Ludwik Tomović
Komentarze
Chętnie wystartowałbym, ale fundusze też by się jakieś przydały :D
Jeśli jest taka chęć i możliwość, to proszę ustępujących menedżerów o info na PW
Jak wygląda sytuacja finansowa drużyn do przejęcia?
Czy jest możliwa zmiana ich nazwy, czy są na tyle ważne historycznie że nie?
Czy partia ma zamiar głosić, że jedynie prawdziwą wiedzą jest wiedza naukowa, która może być zdobyta tylko dzięki pozytywnej weryfikacji teorii za pomocą empirycznej metody naukowej i podkreślać znaczenie wiedzy empirycznej, naukowości, oraz odrzucić metafizykę jako nieuprawnioną spekulację a religię jako zabobon oparty na fikcjach?
No witamy znów
Ile się namęczyłeś żeby w punkcie drugim nie podać moich danych, nawet zabawne :)
Od opublikowania mowy Adama nie minęło kilka tygodni, a 6 dni - proszę o sprostowanie.

Co do rzekomej niedemokratyczności wyborów - było Ci to tłumaczone już tyle razy, że szkoda gadać.
Poza tym - jak chcesz znaleźć poparcie wyborców, skoro nawet jedna osoba nie chcę Cię poprzeć poprzez firmowanie swoją osobą jako kandydat na wiceprezydenta Twojego programu?

Tu przy okazji zasugerował że skoro zastępca Prezydenta pan Ludwik Tomović może wprowadzać do Trizondalu wpływy PROslawońskie to nic nie stoi na przeszkodzie był autor powyższego planu wprowadzał wpływy PROSarmackie do kraju.

Kolejna manipulacja.
To Ty w momencie kryzysu w Trizondalu, chciałeś proponować zbrojną akcję sarmackim wojskom, to Ty dopuszczasz aneksję Trizondalu przez Sarmację (co prawda w sytuacji dramatycznej czy gdyby istniały ku temu ważne przesłanki [nie podałeś jakie], ale jednak dopuszczasz).
Dodatkowo nazywasz to "planem na czarną godzinę"
No i nachalnie cały czas wciskasz we właściwie każdym możliwym aspekcie w Trizondalu propozycję współpracy z Sarmacją.
Co nawet przy mojej całej sympatii do Sarmacji jest już męczące i nie dziwię się obywatelom Trizondalu że reagują na to tak jak reagują.

Ja nie promuję nachalnie Slawonii w Trizondalu, nie proponuję aneksji Trizondalu przez Slawonię, więc mówienie o slawońskich wpływach w Trizondalu jest naduzyciem.

Poza tym nie jestem Zastępcą Prezydenta.


Zasady wyborów w Trizondalu są niedemokratyczne chociażby w porównaniu z realnymi wyborami Prezydenta - tu nie ma obowiązku szukania zastępcy a jak już gdzieś jest to po wygranych wyborach.

XD

Mówią Ci coś wybory w USA?
Mustafo, czy są jacyś inni jego zarządcy?

Nie robię dyktatury, proszę jedynie o konsultowanie kwestii dot. Karolu, aby przekaz był spójny.
A nikt nie miał upoważnienia do reprezentowania Kstoku, więc proszę nie pisz bzdur.

Fajnie, że się starasz, że piszesz, ale proszę abyś konsultował ze mną wszelkie kwestie dot. Krasnegostoku.
Ależ ja też trzymam kciuki za inicjatywę, życzliwie pytam żeby przypału nie było :)
Krasnostockich a nie Krasnostokowych :)

Poza tym jako zarządca Krasnego ani nie aprobowałem idei wspólnej gazety, ani nie powoływałem żadnego Związku.

Doceniam starania ale proszę na przyszłość weryfikować informacje :)
Jest zgoda Polsatu, TVP Kraków i TVP Wrocław na użycie ich własności?
Tym wywiadem Krzysiu pogrzebał swoje szanse w wyborach w Trizondalu.

Gratuluję i dziękuję.
Pomoc nie wyszła, ale staraliście się :P
Sclavinio pomóż krajanowi!

Zabierz punkty Elderlandowi :D
@Krzysztof, a na jakiej platformie to będzie rozgrywane? :)
Żeby jeszcze się jakieś zawody dało zrobić :P
XDD
Bynajmniej to nie to samo co przynajmniej ;)
Jest na stronie mundialu, jutro postaram się wrzucić tutaj :)
@HKL jak sama nazwa wskazuje w Njiticy (Slawonia) - jednym z miast gospodarzy V-Mundialu :)
@JDvM w karnych zazwyczaj są takie wyniki :)

@MM już w domu :v
Szczerze mówiąc też byłem zaskoczony porażką Baridasu.
Ale organizatorzy nie będą za innych czytać podanych informacji :)
Informacje się wysyłają, więc chwilę cierpliwości.

Przyczyny poślizgu ujawnię w pomundialowym raporcie.