodów nie wykazał zainteresowania.
Rozumiem, że wg Pana Baskowie, Romowie etc. są dyskryminowani przez UEFA bo nie mogą brać udziału w Lidze Narodów?
Że wielu obywateli, którzy nie mają statusu aktywnych są dyskryminowani bo nie mogą startować na Księcia?
@peterwest @Michal

To już pytanie do autora plakatu :)
Myślę że to po prostu nawiązanie do barw Sarmackiej flagi a nie jej przedstawienie.
@GuedesDeLima każdy by chciał żeby jego prowincja miała miejsce w finale z automatu :P