Torkan Ingawaar
Komentarze
rattus, stawiasz znak równości między wyrażaniem uznania, a wyrażaniem chamstwa?
dokładnie.
Nie musicie pisać "bez tantiemy" bo to gburowate.
znowu mi sie komentarze dublują...
znowu mi sie komentarze dublują...
to ja na IRC napisałem Krzyśkowi, by ograniczył się do 2 dziennie i wydaje mi się, że to rozsądna liczba.
Przestańcie go wreszcie hejtować!

Z tantiemą :)
bardzo ciekawy artykuł, choć nieco kontrowersyjny :)

z tantiemą :)
to ja na IRC napisałem Krzyśkowi, by ograniczył się do 2 dziennie i wydaje mi się, że to rozsądna liczba.
Przestańcie go wreszcie hejtować!

Z tantiemą :)
Nawet wandny ten artykuł :)
z tantiemą ;)
Niech się Pan nie daje, panie Hans i niech Pan nadal mówi jak było 9i jest)
także gratuluje wytrwałości :)
Rattus, teraz delikatnie i uprzejmie, aczkolwiek dosadnie:
Czy możesz się odpi*rdolić od wandejczyków i Wandystanu? :)
Właśnie uskuteczniacie jakąś nagonkę na mojego klienta, a czepiacie się MW...
To ty Rattus swoimi nagonkowymi komentarzami i swoją dziwną wandofobią pokazujesz jak nisko upadłeś....
Rattus , zacząłeś wyzywać na pw Hansa od hipokrytów. Jak Hans wyjdzie, oczekuj procesu. My nie odpuścimy, skończymy z tą nagonką!
Rattus , zacząłeś wyzywać na pw Hansa od hipokrytów. Jak Hans wyjdzie, oczekuj procesu. My nie odpuścimy, skończymy z tą nagonką!
jakis bug systemu, mój komentarz został wysłany podwójnie...
Mogę Pana zapewnić, że w imieniu mojego klienta podejmę stosowne kroki, w związku z obelżywymi określeniami kierowanymi pod adresem P. Hansa.
Mogę Pana zapewnić, że w imieniu mojego klienta podejmę stosowne kroki, w związku z obelżywymi określeniami kierowanymi pod adresem P. Hansa.
Samo określenie mojego klienta mianem "czegoś" czyli de facto porównanie do rzeczy, przedmiotu jest w jego i w mojej ocenie obrazą osoby Pana Krzysztofa Kansa van der Ice.
Moj klient Krzysztof Hans van der Ice żąda natychmiastowego usunięcia memu, który w jego przekonaniu jest obraźliwy. W przypadku zignorowania tegoż żądania sprawa zostanie niezwłócznie skierowana do sądu.
Z poważaniem
-Brzetyslav Marian Tereslav von Vincis
-Adwokat Pana Krzysztofa Hansa van der Ice.
Nie żeby coś ale...
Te ryby nie są PUCHATE :D
Nie żeby coś ale...
Te ryby nie są PUCHATE :D
może i jestem prymitywny ale w sumie fajnie, że mamy wojnę prasową. Wreszcie coś się dzieje! Zatem do boju, wojownicy! Lud domaga się chleba i igrzysk!
Będę obserwował temat :D
a mi się mimo wszystko podoba. :)
więc zamierzacie zmienić też oficjalną nazwę państwa?
więc zamierzacie zmienić też oficjalną nazwę państwa?
świetny pomysł, panie Fryderyku :)
świetny artykuł, Andro!