Torkan Ingawaar
Komentarze
Dlaczego Yennefer jest tak bardzo podobna do Pani Altenberg, Vladimirze?
Ale mógłbyś jednak używać słownikowych nazw miesięcy, co nie.
Takie piękne zawołanie i literówka... Jebana klawiatura. :/

Swoją drogą, wypadałoby przetłumaczyć nasz hymn i to cudne dzieło na teutoński, towarzyszu Konduktorze.
Kawał dobrej roboty! Úr frá Teuronie ifa lejbi!
Ależ to była ogólna refleksja, towarzyszu Konduktorze. Nie odnosiła się bezpośrednio do tow. Niezyda.

Oczywiście, w wolnej Teutonii będziemy penalizować wszelkie odstępstwa od normatywnej polszczyzny, prawda? IksDe
Cytuję:
Niektórzy nawet angielskiego się nie są w stanie dobrze nauczyć
A niektórzy nawet polskiego. :(
Towarzysz Akademik Tradycja Wileńska jako strażnik monarchofaszystowskiej tytulatury <3 Czy może być coś zabawniejszego?
Generalnie żadna nowość. Z tego co pamiętam podejrzenia co do prawdziwej tożsamości Andronika pojawiały się w Bialenii już w 2015.
@Kawowy: Konieczność zaakceptowania pierwszego komentarza danego autora była włączona w ramach domyślnych ustawień Wordpressa. Wyłączyłem. Sprawdźcie, czy teraz możecie już normalnie komentować.
Nie rarytas, tylko wystawiając znaczek na giełdzie zjadłem jedno zero. :P
Ale trudno, niech się cieszy!
art*
Zaebisty art, kochanie. <3 <3 <3
Suwerenne władze WMZG nic o tym jarmarku nie wiedzą i dementują plotki. Vladimir nie został nigdy na teren miasta wpuszczony.
Janusz, zostan moim kochankiem! <3 <3 <3
Podoba mi się!
Szkoda, że nie wiedziałem o tej sondzie :(
Tylko jeden wandejczyk się zadeklarował jako wandejczyk.
Zbudujmy królowi mauzoleum w ZG! Lepsze od tego co ma nieistniejący Lenin w nieistniejącej Moskwie!
Alrajnem nie trzeba się zbytnio przejmować. U nich i tak cała aktywność wokół futbolu się kręci ;)
Bardzo fajny artykuł. Gratuluje tytanicznej pracy przy przeszukiwaniu archiwów gazet :)
zaebiste!
Widać, kto jest ojcem... :D