Juliette Alatriste
Komentarze
Pamiętajcie, jeśli komentarz, to tylko z tantiemą ;p
Sercuję w ciemno, wierząc, że jest tego warte!
Ślepa jestem, znalazłam, nieważne!
Powodzenia!

Przez przypadek tu trafiłam, czemu artykuł nie wyświetla się na stronie głównej?
Ulala. Jak kandydat odniesie się do teorii faworyzowania Teutonii i spraw teutońskich?
W sumie faktycznie łatwo nie zauważyć wiadomości na ćwirku. Ten, kto chce pocztą konną otrzymywać wiadomości o nowych ankietach, proszony jest o zostawienie wiadomości TUTAJ.
Planowana jest kolejną seria? :)
Wow! Tajemnicze, niepokojące, przyciągające wzrok. Kolejny Artysta! Liczę na więcej prac :)
Co zostało zmienione? :D
Masz link do oryginału?
Ok, jestem już po lekturze, więc podzielę się wrażeniami. Intrygujące grafiki, fajna oprawa, świetna reklama zegarka (!), podchwytliwe wywiady. Generalnie wszystko fajnie, ale... czuję się lekko rozczarowana i oszukana - opowiadanie o Sonii już czytałam. Za taką cenę oczekiwałam nowości, zaskoczenia - nie odgrzanego kotleta.
nie stać mnie ;>
będzie jakaś poświąteczna promocja??? :P
@Konrad - zachęcam!!

@Eradl lubisz i umiesz to robić, Kongres jest dla Ciebie idealny. Skroisz jakiś temat?
@Konrad Jakub
Z chęcią podejmę się aktualizacji tematu w oparciu o materiały, które JKM Robert zataił. Oficjalnie więc pytam - istnieje możliwość otrzymania takowych?
@Konrad Jakub
"każde źródło informacji w rozmowie prywatnej zdradziło tyle, ile akurat mu pasowało" - zgodziłabym się z tą tezą, gdyby te rzmowy prowadzone były ze mną. One są prowadzone bezpośrednio pomiędzy uczestnikami. Ja jestem ich "czytelnikiem".
I tak, zdecydowanie jestem osobą, która pisze to, co dyktują jej "ghostwritterzy" ;)

@Ignacy
Które wątki być pociągnął?
Co do rodu at Atera - miałam o nich nie najlepsze zdanie; po przeczytaniu całej tej korespondencji - jestem zszokowana ich postawą.
Język polski taki trudny!
"Wielu z nas brało udział w procesie, który właśnie się rozpoczyna. Wraz z Królem zdajemy sobie sprawę, że nie wszyscy uczestniczyli w tym procesie, ale przecież nic nie trwa wiecznie" - coś mi tu nie pasuje :D
Myślałam, że to coś o Nordii... Oo
Ale te surowe logi z czata można było 'obrobić' :/
@JulianF dokładniej to [url]/uhttp://fc.sarmacja.org/viewtopic.php?f=304&t=6157&start=270#p277833[/url]
Myślę, że powierzenie funkcji informacyjnej osobie spoza Baridasu jest dobrą decyzją - możemy z dystansu spojrzeć na nasze działania i nienaszpikowane emocjami opinie.

Alfred, brawo! Jesteś moim bohaterem :D
WKW zdecydowanie chce się przylizać, od zawsze ma bujny fryz.

Jak napisałam w artykule, nie bez kozery poprosiłam o profil głosującego. Większą wagę mają głosy aktywniejszych obywateli, stąd taka interpretacja.

Nie do końca rozumiem, o co toczy się dysputa. Tylko 50% osób zagłosowało? No cóż, nic na to nie poradzę.

Może odniesiecie się do wyników referendum? Jak optujecie za zaproponowanym planem działania?
Czemu porzuciłeś Baridas?
Julian, przeczytaj też i trzeci raz, jeśli pomoże ci to zrozumieć treść ;)

A źródła wartości mleka nie szukałeś? O lol, poczytaj o fikcji literackiej.
Czapki z głów! ;)

Gratulacje, Teutończykowi udało się zrobić to, czego dotąd żaden Baridajczyk nie osiągnął, brawo! ;)
Swoją drogą - fascynujące - jedyna godna uwagi aktywność w KB pochodzi… zza muru :P
Firana, musimy o tym porozmawiać! :D
Dobrnęłam do końca, w związku z czym pozwolę sobie na komentarz. Ładnie to ubrane w słowa. Wyważone, elegancko się prezentuje. Ale co prezentuje? Szczerze mówiąc spodziewałam się czegoś mniej wyświechtanego. Czegoś... mądrego. A tu ot, taka osiedlowa rozmowa dwóch panów na temat skuteczniejszego środka na poprawę potencji. Gdzie jeden klepie drugiego po plecach dodając mu otuchy. Jestem lekko zawiedziona, zalatuje formaliną.
Czyżby come back? Kochanków mam schować do szafy?
"Skrytykuję ich aktywność w Dreamlandzie" - takie to dwuznaczne!:x

Poza tym ubawiłam się nieźle. Yenn, Ty to zabawna jesteś ;-)